0

Cos z inne beczki hehe

Załamany Albelda radzi jednak, by nie oczekiwać wielkich emocji. - To rozgrywki trzech lig. W jednej gra Barca, w drugiej Real, w trzeciej cała reszta - mówił obrońca Valencii.

0

no i to wszystko!!!:) osobiscie jestem za Xavim a kto wygra to zobaczymy :) Vamos Barca:) Szczerze myslalem ze Sneijder bedzie w 3 a tu niespodzianka ale to bardzo mila:)

0

Coz wiecej mozna powiedziec:):) Maniiiiiiiiiiiiitaaaaaaaa:D:D ogladac taki mecz w wykonaniu Barcy ehh cos pieknego:):) oby tak dalej!!!:) Real niech sie nauczy przegrywac z honorem tyle ode mnie:) trzeba to opic:) Barco bylas jestes i bedziesz wielka pozdrawiam!!!:)

0

napewno nie z pilka przy nodze panie Bolt:) Barca - Real 1-0 Messi:) jeszcze tydz do meczu ehhh:)

0

Liga nie konczy sie na Realu a trwa 38 kolejek wiec Pep ma racje:)

0

I co do artykulow na rm.pl kogo obchodzi 11-1??? Nie wiadomo jak to wtedy bylo ale dla mnie taki wynik jest po prostu nie realny bo nie wierze ze po pierwszym meczu gdzie padl wynik bodajze 1-0 w drugim mogl pasc taki pogrom... to są tylko domysly ... A strona rm.pl musi sie czyms dowartosciowac... I ten foto montaz Sergio po prostu zenada .. To proste redaktorzy na tej stronie to prowokatorzy ktorzy nie umieja sie pogodzic z faktem ze Real musi ogladac plecy Barcy:) I jeszcze jedno brakuje mi uszczypliwsoci bylego prezesa Laporty... Rossell podwinal ogonek i siedzi cicho:P

0

Mou ma poprostu syndrom Barcelony:P GD blisko niech sobie gada boisko wszystko zweryfikuje:)

0

Powiem tak wg mnie oczywiscie:) F.Coentrao na lewa obrone Suarez i moze ten Pastore bo Cesc raczej odpada Wenger go tak latwo nie pusci...

0

a Polakow brak??:P

0

Mam takie przeczucie ze Yaya odejdzie obym sie mylil... Do Realu napewno nie pojdzie... Kazdy chce by Yaya zostal.. Wiec moze pora aby sie Toure wypowiedzial cos na ten temat?? hm:)

0

ehh szkoda mi Iniesty;/ coz trzeba wygrac te derby :)

0

Brawo Bayern wiec bedzie nieoczekiwany finalista na Bernabeu:) ufff tylko uporac sie z Interem!!!! Vamos:)

0

bedzie Iniesta bede spokojniejszy:)

0

hmmm myslalem ze bedzie troche ciezej a tu prosze :):) La Masia strzela;p

0

Cesc chcial wczoraj pokazac jakim on nie jest pilkarzem ale do Xaviego to mu daleko.... Zrobili z niego wielkiego bohatera i meczennika a nic wielkiego nie pokazal oprocz tego karnego... a co do kontuzji to podobno Arshavin 2-3 tyg out to samo tyczy sie Gallasa i Fabregas pauza wraz z kontuzja beda troszki oslabieni my tez ale Iniesta bedzie...

0

kiepski zart redaktorow ehh

0

ochlonalem po wczorajszym meczu i sie pomylilem co do Busquetsa zagral naprawde dobry mecz tylko ta jego strata zakonczona bramka dla arsenalu bardzo na mnie wplynela i zle go ocenilem... Co do rewanzu hm bedzie dobrze choc bez Pique i Puyola ale damy rade wraca Iniesta i srodek pola zostanie bardziej zdominowany... po tym co Barca pokazala na Emirates u siebie bedzie lepiej:) juz czekam z niecierpliwoscia do wtorku:)

0

ten mecz powinnismy wygrac szkoooooda wielka ehhh jestem zirytowany ta glupia strata Busquetsa;/ Yaya jest lepszym zawodnikiem i on powinien grac w podstawie... Drugi gracz to Pedro nic nie wniosl do gry jesli blysnal to tez glupimi stratami... wynik 2-2 nie jest zly ale trzeba uwazac... Bedzie Iniesta bedzie lepsza gra tego trzeba byc pewnym:) gramy u siebie to oni musza gonic wynik niemy wiec o awans jestem spokojny:) stawialem 2-1 dla nas ehhh szkoda ze Pep nie zauwazyl iz Sergio z kazda minuta 2 polowy gral slabiej zreszta kazdy jego kontakt na naszej polowie tkwila mysl w mojej glowie aby nie stracil...

0

no to jedziemy z The Gunners:) 2-1 dla nas:) ach zimne piwko i mecz i adrenalina;p nic innego wiecej nie trzeba:):)

0

hm ciezki teren Jeffren chce sie pokazac i jak narazie gra przyzwoicie:) ale mysle ze Messi wejdzie w 2 polowie i cos ustrzeli ciezko bedzie oj ciezko

0

ja do Ibry nic niemam tylko napisalem to w formie zartu:) no ja mu zycze wysokiej formy i aby na ten podstawowy sklad zaslugiwal:) bo jak narazie w tej fprmie to lawka:)

0

tak Ibra jak nie idzie to nie idzie to zapraszam na lawke bo Titi jest w lepszej dyspozycji od Ciebie:P jak Ci bedzie szlo to powiedz hehe

0

Ibra mnie irytowal we wczorajszym meczu no napewno nie tylko mnie:P

Musi sie wziac w garsc bo tak niemoze byc;/ ma szczescie ze mam do niego cierpliwosc:P na Osasune wystawilbym Henry-ego na szpicy ... a Ibra niech sie wezmie za siebie bo narazie pudluje jak junior:) ale jeszcze bym go nie skreslal to dopiero 1 sezon ale liczylem na troche wiecej bramek z jego strony:) ale znajac zycie Pep pewnie wystawi Ibre w 1 skladzie:) ale zaczaly bym od Titiego zobaczymy jak to bedzie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?