0

tera stegena :D

2

co silva dal pilke

0

gdzie sa ci 3 defensywni pomocnicy????

0

gdzie sa kur............. defensywni???????????????

1

3 defensywnych a wchodza w srodek jak w maslo

0

co ten sedzia odpier...

0

lewa obrona Argentyny nie istnieje

0

:(

0

to sie Paragwaj posypał

0

Łatwo

0

znajac Argentyne to bedzie bronila tego 1-0

0

:)

7

ten sedzia to jakis pojebany

0

sklysze szpaku ma godnego nastepce

0

Pirlo

1

ladnie ladnie Brazil!!!!!!

0

i Kolumbia papa

0

panie James nieładnie

1

co messi teraz podal masakra

7

jest taka jedna zwie sie Argentyna

0

co neymar podal

0

i zaraz oskarza go o brak szacunku :D

0

skrzydlowi argentyny biede graja

0

beda jaja jak z grp nie wyjda

0

hahahahah

0

oj leoś to trzeba strzelic

1

czy slychac tam angielskiego komentatora?

1

Milik pilkarz meczu !!!!!

1

nie zmienia to faktu ze Lewy jeden z najslabszych zawodnikow meczu

0

no niech dalej sie cofaja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?