pieciaxx
Dołączył/a: luty 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tera stegena :D
2
co silva dal pilke
0
gdzie sa ci 3 defensywni pomocnicy????
0
gdzie sa kur............. defensywni???????????????
1
3 defensywnych a wchodza w srodek jak w maslo
0
co ten sedzia odpier...
0
lewa obrona Argentyny nie istnieje
0
:(
0
to sie Paragwaj posypał
0
Łatwo
0
znajac Argentyne to bedzie bronila tego 1-0
0
:)
7
ten sedzia to jakis pojebany
0
sklysze szpaku ma godnego nastepce
0
Pirlo
1
ladnie ladnie Brazil!!!!!!
0
i Kolumbia papa
0
panie James nieładnie
1
co messi teraz podal masakra
7
jest taka jedna zwie sie Argentyna
0
co neymar podal
0
i zaraz oskarza go o brak szacunku :D
0
skrzydlowi argentyny biede graja
0
beda jaja jak z grp nie wyjda
0
hahahahah
0
oj leoś to trzeba strzelic
1
czy slychac tam angielskiego komentatora?
1
Milik pilkarz meczu !!!!!
1
nie zmienia to faktu ze Lewy jeden z najslabszych zawodnikow meczu
0
no niech dalej sie cofaja