0

czy oni maja obrone?

0

i to jest podsumowanie naszej gry

0

ludzie zobaczcie sobie po meczu nasza skutecznosc i nie placzcie ze to wszystko przez sedziow

1

22% skutecznosci obron bramkarza vs 47...

0

ja pierdziele co ci polacy robia 0 obron y 0 ataku

0

tak paru

0

i oni chca wygrac mecz powodzenia

0

a co bylo w 1 połowie? Gralismy slabo obrona nie istniala

0

dokladnie w końcu ktos to zauważył

0

tak to jest jak tylko 1 zawodnik rzuca bramki

0

sedziowie za nas bramek rzucac nie beda wiec nie placzcie

0

wszystko co leci w nasza bramke to wpada

0

bo to dobrze zaczeli

0

hahah

0

co oni graja to miazga

0

Pedro Pedrittooooooooooo

0

zeszła mu :d

0

o prosze Messi ma konkurencje :D

0

Halilović :)

0

tak!!!

0

Bartra

2

Atletico mistrz rożnych a ten daje Mascherano na stopera

9

Rakitić to chyba z Alvesem trenował ostatnio

0

munir i pedro oszczedzani na atletico? :d

0

co podal messi masakra

0

no brawo

0

nei wypada sie cieszyc hahahahahh nie mge

1

hahahahaha komenatorzy ...

0

nie wiem czy sie smiac czy plakac

10

Pana trenera to chyba jeszcze po sylwestrze trzyma, ze sadza Messiego i Neymara na ławce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?