pieciaxx
Dołączył/a: luty 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czy oni maja obrone?
0
i to jest podsumowanie naszej gry
0
ludzie zobaczcie sobie po meczu nasza skutecznosc i nie placzcie ze to wszystko przez sedziow
1
22% skutecznosci obron bramkarza vs 47...
0
ja pierdziele co ci polacy robia 0 obron y 0 ataku
0
tak paru
0
i oni chca wygrac mecz powodzenia
0
a co bylo w 1 połowie? Gralismy slabo obrona nie istniala
0
dokladnie w końcu ktos to zauważył
0
tak to jest jak tylko 1 zawodnik rzuca bramki
0
sedziowie za nas bramek rzucac nie beda wiec nie placzcie
0
wszystko co leci w nasza bramke to wpada
0
bo to dobrze zaczeli
0
hahah
0
co oni graja to miazga
0
Pedro Pedrittooooooooooo
0
zeszła mu :d
0
o prosze Messi ma konkurencje :D
0
Halilović :)
0
tak!!!
0
Bartra
2
Atletico mistrz rożnych a ten daje Mascherano na stopera
9
Rakitić to chyba z Alvesem trenował ostatnio
0
munir i pedro oszczedzani na atletico? :d
0
co podal messi masakra
0
no brawo
0
nei wypada sie cieszyc hahahahahh nie mge
1
hahahahaha komenatorzy ...
0
nie wiem czy sie smiac czy plakac
10
Pana trenera to chyba jeszcze po sylwestrze trzyma, ze sadza Messiego i Neymara na ławce