Użytkownik zbanowany
27 października 2012, 22:15
0
22 września 2012, 23:49
2:0 VeB
22 września 2012, 23:45
Xavi master shot
2 września 2012, 22:05
Za dyskusje z Osasuną . Ile jest ?
2 września 2012, 22:02
Ile jest ?
4 sierpnia 2012, 21:44
Pique ^^
25 maja 2012, 19:37
Do boju !
4 sierpnia 2012, 21:20
Goll! .. no prawie ;D
26 kwietnia 2012, 20:43
Ja bym chciał Javiego Martineza:D Nie jest drogi , a pomorze przy rożnych bo gigant z niego :P
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
0
2:0 VeB
0
Xavi master shot
0
Za dyskusje z Osasuną . Ile jest ?
0
Ile jest ?
0
Pique ^^
0
Do boju !
0
Goll! .. no prawie ;D
0
Ja bym chciał Javiego Martineza:D Nie jest drogi , a pomorze przy rożnych bo gigant z niego :P
0
Xavi master shot