0

0

2:0 VeB

0

Xavi master shot

0

Za dyskusje z Osasuną . Ile jest ?

0

Ile jest ?

0

ile jest :D ?

0

Pique ^^

0

pinto ajj

0

FABS !

0

Pinto !

0

XAvi goool :)

0

broni pinto ;D

0

gol messi !

0

KARNE !!!!!

0

Goll! .. no prawie ;D

0

Da morze Diego :D

0

Do boju !

0

Ładne:D

0

To będą wzmocnienia w obronie:D

0

4:0 50 goli w La Liga :DDDDDDDDDDD

0

Karniak

0

Tello :D

0

3:0 hat trick!

0

No PRO!:D

0

Hulk (ur. 25 lipca 1986 roku ) Jakie 30 lat?!

0

Tito dasz radę!:D

0

Gràcies ...

0

Ja bym chciał Javiego Martineza:D Nie jest drogi , a pomorze przy rożnych bo gigant z niego :P

0

:DDDDDDDDDDDDD

0

Tak na prawdę Real nie umie przegrywać z Barcą...
Jak przegra zawsze się bije

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?