pieknapilka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
2:0 VeB
0
Xavi master shot
0
Za dyskusje z Osasuną . Ile jest ?
0
Ile jest ?
0
ile jest :D ?
0
Pique ^^
0
pinto ajj
0
FABS !
0
Pinto !
0
XAvi goool :)
0
broni pinto ;D
0
gol messi !
0
KARNE !!!!!
0
Goll! .. no prawie ;D
0
Da morze Diego :D
0
Do boju !
0
Ładne:D
0
To będą wzmocnienia w obronie:D
0
4:0 50 goli w La Liga :DDDDDDDDDDD
0
Karniak
0
Tello :D
0
3:0 hat trick!
0
No PRO!:D
0
Hulk (ur. 25 lipca 1986 roku ) Jakie 30 lat?!
0
Tito dasz radę!:D
0
Gràcies ...
0
Ja bym chciał Javiego Martineza:D Nie jest drogi , a pomorze przy rożnych bo gigant z niego :P
0
:DDDDDDDDDDDDD
0
Tak na prawdę Real nie umie przegrywać z Barcą...
Jak przegra zawsze się bije