O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 17
  • Polecenia 0

Komentarze

0

niech robi co uważa za najlepsze a nie mieszqa wto barcelony .

niech spada do niemiec i ciech sie w barcelonie nie pokazuje niech da barcelona go bajernowi za 6 mln a dopłaci jeszcze za riberego ni i git !!!!

0

BAN

0

nie potrzeba nam następnych pomocników

mamy pedro a hleb hmm sprzedać go gdzieś po dobrej cenie najlepiej 5 mln

0

bardzo dobrze że bedzie z nami do 2015 r będzie to zawodnik pokroju puyola !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

No zagrali fatalnie ale nie ma co narzekać na remis bo i tak nam się fuksło .A co do buscetsa to nie grał zle ale niepodobało mi sie to że udawał na boisku .

Zobacz wszystkie

0

Busquets 7

ponieważ nie jest widoczny na meczu ale robi czarną robotę i jest agresywny w środku pola.

0

Jak myślicie henry odejdzie latem ?

ja bym chciał żeby chyba odszedł ponieważ zastępuje miejsca pedrowi

zrobił bardzo dużo dla barcy w zeszłym sezonie ale chyba przyszedł na

niego czas.

0

bardzo dobrze że bedzie z nami do 2015 r będzie to zawodnik pokroju puyola !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

No zagrali fatalnie ale nie ma co narzekać na remis bo i tak nam się fuksło .A co do buscetsa to nie grał zle ale niepodobało mi sie to że udawał na boisku .

0

no i przegrywamy ale ja licze na 1:2 bo tak obstawiałem przed meczem

myśle że barca sie przebudzi a niemcy osłabną w drugiej połowie !

stawiam że szczeli messi i henry po wejściu na plac gry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?