piotr2383
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
bochnia
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
niech robi co uważa za najlepsze a nie mieszqa wto barcelony .
niech spada do niemiec i ciech sie w barcelonie nie pokazuje niech da barcelona go bajernowi za 6 mln a dopłaci jeszcze za riberego ni i git !!!!
0
BAN
0
nie potrzeba nam następnych pomocników
mamy pedro a hleb hmm sprzedać go gdzieś po dobrej cenie najlepiej 5 mln
0
bardzo dobrze że bedzie z nami do 2015 r będzie to zawodnik pokroju puyola !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
No zagrali fatalnie ale nie ma co narzekać na remis bo i tak nam się fuksło .A co do buscetsa to nie grał zle ale niepodobało mi sie to że udawał na boisku .
0
GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
WYŻUCIĆ TEGO Playerson Z CZATU !!!!!!!!!!!!!!!!
0
MOIM ZDANIEM INIESTA POWINIEN GRAĆ W ŚRODKU POMOCY A NIE NA SKRZYDLE A PEDRO POWINIEN WEJŚĆ DO POMOCY .PIERWSZA POŁOWA TO ŻENADA PANOWIE MUSI PEP ICH TROCHE OPIEPRZYĆ I ZMOBILIZOWAĆ NA DRUGĄ POŁOWE BO PRZYJECHALI DO NIEMIEC Z MYŚLĄ ŻE MAJĄ WYGRANY MECZ A RZECZYWISTOŚĆ OKAZAŁA SIĘ
STRASZNA DLA BARCY MUSIMY POPRAWIĆ PODANIA XAVI MUSI GRAĆ GÓRĄ DO IBRY BO NIE MA WYJŚCIA INNEGO NA NIEMCÓW
POZDRAWIAM I ŻYCZĘ POWODZENIA BARCELONIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
LUDZIE NIE NARZEKAJCIE PRZECIEŻ TO DOPIERO PIERWSZA POŁOWA BARCA SIE PRZEBUDZI PO PRZERWIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BARCA TEŻ MUSI KIEDYŚ PRZEGRYWAĆ A NIE ZAWSZE WYGRYWAĆĆĆ
0
no i przegrywamy ale ja licze na 1:2 bo tak obstawiałem przed meczem
myśle że barca sie przebudzi a niemcy osłabną w drugiej połowie !
stawiam że szczeli messi i henry po wejściu na plac gry.
0
Jak myślicie henry odejdzie latem ?
ja bym chciał żeby chyba odszedł ponieważ zastępuje miejsca pedrowi
zrobił bardzo dużo dla barcy w zeszłym sezonie ale chyba przyszedł na
niego czas.
0
Busquets 7
ponieważ nie jest widoczny na meczu ale robi czarną robotę i jest agresywny w środku pola.
0
mecz napewno wygramy tylko pytanie iloma bramkami ???
czy ktoś zna odpowiedz ?
ja stawiam 1:2. Oby tylko obrońcy nie zawiedli bo z ich dyspozycją
w ostatnim czasie nie za dobrze. pasowało by Messi cos szczelił
i żeby się ibra przełamał.
0
A Hennry jest kontuzjowany czy co ?????
0
dobrze mówi niech im będzie wstyd za to co się stało w maju.
niech im laporta wypomina cały czas jak dostali 2:6 na Santiago Bernabeu.A niech się nie chwalą jak wygrają 6:2 z niedysponowanym najlepiej Villarrealem w tym sezonie.
Pozdrawiam wszystkich kibiców Barcelony
0
ktoś wie jaki będzie sklad na ten mecz czy wystąpi ibrahimowić ????
0
na jakim numeże kanalu jest ten Arive 200 na canal +