0

niech robi co uważa za najlepsze a nie mieszqa wto barcelony .

niech spada do niemiec i ciech sie w barcelonie nie pokazuje niech da barcelona go bajernowi za 6 mln a dopłaci jeszcze za riberego ni i git !!!!

0

BAN

0

nie potrzeba nam następnych pomocników

mamy pedro a hleb hmm sprzedać go gdzieś po dobrej cenie najlepiej 5 mln

0

bardzo dobrze że bedzie z nami do 2015 r będzie to zawodnik pokroju puyola !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

No zagrali fatalnie ale nie ma co narzekać na remis bo i tak nam się fuksło .A co do buscetsa to nie grał zle ale niepodobało mi sie to że udawał na boisku .

0

GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

WYŻUCIĆ TEGO Playerson Z CZATU !!!!!!!!!!!!!!!!

0

MOIM ZDANIEM INIESTA POWINIEN GRAĆ W ŚRODKU POMOCY A NIE NA SKRZYDLE A PEDRO POWINIEN WEJŚĆ DO POMOCY .PIERWSZA POŁOWA TO ŻENADA PANOWIE MUSI PEP ICH TROCHE OPIEPRZYĆ I ZMOBILIZOWAĆ NA DRUGĄ POŁOWE BO PRZYJECHALI DO NIEMIEC Z MYŚLĄ ŻE MAJĄ WYGRANY MECZ A RZECZYWISTOŚĆ OKAZAŁA SIĘ

STRASZNA DLA BARCY MUSIMY POPRAWIĆ PODANIA XAVI MUSI GRAĆ GÓRĄ DO IBRY BO NIE MA WYJŚCIA INNEGO NA NIEMCÓW

POZDRAWIAM I ŻYCZĘ POWODZENIA BARCELONIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

LUDZIE NIE NARZEKAJCIE PRZECIEŻ TO DOPIERO PIERWSZA POŁOWA BARCA SIE PRZEBUDZI PO PRZERWIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BARCA TEŻ MUSI KIEDYŚ PRZEGRYWAĆ A NIE ZAWSZE WYGRYWAĆĆĆ

0

no i przegrywamy ale ja licze na 1:2 bo tak obstawiałem przed meczem

myśle że barca sie przebudzi a niemcy osłabną w drugiej połowie !

stawiam że szczeli messi i henry po wejściu na plac gry.

0

Jak myślicie henry odejdzie latem ?

ja bym chciał żeby chyba odszedł ponieważ zastępuje miejsca pedrowi

zrobił bardzo dużo dla barcy w zeszłym sezonie ale chyba przyszedł na

niego czas.

0

Busquets 7

ponieważ nie jest widoczny na meczu ale robi czarną robotę i jest agresywny w środku pola.

0

mecz napewno wygramy tylko pytanie iloma bramkami ???

czy ktoś zna odpowiedz ?

ja stawiam 1:2. Oby tylko obrońcy nie zawiedli bo z ich dyspozycją

w ostatnim czasie nie za dobrze. pasowało by Messi cos szczelił

i żeby się ibra przełamał.

0

A Hennry jest kontuzjowany czy co ?????

0

dobrze mówi niech im będzie wstyd za to co się stało w maju.

niech im laporta wypomina cały czas jak dostali 2:6 na Santiago Bernabeu.A niech się nie chwalą jak wygrają 6:2 z niedysponowanym najlepiej Villarrealem w tym sezonie.

Pozdrawiam wszystkich kibiców Barcelony

0

ktoś wie jaki będzie sklad na ten mecz czy wystąpi ibrahimowić ????

0

na jakim numeże kanalu jest ten Arive 200 na canal +

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?