piotr84
Dołączył/a: marzec 2012
Stradunia
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
3-0
alexis
0
alexis YES
0
bo graja dwa bardzo dobre zespoly z soba a tak by byly polfinaly BARCA BAYERN i REAL JUVE
0
Eee...jakby tak bylo to Bayern grałby z Malaga a Juve z Borussia
0
Jest pięknie!!!
0
Hasz29
czyli wedlug Ciebie atkujacy ma tylko biegac z przodu i czekac az dostanie pilke??zobacz jak gra ostatnio Rooney tak samo jak alexis
0
tylko ta nasza polityka nie pozwala mu grac w rezerwach on ma 17 lat a gra juz pieknie
0
Sanchez jest po Messim naszym najlepszym atakujacym ok niestrzela moze bramek ale haruje jak wol wole go w ataku niz inieste
0
a na srodek Dongou J. M.
0
dawac NEYMAR HUMMELS ter STEGEN i wszystko na temat NEYMAR MESSI SANCHEZ najszybszy atak swiata i git!!
0
A wedlug mnie Iniesta niepowinien grac na skrzydle bo za czesto schodzi do srodka i na lewej flance nikogo nie ma jestem za Villa lub Tello
0
Ja myślę że jesteśmy w dobrej sytuacji mimo porażki bo teraz gramy z sevillą pózniej Real dwa razy imamy mecz z deportivo i tu bym wystawił same rezerwy by poczuli troche głodu piłki i być gotowym na Milan nawet porażka z deportivo niebyła by taka zła jak patrzac na tabele
0
Neuer ja go chce
0
Wyjscie jedenastek na euro 2012!!!!!!!!!!!!!!
0
chodzi mi o mecz przeciwkop levante na gd musi szlagierowa jedenastka
0
z VV to by nie byl problem pinto tez jest ok a Alexis moze byc cunca lub pedro nawet cesc za niego
0
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/jordi-alba-zgodzil-sie-na-transfer-do-barcelony,1,5098273,wiadomosc.html
0
a ja licze na Atletico i Athletic ze ukradnie punkty Realowi bo na reszte zespolow nie licze no chyba ze Sevilla no i oczywiscie trzeba wygrac na Camp Nou
0
i teraz wszystko zalezy od Atletico!!!
0
wrescie Pedro!!oby to był poczatek!!
0
jest!!!!!
0
i znowu pep zaskoczyl
0
Ja obstawiam na taki skład:VV Dani Alves Pique Masche Puyol Thiago/Xavi Busi Iniesta Alexis Messi Cesc ale obrona moze byc tez taka Dani Pique Puyol Adriano i przy zmianie na 3 4 3 Busi przechodzi do obrony a Alves i Adriano do pomocy
0
ale w meczach o stawke zawsze dajemy rade mam nadzieje ze nie bedzie tak stresujaco jak z Chelsea 1:1
0
Cos czuje ze Pep postawi na trojke obroncow i bedzie ciekawie
0
a tak na marginesie Cesk byly kapitan jednej z lepszych druzyn jakimi jest Arsenal siedzi na ławce badz trybunach niedopomyslenie
0
Wracac do gry panowie bo was potrzebujemy!!!!
0
ale Adriano tez fajne rajdy wczoraj robil i Thiago tez dal rady tylko Tello cos byl odciety od podan
0
Pique WRESCIE!!!!
0
dzis pewnie Xavi na lae\wce a zagra cesc sam Pep mowil ze beda grali na przemian zeby zawsze jeden bym w pelni sil na nastepne spotkanie!1