0

3-0
alexis

0

alexis YES

0

bo graja dwa bardzo dobre zespoly z soba a tak by byly polfinaly BARCA BAYERN i REAL JUVE

0

Eee...jakby tak bylo to Bayern grałby z Malaga a Juve z Borussia

0

Jest pięknie!!!

0

Hasz29
czyli wedlug Ciebie atkujacy ma tylko biegac z przodu i czekac az dostanie pilke??zobacz jak gra ostatnio Rooney tak samo jak alexis

0

tylko ta nasza polityka nie pozwala mu grac w rezerwach on ma 17 lat a gra juz pieknie

0

Sanchez jest po Messim naszym najlepszym atakujacym ok niestrzela moze bramek ale haruje jak wol wole go w ataku niz inieste

0

a na srodek Dongou J. M.

0

dawac NEYMAR HUMMELS ter STEGEN i wszystko na temat NEYMAR MESSI SANCHEZ najszybszy atak swiata i git!!

0

A wedlug mnie Iniesta niepowinien grac na skrzydle bo za czesto schodzi do srodka i na lewej flance nikogo nie ma jestem za Villa lub Tello

0

Ja myślę że jesteśmy w dobrej sytuacji mimo porażki bo teraz gramy z sevillą pózniej Real dwa razy imamy mecz z deportivo i tu bym wystawił same rezerwy by poczuli troche głodu piłki i być gotowym na Milan nawet porażka z deportivo niebyła by taka zła jak patrzac na tabele

0

Neuer ja go chce

0

Wyjscie jedenastek na euro 2012!!!!!!!!!!!!!!

0

chodzi mi o mecz przeciwkop levante na gd musi szlagierowa jedenastka

0

z VV to by nie byl problem pinto tez jest ok a Alexis moze byc cunca lub pedro nawet cesc za niego

0

a ja licze na Atletico i Athletic ze ukradnie punkty Realowi bo na reszte zespolow nie licze no chyba ze Sevilla no i oczywiscie trzeba wygrac na Camp Nou

0

i teraz wszystko zalezy od Atletico!!!

0

wrescie Pedro!!oby to był poczatek!!

0

jest!!!!!

0

i znowu pep zaskoczyl

0

Ja obstawiam na taki skład:VV Dani Alves Pique Masche Puyol Thiago/Xavi Busi Iniesta Alexis Messi Cesc ale obrona moze byc tez taka Dani Pique Puyol Adriano i przy zmianie na 3 4 3 Busi przechodzi do obrony a Alves i Adriano do pomocy

0

ale w meczach o stawke zawsze dajemy rade mam nadzieje ze nie bedzie tak stresujaco jak z Chelsea 1:1

0

Cos czuje ze Pep postawi na trojke obroncow i bedzie ciekawie

0

a tak na marginesie Cesk byly kapitan jednej z lepszych druzyn jakimi jest Arsenal siedzi na ławce badz trybunach niedopomyslenie

0

Wracac do gry panowie bo was potrzebujemy!!!!

0

ale Adriano tez fajne rajdy wczoraj robil i Thiago tez dal rady tylko Tello cos byl odciety od podan

0

Pique WRESCIE!!!!

0

dzis pewnie Xavi na lae\wce a zagra cesc sam Pep mowil ze beda grali na przemian zeby zawsze jeden bym w pelni sil na nastepne spotkanie!1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?