0

Puyola widzal bym na ławce bo niech np.ktorys z naszych obroncow nabawi sie kontuzji to kogo wystawimy na Milan?/

0

Ciekawe czemu tyle osob dalo minusa za moje ustawienie??logicznie patrzac to Athletic dzis bedzie bardzo zmeczony i nie licze na jakies zabojcze parcie do przodu wiec dobrze by bylo jakby paru naszych sobie odpoczelo!!

0

Ja zwazajac na mecz z Milanem dal bym tak VV Alves Pique Mascherano Muniesa Roberto Busquets Thiago Pedro Messi Tello

0

no to mamy fajny tydzien z mocnymi druzynami

0

Pep wygracie ta batalie jak cała lige mistrzow i la lige przecież jesteście FC BARCELONĄ!!!!!!!!!!

0

bo tam wogule nie gramy no i ta murawa ciagle jakies poslizgi

0

brakuje nam cuencki na lewym skrzydle nawet Tello byl by dobry na lewa flanke

0

3:1 dla Barcy!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?