O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 10
  • Polecenia 0

Komentarze

0

0

fajnie ze ostatnio naprawde duzo slychac o zaangazowaniu pilkarzy barcelony w cele charytatywne MES QUE UN CLUB

0

jak dla mnie to poszczególne oceny zawodników umieszczone w jedenastce miesiąca są naprawdę zbyt niskie, ponieważ gdy jest się według statystyk najlepszą drużyną w Europie to zawodnicy chyba rzeczywiście pokazują więcej niż na przykład na ocenę 6.5

0

statystyki na pewno dają coś do zrozumienia dlatego Guardiola musi stworzyć na tyle silny kolektyw który poradzi sobie również bez Messiego, a to z pewnością nie jest takie trudne bo aktualnie posiada jeden z najlepszych składów :)

0

fajnie ze zostal bo dla mnie jest fenomenalny... :D

Zobacz wszystkie

0

mam nadzieje ze to tylko zart :) bo szkoda by bylo zmarnowac takich szans agrentyny... no ale moze nas wszystkich zaskoczy :D

0

narazie mamy wszystko czego tylko potrzeba, no moze oprócz Henry'ego który mnie wogóle nie przekonuje juz od dwoch sezonów, za nie go mile bym widzial benzeme... VeB

0

jak bedzie stary i bez formy to moze do was isc narazie go nie puscimy :)

0

wedlug mnie najlepiej jest byc w grupie co jest i silna druzyna i slabsze bo ze slabszymi mozna CZASEM latwo wygrac,ale potyczka z silniejsza druzyna pokazuje zespolowi tak naprawde na co go stac w edycji LM. !!! VeB !!!

0

fajnie ze zostal bo dla mnie jest fenomenalny... :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?