jak dla mnie to poszczególne oceny zawodników umieszczone w jedenastce miesiąca są naprawdę zbyt niskie, ponieważ gdy jest się według statystyk najlepszą drużyną w Europie to zawodnicy chyba rzeczywiście pokazują więcej niż na przykład na ocenę 6.5
statystyki na pewno dają coś do zrozumienia dlatego Guardiola musi stworzyć na tyle silny kolektyw który poradzi sobie również bez Messiego, a to z pewnością nie jest takie trudne bo aktualnie posiada jeden z najlepszych składów :)
narazie mamy wszystko czego tylko potrzeba, no moze oprócz Henry'ego który mnie wogóle nie przekonuje juz od dwoch sezonów, za nie go mile bym widzial benzeme... VeB
wedlug mnie najlepiej jest byc w grupie co jest i silna druzyna i slabsze bo ze slabszymi mozna CZASEM latwo wygrac,ale potyczka z silniejsza druzyna pokazuje zespolowi tak naprawde na co go stac w edycji LM. !!! VeB !!!
Komentarze
0
http://www.justin.tv/intevisionx/
0
fajnie ze ostatnio naprawde duzo slychac o zaangazowaniu pilkarzy barcelony w cele charytatywne MES QUE UN CLUB
0
jak dla mnie to poszczególne oceny zawodników umieszczone w jedenastce miesiąca są naprawdę zbyt niskie, ponieważ gdy jest się według statystyk najlepszą drużyną w Europie to zawodnicy chyba rzeczywiście pokazują więcej niż na przykład na ocenę 6.5
0
statystyki na pewno dają coś do zrozumienia dlatego Guardiola musi stworzyć na tyle silny kolektyw który poradzi sobie również bez Messiego, a to z pewnością nie jest takie trudne bo aktualnie posiada jeden z najlepszych składów :)
0
fajnie ze zostal bo dla mnie jest fenomenalny... :D
0
mam nadzieje ze to tylko zart :) bo szkoda by bylo zmarnowac takich szans agrentyny... no ale moze nas wszystkich zaskoczy :D
0
narazie mamy wszystko czego tylko potrzeba, no moze oprócz Henry'ego który mnie wogóle nie przekonuje juz od dwoch sezonów, za nie go mile bym widzial benzeme... VeB
0
jak bedzie stary i bez formy to moze do was isc narazie go nie puscimy :)
0
wedlug mnie najlepiej jest byc w grupie co jest i silna druzyna i slabsze bo ze slabszymi mozna CZASEM latwo wygrac,ale potyczka z silniejsza druzyna pokazuje zespolowi tak naprawde na co go stac w edycji LM. !!! VeB !!!
0
fajnie ze zostal bo dla mnie jest fenomenalny... :D