piper55
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://www.justin.tv/intevisionx/
0
fajnie ze ostatnio naprawde duzo slychac o zaangazowaniu pilkarzy barcelony w cele charytatywne MES QUE UN CLUB
0
jak dla mnie to poszczególne oceny zawodników umieszczone w jedenastce miesiąca są naprawdę zbyt niskie, ponieważ gdy jest się według statystyk najlepszą drużyną w Europie to zawodnicy chyba rzeczywiście pokazują więcej niż na przykład na ocenę 6.5
0
statystyki na pewno dają coś do zrozumienia dlatego Guardiola musi stworzyć na tyle silny kolektyw który poradzi sobie również bez Messiego, a to z pewnością nie jest takie trudne bo aktualnie posiada jeden z najlepszych składów :)
0
fajnie ze zostal bo dla mnie jest fenomenalny... :D
0
narazie mamy wszystko czego tylko potrzeba, no moze oprócz Henry'ego który mnie wogóle nie przekonuje juz od dwoch sezonów, za nie go mile bym widzial benzeme... VeB
0
mam nadzieje ze to tylko zart :) bo szkoda by bylo zmarnowac takich szans agrentyny... no ale moze nas wszystkich zaskoczy :D
0
hmmm... wreszcie cos sie zmienillo i to na pozytyw :D
0
wedlug mnie najlepiej jest byc w grupie co jest i silna druzyna i slabsze bo ze slabszymi mozna CZASEM latwo wygrac,ale potyczka z silniejsza druzyna pokazuje zespolowi tak naprawde na co go stac w edycji LM. !!! VeB !!!
0
jak bedzie stary i bez formy to moze do was isc narazie go nie puscimy :)