piterheh86
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zdecydowanie cieszę się, że wolałem pójść na siłkę się poruszać niż oglądać ten mecz.
Patrząc na wynik cieszę się x2
0
@esem91 ❤❤❤ dziękuję :)
0
@Maker0 będzie musiał kibicować, bo inaczej okno życia xD
Żartuje oczywiście ale dzieci naśladują rodziców więc nie będzie miał wyjścia:P
1
@KRISU77 dziękuję wszystkim i pozdrawiam serdecznie❤
86
Dzisiaj na świat przyszedł nowy kibic Barcy :))
https://zapodaj.net/plik-uBfDSCDsoQ
1
Prawda jest taka, że Lewy już nie ogarnia ale też nie mamy nikogo innego.
Przykre
0
Co za długopis, idź Pan w ....
2
Będzie gdzieś transmisja meczu Igi?
Z góry dziękuję za informację
0
Milik w końcu się przydał i zostawił piłkę.
Brawa dla tego Pana Piłkarza
1
@maroon słabo ogarnęli przy obwodach, za dużo ulic.
Raz na 4 lata można się poświęcić :)
0
@mleczkoo 196 Podolany
2
Ponad 50 minut w kolejce na wybory ..... Poznań
0
@tbas ważna data ;) ale dalej mnie to nie przekona do obejrzenia ;)
0
Skoro mamy ten cudowny czas ciszy wyborczej, ciekawe ile potrwają dzisiaj Wiadomości na TVP.
Nie można nikogo atakować wiec.... ja obstawiam max 10-15 minut ;))
1
@sonek 3 wiadomości niżej
0
Zastanawiam się nad kupnem przedtreningowki. Jakie polecacie czy w ogóle jest to potrzebne?
0
@Poversky1000
Właśnie wyskakuje jakiś błąd, wp tv też odpada bo poza UE
0
Mam pytanko, czy ma ktoś może link do działającej stronki gdzie obejrze mecz siatkówki w tunezji?
0
To się nazywa oddać serce dla reprezentacji. Emocje a nie gwiazdorzenie
2
Właśnie dlatego próbuje się strzelać z daleka.
U nas próbują grać piłką jak tego nie umią
2
@Tomo1989 Policja wydała oświadczenie w sprawie pobicia.
Jeżeli chodzi o PKP to ponoć zatrzymali dwóch Polaków z Białegostoku w tej sprawie.
0
@Janas11224
Niby tak planują ale nie mają czym. Chyba cały sprzęt poszedł już do wojska.
0
Dzięki za info.
3
Dlaczego nie gra Dante Stipica?
1
Czy tylko mi te dzieci afiszujące się z tą e"L"ką przypominają hala dzieci i fanboyów penaldo?
1
@Mixtape urlop w środku września i 7 dni w Tunezji.
1
Dajcie już spokój z tym Dembele.
Gościu wiecznie się rozkręca. Niech idzie leczyć kontuzje u arabów.
Ja się cieszę, że go nie będzie.
0
Jak mi brakuje w Barcy takiego pomocnika co będzie miał ciąg na bramkę. Co szuka podań do napastnika.
Aktualnie to podają głównie na boki a Lewy jak w reprezentacji musi szukać gdzieś tej piłki z dala od swojej pozycji.
1
No Pedri by tak nie podał
0
Czyli można strzelić z więcej niż 16 metra.
Brawo