0

Zdecydowanie cieszę się, że wolałem pójść na siłkę się poruszać niż oglądać ten mecz.

Patrząc na wynik cieszę się x2

0

@esem91 ❤❤❤ dziękuję :)

0

@Maker0 będzie musiał kibicować, bo inaczej okno życia xD

Żartuje oczywiście ale dzieci naśladują rodziców więc nie będzie miał wyjścia:P

1

@KRISU77 dziękuję wszystkim i pozdrawiam serdecznie❤

86

Dzisiaj na świat przyszedł nowy kibic Barcy :))

https://zapodaj.net/plik-uBfDSCDsoQ

1

Prawda jest taka, że Lewy już nie ogarnia ale też nie mamy nikogo innego.

Przykre

0

Co za długopis, idź Pan w ....

2

Będzie gdzieś transmisja meczu Igi?

Z góry dziękuję za informację

0

Milik w końcu się przydał i zostawił piłkę.

Brawa dla tego Pana Piłkarza

1

@maroon słabo ogarnęli przy obwodach, za dużo ulic.

Raz na 4 lata można się poświęcić :)

0

@mleczkoo 196 Podolany

2

Ponad 50 minut w kolejce na wybory ..... Poznań

0

@tbas ważna data ;) ale dalej mnie to nie przekona do obejrzenia ;)

0

Skoro mamy ten cudowny czas ciszy wyborczej, ciekawe ile potrwają dzisiaj Wiadomości na TVP.

Nie można nikogo atakować wiec.... ja obstawiam max 10-15 minut ;))

1

@sonek 3 wiadomości niżej

0

Zastanawiam się nad kupnem przedtreningowki. Jakie polecacie czy w ogóle jest to potrzebne?

0

@Poversky1000
Właśnie wyskakuje jakiś błąd, wp tv też odpada bo poza UE

0

Mam pytanko, czy ma ktoś może link do działającej stronki gdzie obejrze mecz siatkówki w tunezji?

0

To się nazywa oddać serce dla reprezentacji. Emocje a nie gwiazdorzenie

2

Właśnie dlatego próbuje się strzelać z daleka.

U nas próbują grać piłką jak tego nie umią

2

@Tomo1989 Policja wydała oświadczenie w sprawie pobicia.

Jeżeli chodzi o PKP to ponoć zatrzymali dwóch Polaków z Białegostoku w tej sprawie.

0

@Janas11224

Niby tak planują ale nie mają czym. Chyba cały sprzęt poszedł już do wojska.

0

Dzięki za info.


3

Dlaczego nie gra Dante Stipica?

1

Czy tylko mi te dzieci afiszujące się z tą e"L"ką przypominają hala dzieci i fanboyów penaldo?

1

@Mixtape urlop w środku września i 7 dni w Tunezji.

1

Dajcie już spokój z tym Dembele.

Gościu wiecznie się rozkręca. Niech idzie leczyć kontuzje u arabów.

Ja się cieszę, że go nie będzie.

0

Jak mi brakuje w Barcy takiego pomocnika co będzie miał ciąg na bramkę. Co szuka podań do napastnika.

Aktualnie to podają głównie na boki a Lewy jak w reprezentacji musi szukać gdzieś tej piłki z dala od swojej pozycji.

1

No Pedri by tak nie podał

0

Czyli można strzelić z więcej niż 16 metra.

Brawo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?