0

Jeżeli chodzi o znajomych, to musialem się przeprowadzić do nowego miasta i do najbliższych zbajomych mam ok 100km :) dlatego zbieram info co i jak :)

0

Witam,
potrzebuje pomocy gdyz w pracy miałem taki konkurs za który zbierało się punkt ale do rzeczy

Uzbieralem trochę tych punktów (trochę ponad 2000) i I nagrodami np są konsole ale nie wiem co lepiej wybrać. Opcje mam takie:
1. MS Xbox 360 4GB Peggle 2 - 918 pkt
2. Microsoft Xbox One S 500GB + Fifa 18 + Forza Horizon 3 + Hot Wheels + Live 6 miesięcy -1476 pkt
3. MS Xbox One 500GB Kinect DCS KSR ZT 3M LIVE - 1613 pkt
4. Sony Playstation 4 Slim 1TB + Horizon Zero Dawn - 1617 pkt
5. Sony Playstation 4 1TB Slim + Call of Duty WWII -1620 pkt

Proszę o pomoc :)

0

No chyba ;) przysłowie jak najbardziej życiowe ;)

0

Najlepsza reakcja Louisa, jakby sam takich i nawet gorszych sytuacji nie wykorzystał

0

Tak jak mówisz, że każda praca ma swoje plusy jak i minusy. Ja za czasów technikum miałem praktykę w sklepie AGD RTV i w sumie tam miałem pierwszy raz kontakt z osobami pracującymi jako PH. Tak mi się spodobało, że stwierdziłem "Tak to jest to co lubie" no i po cięższych czasach pracy na zmiany mam przyjemność być już 7 lat PH :) Życzę sukcesów w roli trenera ;) obyś wyszkolil przyszłe zawodniczki Medyka Konin a może większe gwiazdy niż Kasia Kiedrzynek ;)

0

Dokładnie :) teraz to ja sam nie mógłbym tak pracować, bo odzwyczailem się od tego że ktoś mi stoi nad głową itd ;) aktualnie jestem PH ;) a co tomoeacy Wszołek to ja bym nie mógł :P chyba że ...... jest już tam "starsze pokolenie" ;)

2

Pracowałem na magazynie żeby mieć na studia i za co się utrzymać ;)

0

Jak swojego czasu pracowałem na nocki zdecydowanie wolałem zaczynać tydzień od niedziel i kończyć w czwartek ;)

1

Komentarze tych panów też na tym samym poziomie

0

Bardzo dziękuję :)

0

Da ktoś link, bo mi się cosik zepsuło.

0

Mnie już przestało interesować co jest napisane po samym początku "mordy"

0

Nie ma się co czepiać ale pewnie chodziło o przysłowiowe 3 pkt :)

20

Nie wiem czemu jest taka nagonka na Gomesa (czy to urpawia jakieś kółko wzajemnej adoracji) ale facet gra dobry mecz. Takie moje zdanie ale znając życie się nie znam o_O

0

Piękna akcja o_O

0

Nie przepadam za eleven :/

0

Dzisiaj wyjątkowo udany dzień i na sam koniec mega film w tv który oglądam już któryś raz (ścieżka dźwiękowa jest ..... niesamowita) Sekretne życie Waltera Mitty.

0

Ja rozumiem o czym mówisz ale jeżeli klub po wszystkich kosztach (i mówimy tu dosłownie o wszystkich: pensje, nieruchomości, kredyty itd) i klub wychodzi na czysto to znaczy że są tam zatrudnieni odpowiedni pracownicy do stanowiska :)

0

To wszystko oznacza, że w sezonie 2016/17 klub zarobił "na czysto" 18 milionów euro.

Agencje prasowe przypominają, że Barcelona jest, według rankingu magazynu "Forbes", czwartym najwięcej wartym klubem sportowym świata. Jej wartość to 3,64 miliarda euro, czyli o 2 procent więcej niż rok wcześniej. Wyżej w rankingu są: Dallas Cowboys (futbol amerykański), New York Yankees (baseball) i Manchester United (piłka nożna)

Tyle kasy w obrocie mają i tylko i aż 18 mln na czysto za sezon 16/17

2

Najpierw powinieneś po placu jeździć żeby w miarę płynnie po mieście się poruszać.

Bez nerwów i na spokojnie. Nauczyciel i tak na początku będzie wszystko za Ciebie robił

0

Popieram, później gadają że gimbusy itd

0

W szynobusach regio hasłem jest województwo a w Intercity może być nazwa pociągu

edit: Dostępność usługi w pociągach może ulegać pewnym modyfikacjom, w zależności od aktualnego rozkładu jazdy PKP Intercity.
Aby korzystać z Internetu, nie jest wymagane posiadanie karty SIM – wystarczy smartfon, tablet czy laptop z adapterem WiFi zgodnym z IEEE 802.11 (abgn). Użytkownik będzie jednak potrzebował aktywnego numeru telefonu w dowolnej sieci – przy pomocy tego numeru zarejestruje się do usługi, a my na wskazany numer wyślemy hasło umożliwiające zalogowanie do HotSpot T-Mobile w pociągu.

1

Chyba poranny spacer w lesie z psem po stresującej nocy :)

1

Nie jestem ograniczony na muzykę ale mi jego głos poprostu nie pasuje :| ale wiadomo są gusta i guściki i o tym się nie dyskutuje :)

2

Nie rozumiem fenomenu Martyniuka :|

0

Znając życie pierwszy odpadnie albo będzie musiał wyjść i jutro będzie smęcił że najwięcej wypił itd bla bla bla

1

Może ktoś pomoże: pies mi dzisiaj uciekł i jak uda mi się go jutro odnaleźć to chcę ogarnąć jej (bo to suczka) GPS tylko pytanie czy lepiej podskórny czy taki do obroży (w jej przypadku szelek).

Taki pieseł fajny :https://www.safe-animal.eu/cache/af/47/3e036e0d2f99cf7e8d3c3a4d0e82e433.jpg i ze schroniska

1

Strasznie sie mi zawiesza. Wytrzymałość wyświetlacza pozostawia wiele do życzenia (oczywiście mi juz pękł). Ogolnie żałuję że go kupiłem.

Często puszczam cos z telefonu na tv do ogladania i wtedy to czasami sie magia dzieje z czasem reakcji telefonu. Szybciej by bylo gdybym mogl wyjąć baterie i go uruchomić ponownie ale niestety jest zabudowana. Bateria podczas przesylania obrazu na tv leci jak szalona :/

0

Mam Huawei p9 lite i nie polecam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?