0

Valverde będzie miał zawsze maksymalną ocenę 3: za późne zmiany, brak jakiś tam roszad itd

1

Mi nie będzie wył, gdyż nie mam Facebooka i innego tego typu stron :P

(dobrze mi z tym) ;)))

2

W sumie to studia meczowego też mogli by nie puszczać (odnoszę się do walkowera) też by wstydu se zaoszczędzili

0

Ponadto w naszych pociągach honorowane są następujące oferty spółki Przewozy Regionalne:


REGIOkarnet wydawany na przejazdy wszystkimi pociągami, tj. REGIO, interREGIO i REGIOekspres;
REGIOkarnet wydawany na przejazdy pociągami REGIO;
REGIOSenior wydawany na przejazdy pociągami REGIO i interREGIO;
Turystyczny wydawany na przejazdy wszystkimi pociągami, tj. REGIO, interREGIO i REGIOekspres;
bilet wg oferty „Ty i raz, dwa, trzy” przy przejazdach na odcinkach łączonych i wspólnych obsługiwanych wspólnie pociągami obu przewoźników, tj. spółek Przewozy Regionalne oraz Koleje Wielkopolskie;
bilet BUS-TRAMWAJ-KOLEJ – Jeden Bilet;
bilet jednorazowy na przewóz roweru, psa i rzeczy ważny w pociągach uruchamianych przez PR.


Koleje Wielkopolskie sp. z o. o. w uruchamianych przez siebie pociągach nie honoruje biletów spółki Przewozy Regionalne wydanych za pośrednictwem:
mobilnych automatów biletowych
telefonów komórkowych (bilet telefoniczny)
internetu (bilet internetowy)

5

Pamiętajcie, że jutro jest wojna ....... a nie sorry niedziela i sklepy są zamknięte :P także zakładać zbroje i do boju po zapas jedzenia na tydzień ;)

0

Na pewno musisz zainwestować w irygator :)

0

Ok, jak dobrze że każdy ma prawo do własnej opinii

0

No był można powiedzieć na centymetry od zdarzenia (w przeciwieństwie do Marciniaka) i ten krok/dwa mogły tego liniowego zmylić - żeby nie było nie bronię go tylko próbuje to sobą racjonalnie wyjaśnić :)

0

Naprawdę są ważniejszy do roboty niz przejmowanie się tym ;) gdybym mnie np to ruszało to bym musiał wysadzić połowę użytkowników xD

0

Co usprawiedliwia Marciniaka z tym niepodyktowanym karnym jest to że Costa nie położył się od razu.

2

Gdyby Legła grała to by karny i czerwona była ;)

0

Faktycznie ;) Dokładnie w 21 sekundzie ;)

0

xDDD zostałem zniszczony xD

2

Sztafeta Pań jednak że srebrnym medalem !!! Dyskwalifikacja Jamajki - za błędy w strefie zmian.

0

Smiechu, śmiechu Suarez jest o poziom lepszy w aktorstwie od Costy

5

Brązowy medal w sztafecie Pań !!! Brawo !!!

0

Sztafeta pań zaraz, zobaczymy jak im pójdzie :)

0

Pięknie to zrobił, musiałem poczekać na powtórkę żeby ocenić dokładnie ;)

1

Mamy srebro? W biegach? ;)

0

Prokurator? Chyba że coś się zmieniło

0

No to chlup w ten głupi dziub

5

https://www.instagram.com/p/Bf42ADuAYSk/

Masakra jakie młoty latały o_O

0

Zielu zszedł :/ Allan niewidoczny ale co tam :/

0

JA oglądam tą Hipnoze na TVN i powiem że narazie niszczy mój system ;)

0

Jak poprzednicy - teledysk rewelacyjny ale co do muzyki to jednak wolę hh starej szkoły :)

1

Jak gra mecz/trenuje to pewnie tak ale ............ każdego przysłowiowego "dziesiątego" o wszystkim zapomina ;)

6

0

Mi się mega podobał mecz z Gironą (nie chodzi tu o wynik) ale jak wyglądało całe spotkanie: szybkie i bez zaszywania się na 25-30 metrze przed swoją bramką. Ogólnie otwarty mecz także chciałbym widzieć więcej drużyn z takim podejściem.

0

Witaminki i spanie ;) mi to pomaga ;)

0

Jakby trafił w odpowiednie ręce to kto wie ;) ale pewnie trafi do Liverpoolu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?