piterheh86
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valverde będzie miał zawsze maksymalną ocenę 3: za późne zmiany, brak jakiś tam roszad itd
1
Mi nie będzie wył, gdyż nie mam Facebooka i innego tego typu stron :P
(dobrze mi z tym) ;)))
2
W sumie to studia meczowego też mogli by nie puszczać (odnoszę się do walkowera) też by wstydu se zaoszczędzili
0
Ponadto w naszych pociągach honorowane są następujące oferty spółki Przewozy Regionalne:
REGIOkarnet wydawany na przejazdy wszystkimi pociągami, tj. REGIO, interREGIO i REGIOekspres;
REGIOkarnet wydawany na przejazdy pociągami REGIO;
REGIOSenior wydawany na przejazdy pociągami REGIO i interREGIO;
Turystyczny wydawany na przejazdy wszystkimi pociągami, tj. REGIO, interREGIO i REGIOekspres;
bilet wg oferty „Ty i raz, dwa, trzy” przy przejazdach na odcinkach łączonych i wspólnych obsługiwanych wspólnie pociągami obu przewoźników, tj. spółek Przewozy Regionalne oraz Koleje Wielkopolskie;
bilet BUS-TRAMWAJ-KOLEJ – Jeden Bilet;
bilet jednorazowy na przewóz roweru, psa i rzeczy ważny w pociągach uruchamianych przez PR.
Koleje Wielkopolskie sp. z o. o. w uruchamianych przez siebie pociągach nie honoruje biletów spółki Przewozy Regionalne wydanych za pośrednictwem:
mobilnych automatów biletowych
telefonów komórkowych (bilet telefoniczny)
internetu (bilet internetowy)
5
Pamiętajcie, że jutro jest wojna ....... a nie sorry niedziela i sklepy są zamknięte :P także zakładać zbroje i do boju po zapas jedzenia na tydzień ;)
0
Na pewno musisz zainwestować w irygator :)
0
Ok, jak dobrze że każdy ma prawo do własnej opinii
0
No był można powiedzieć na centymetry od zdarzenia (w przeciwieństwie do Marciniaka) i ten krok/dwa mogły tego liniowego zmylić - żeby nie było nie bronię go tylko próbuje to sobą racjonalnie wyjaśnić :)
0
Naprawdę są ważniejszy do roboty niz przejmowanie się tym ;) gdybym mnie np to ruszało to bym musiał wysadzić połowę użytkowników xD
0
Co usprawiedliwia Marciniaka z tym niepodyktowanym karnym jest to że Costa nie położył się od razu.
2
Gdyby Legła grała to by karny i czerwona była ;)
0
Faktycznie ;) Dokładnie w 21 sekundzie ;)
0
xDDD zostałem zniszczony xD
2
Sztafeta Pań jednak że srebrnym medalem !!! Dyskwalifikacja Jamajki - za błędy w strefie zmian.
0
Smiechu, śmiechu Suarez jest o poziom lepszy w aktorstwie od Costy
5
Brązowy medal w sztafecie Pań !!! Brawo !!!
0
Sztafeta pań zaraz, zobaczymy jak im pójdzie :)
0
Pięknie to zrobił, musiałem poczekać na powtórkę żeby ocenić dokładnie ;)
1
Mamy srebro? W biegach? ;)
0
Prokurator? Chyba że coś się zmieniło
0
No to chlup w ten głupi dziub
5
https://www.instagram.com/p/Bf42ADuAYSk/
Masakra jakie młoty latały o_O
0
Zielu zszedł :/ Allan niewidoczny ale co tam :/
0
JA oglądam tą Hipnoze na TVN i powiem że narazie niszczy mój system ;)
0
Jak poprzednicy - teledysk rewelacyjny ale co do muzyki to jednak wolę hh starej szkoły :)
1
Jak gra mecz/trenuje to pewnie tak ale ............ każdego przysłowiowego "dziesiątego" o wszystkim zapomina ;)
6
https://pbs-0.twimg.com/media/DW9uh8oW4AAe1Vt?format=jpg
Turyn wczoraj
0
Mi się mega podobał mecz z Gironą (nie chodzi tu o wynik) ale jak wyglądało całe spotkanie: szybkie i bez zaszywania się na 25-30 metrze przed swoją bramką. Ogólnie otwarty mecz także chciałbym widzieć więcej drużyn z takim podejściem.
0
Witaminki i spanie ;) mi to pomaga ;)
0
Jakby trafił w odpowiednie ręce to kto wie ;) ale pewnie trafi do Liverpoolu :)