0

Nie czuję się zaskoczony, że ktoś tak odpisał.

0

Pytanie z innej bajki:

Czy ktoś może mi doradzić/polecić smycz do biegania z psem (ok 28 kg)???

0



Udanej i spokojnej nocy ;)

6

Dla mnie to on może nawet i 10% z tego brać. Grunt, że widać w szpitalach ten sprzęt na który "nie ma" pieniędzy. :)

1

Dosłownie w kabarecie na żywo: znalazł się zaginiony brat Grzegorza Rasiaka? I kto to? Arkadiusz Milik xD

0

Witali gwizdami kolejną gwiazdę reprezentacji. Jędrzejczyk to taki Milik obrony.

0

Ile jeszcze razy muszą wykonać tak wyrzut z autu żeby zobaczyć że to nie działa ;/

9

Milik ciągle coś psuje i jeszcze się z tego cieszy :/ miazga czemu on ciągle jest w tej kadrze. Ajax zrobił piękny interes sprzedając go za 32 mln

0

Ja miałem podobny przypadek w Alfie Romeo i wszystko było ok jak kupiłem nową sondę lambda.

0



Nie wiedziałem że to na taką skalę jest w ogóle ......

1

Oglądałem i polecam, przyjemny film :)

Taka kolorowa rodzina jak ich reprezentacja ;)

0

Dziękuję :) jest :)

0

Podrzuci ktoś stronkę gdzie obejrzeć Rampage Dzika furia? Z góry dzięki

0

Podrzuci ktoś jakąś stronkę gdzie obejrzeć Rampage dzika furia?

Z góry dzięki

0

https://m.jbzdy.pl/obr/773415/brazylijski-trening

Mnie to ciągle bawią Neymary ;)

2

Oooo, chyba włączyłem inny mecz :/

0

https://www.meczyki.pl/sportbuzz/neymar_jedzie_po_puchar_swiata/131941

Nie wiem czy było ale ........ śmieszne xD

0

Mam nadzieję że dzisiaj Mina strzeli swojaczka ;)

2

Już Kownackiej zrobił więcej niż Milik w poprzednim meczu ;)


0

Mamy inne spojrzenie na to co gra ta drużyna także nie ma co się zaraz sprzeczać. Z resztą w sumie to mam to gdzieś czy wygrywa czy przegrywa gdyż liczy się tylko Polska reprezentacja ;)

0

Messi pewnie kończy reprezentacyjną karierę. Niestety sam nic nie ugra.

1

Ja mam wrażenie że z Milikiem jest jak z Peszką, niewiadomo dlaczego tam są obaj :/ ale Peszko chociaż pomógł kadrze i nie grał ^^

2

Przeżyjmy to jeszcze raz ........ https://m.sadistic.pl/kawal-dobrej-pilki-vt476071.htm


Nawet na sadolu gdzie tak to mowia: "jaranie się piłką nożną to p....stwo" wrzucają takie rzeczy to musi być szczyt beznadziejności .....

5

Ja mam pytanie: "co to się stanęło?"

5

No prawie go Robert połamał :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?