piterheh86
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie czuję się zaskoczony, że ktoś tak odpisał.
0
Pytanie z innej bajki:
Czy ktoś może mi doradzić/polecić smycz do biegania z psem (ok 28 kg)???
0
Udanej i spokojnej nocy ;)
6
Dla mnie to on może nawet i 10% z tego brać. Grunt, że widać w szpitalach ten sprzęt na który "nie ma" pieniędzy. :)
12
Owsiak zostaje prezesem WOŚP
Brawo Jurek
https://www.google.com/amp/wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24380334,jurek-owsiak-wraca-do-bycia-prezesem-fundacji-wosp-wyglosil.amp
1
Dosłownie w kabarecie na żywo: znalazł się zaginiony brat Grzegorza Rasiaka? I kto to? Arkadiusz Milik xD
0
Witali gwizdami kolejną gwiazdę reprezentacji. Jędrzejczyk to taki Milik obrony.
0
Ile jeszcze razy muszą wykonać tak wyrzut z autu żeby zobaczyć że to nie działa ;/
9
Milik ciągle coś psuje i jeszcze się z tego cieszy :/ miazga czemu on ciągle jest w tej kadrze. Ajax zrobił piękny interes sprzedając go za 32 mln
5
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/numer_7_w_realu_kiedys_i_teraz/138206
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/transfer_realu/138214
Jak było to wybaczcie ;)
0
Ja miałem podobny przypadek w Alfie Romeo i wszystko było ok jak kupiłem nową sondę lambda.
0
Nie wiedziałem że to na taką skalę jest w ogóle ......
1
Oglądałem i polecam, przyjemny film :)
Taka kolorowa rodzina jak ich reprezentacja ;)
0
Dziękuję :) jest :)
0
Podrzuci ktoś stronkę gdzie obejrzeć Rampage Dzika furia? Z góry dzięki
0
Podrzuci ktoś jakąś stronkę gdzie obejrzeć Rampage dzika furia?
Z góry dzięki
0
https://m.jbzdy.pl/obr/773415/brazylijski-trening
Mnie to ciągle bawią Neymary ;)
2
Oooo, chyba włączyłem inny mecz :/
0
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/neymar_jedzie_po_puchar_swiata/131941
Nie wiem czy było ale ........ śmieszne xD
14
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/i_jak_tutaj_nie_kochac_meksykanow_xd/131328
Hehehehe xD
0
Mam nadzieję że dzisiaj Mina strzeli swojaczka ;)
2
Już Kownackiej zrobił więcej niż Milik w poprzednim meczu ;)
5
https://mobile.twitter.com/TrollFootball/status/1010156103546654725/video/1
;)
0
Mamy inne spojrzenie na to co gra ta drużyna także nie ma co się zaraz sprzeczać. Z resztą w sumie to mam to gdzieś czy wygrywa czy przegrywa gdyż liczy się tylko Polska reprezentacja ;)
0
Messi pewnie kończy reprezentacyjną karierę. Niestety sam nic nie ugra.
1
Ja mam wrażenie że z Milikiem jest jak z Peszką, niewiadomo dlaczego tam są obaj :/ ale Peszko chociaż pomógł kadrze i nie grał ^^
2
Przeżyjmy to jeszcze raz ........ https://m.sadistic.pl/kawal-dobrej-pilki-vt476071.htm
Nawet na sadolu gdzie tak to mowia: "jaranie się piłką nożną to p....stwo" wrzucają takie rzeczy to musi być szczyt beznadziejności .....
5
Ja mam pytanie: "co to się stanęło?"
5
No prawie go Robert połamał :|
11
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/podsumowanie_meczu_niemcy_meksyk/128913
Dobre xD