1

Czyli jednocześnie kibicujesz bałwankowi ;)

1

Oby to skończyło się to tak: mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor ;) brawo Meksyk ;)

1

Pytanie takie, bo czegoś nie rozumiem: Wolicie porażkę Niemiec czy chcecie by Mats bronił i ich ratował?

Dla mnie to nawet Mats może bronić ale najważniejsze żeby Niemcy przegrali.

0

No tak jakby xD

8

0

Faktycznie pomyliłem się :) WBN Warsaw Boxing Night jest na środku ringu napisane :)

9

Tymczasem na Polsat boxing night kibice skandują Andrzejowi Fonfara: "zajeb mu, zajeb mu, zajeb mu" xD

1

Mega podoba mi się gra Chorwacji.

1

Pewnie gdyż Antoś został w Madrycie.

0

Właśnie się dzisiaj zastanawiałem czy nie pójść do kina (cinema ma tanie środy) i obejrzeć. Teraz poczekam aż się w necie pojawi ;) dzięki ;)

0

12/13 domowe

0

Liczyłem trochę na tą pierwszą fale Pudziana ale jednak na spokojnie podszedł

0

Technika i doświadczenie ;)

1

Pudzian jak Oświęcimski - trochę za stary i sztucznie pompowany gdyż przyciąga publikę (czytaj $$$) ;)

0

Karol czy Pudzian? Jak myślicie?

Dla mnie to Karol.

1



Łał, łał i jeszcze raz łał.

0

Ja już wczoraj byłem ;)

0

Link do pogon Lechia mogę prosić.?

0

Zobacz 2 posty wyżej. Jestem załamany :/

0

Pewnie gościu zaraz zapisano z pornosem w tle :)

0

Sama nie wiem czego chcę. Przerabiałem niedawno podobna sytuację. Spotkania po pracy, wyjścia do kina, imprezy, spacery, rowery itd itd i nagle w przeciągu dwóch dni nagle zero kontaktu. Napisał smsa takiego od serca itd i odpisała gdzieś po 24h że niby wszystko ok ale jednak dałem se spokój.

Jeżeli chcesz mieć czyste sumienie niech najpierw ogarnie temat ze swoim chłopakiem.

2

Mózg kobiety jest nie do ogarnięcia nawet przez je same także tu mozna myslec o wszystkim i o niczym ;)

2

Już jesteście parą ;) tylko jeszcze o tym nie wiesz ;)

0

A to wybaczcie, nie wiedziałem :)

0

20

https://www.meczyki.pl/sportbuzz/szpaler_dla_barcelony/122076

Kto nie widział to tu mamy szpaler :)

1

Dziękujemy za wypełnienie ankiety. :)

1

Cenne rady ;) myślałem o chodakach ..... głupi ja xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?