piterheh86
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chciałbym być takim recznikowym mogącym trenować z takimi graczami.
0
Dla mnie to on nie pasuje stylem do białych :)
5
Może to głupio zabrzmi ale chciałbym zobaczyć Piotra Zielińskiego w składzie Barcy :) takie moje małe marzenie :)
0
https://m.youtube.com/watch?t=1189s&v=nnnEL2ic0so
0
Podoba mi się mecz, atmosfera (brak chamstwa itd) oraz to że mają do siebie szacunek
p.s. Dembele jak w klasie B - kto wyżej ten sołtys ;)
1
Może faktycznie już mi te się czuć jak osoba "trochę starsza" ale kto to białas i TPS?
0
http://cdn.theatlantic.com/static/mt/assets/science/kane.gif
0
Zgadza się ale pojedynek z Realem warto obejrzeć. Mają taki swój specyficzny klimat ;)
0
Oczywiście, przepraszam zapomniałem dodać :)
2
Dzisiaj o 21.00 Regal FC Barcelona - Real Madryt
0
bez komentarza ......
8
Teraz naprawdę widać jacy tutaj są kibice :| powinno być: czy wygrywasz czy nie ..... A jest : "frajerstwo" itd naprawdę brawo ... serdecznie nie pozdrawiam.
0
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/isco_na_temat_transferu_do_barcelony/113753
Powodzenia :|
0
Rakitic, taka cicha woda a bardzo potrzebny (oczywiście moje zdanie)
Przy okazji ma fajną partnerkę ;)
0
Leżącego się nie kopie ;)
0
https://m.facebook.com/Paranienormalni/photos/a.545571472173775.1073741832.153261018071491/1631726686891576/?type=3&refsrc=http%3A%2F%2Fsyroop.pl%2F2017%2F11%2F15%2Fparanienormalni-zawieszaja-dzialalnosc-co-sie-stalo%2F
Pewnie $$$ czyli standard :)
0
Ok ok :) tylko informacyjnie napisałem :) 2-3 skecze były fajne ;)
11
A tymczasem Lugo - Barca B 1:2 ;)
0
Już w tym składzie nie obejrzymy Paranienormalnych :(
0
Chcę obejrzeć Jumanji: przygoda w dżungli. Zna ktoś stronę gdzie znajdę ten film?
2
https://www.flashscore.pl/mecz/YNXwuakT/#wideo
Bramka Guilherme
1
Możliwe ^^ ale chyba zostanę przy kabaretach polsatowskich (nie mylić z meczami realu i innymi takimi ^^ )
0
Pomysł fajny i ciekawy ale niestety w życie nie wejdzie :)
0
Problem mam taki a nie inny : coś oglądałem, zaczęły się reklamy i teraz nie pamiętam co to było -_-"
0
Aha ok ^^ może będziesz miał inne zdanie ^^
0
Ja tak miałem z filmem Śmierć nadejdzie dziś, zwiastun mega a film ...... po prostu obejrzałem i drugi raz nie na sensu :)
0
Winchester: Dom duchów co teraz kinie jest fajnie się prezentuje w zwiastunie
0
http://www.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+1-43323
4
brawo
Wg mnie dałeś własnie przykład jak zachowuje się dorosly człowiek
realmadryt.pl czeka ..........
0
Albo mam dziwne wrażenie ale słabo słucham komentatorów ale do 27 minuty byli tylko 2-3 wymienione nazwisko coutinho.
Od 27 do 30 - 5 razy (akurat o nim gadali) :/