piterheh86
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Creed - narodziny legendy
0
Dembele? Kiedy był transfer? ;)
0
Jestem w szoku że się nie położył, przecież był "ewidentny" karny
0
Ciekawe co teraz sobie Isco myśli :| jak duży błąd popełnił podpisując kontrakt :|
1
Teraz tylko czekać na komentarze typu "taka grą właśnie zdobywa się złotą piłkę"
0
Wg mnie akcja nie była jeszcze skończona ale ilu ludzi na ziemi to będzie i tyle opinii :)
3
https://mobile.twitter.com/ELEVENSPORTSPL/status/960629261303349249/video/1
No proszę ...... jest Hiszpania i Anglia a teraz Niemcy dołączają do grona sędziów WTF
0
Metoda z ryżem jest na tej samej półce co ....
1
Wypożyczony bez opcji wykupu z tego co pamiętam :)
0
Pytanie mam:
Czy jak taki np Isco ma w kontrakcie klauzulę 700mln to to jest jedyna kwota za którą może on opuścić Real? Czy jest możliwość negocjacji?
Z góry dzięki za odpowiedź
0
Cześć :)
Udanych chwil i dobrych komentarzy życzę :)
12
Przez przypadek zauważyłem reklamę perfumów/wody toaletowe Cristiano Ronaldo i z ciekawości sprawdziłem w jakich cenach chodzą i tutaj nic mnie nie zdziwiło ale strona na której można je kupić https://www.smyk.com/catalog/product/view/id/204695/?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_term=Cristiano+Ronaldo%2C+Legacy%2C+Woda+toaletowa%2C+50+ml_6031145&utm_content=MAMA+>+PERFUMY+>+PERFUMY+MĘSKIE&utm_campaign=feed
Ciekawie czy to nawiązanie do wieku jego fanów .....
6
Nie wiem czy było ;) ale dla mnie dobrze pasuje ;)
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/zapora_nie_do_przejscia/111848
0
A tymczasem 22:16 w ręczną dla Hiszpanii
0
Link do meczu Realu kto zapoda?
0
Wg mnie Betis :)
0
Również poproszę
0
No i pięknie :)
1
Ronaldo śmiało może zostać gwiazdą tego typu filmów :
Jakby dobrze poskładać to pełnometrażowy by można było zrobić ;)
0
No ma jakieś dziwne loty ale ....... nie masz problem :)
0
Na pewno se "pluje w brodę " ale tego nie powie głośno.
0
Mi jest mega szkoda Isco :/
2
Nietykalni, Sekretne życie Waltera Mitty, Ukryte piękno (jak dla mnie obowiązek ), 7 dusz.
1
Najciekawsza będzie reakcja jak np strzelanie decydującej bramki czy po prostu coś bardzo ważnego taktycznie jakie będą komentarze
0
https://i1.jbzdy.pl/contents/2018/01/jLUywUezwoE5rfgNkQN58k782T089Khj.jpg
Tym by się polatało o_O
2
Passeratti b5 podstawa ;)
0
Właśnie przeglądałem przed chwilą ;)
Ale znalazłem coś lepszego:
0
No niestety nie mam takiej opcji :) i też nie szukam zbędnych wydatków ;)
0
Ogólnie serdeczne dziękuję za wszystkie podpowiedzi :)
0
Moim faworytem jest 5 ale wolę miec pewność że później zapkace podatek od przychodu za cis co będę używać i będzie mi służyć niz leżeć i sie kurzyć