1

Creed - narodziny legendy

0

Dembele? Kiedy był transfer? ;)

0

Jestem w szoku że się nie położył, przecież był "ewidentny" karny

0

Ciekawe co teraz sobie Isco myśli :| jak duży błąd popełnił podpisując kontrakt :|

1

Teraz tylko czekać na komentarze typu "taka grą właśnie zdobywa się złotą piłkę"

0

Wg mnie akcja nie była jeszcze skończona ale ilu ludzi na ziemi to będzie i tyle opinii :)

3

https://mobile.twitter.com/ELEVENSPORTSPL/status/960629261303349249/video/1

No proszę ...... jest Hiszpania i Anglia a teraz Niemcy dołączają do grona sędziów WTF

0

Metoda z ryżem jest na tej samej półce co ....

xD

1

Wypożyczony bez opcji wykupu z tego co pamiętam :)

0

Pytanie mam:

Czy jak taki np Isco ma w kontrakcie klauzulę 700mln to to jest jedyna kwota za którą może on opuścić Real? Czy jest możliwość negocjacji?

Z góry dzięki za odpowiedź

0

Cześć :)

Udanych chwil i dobrych komentarzy życzę :)

12

Przez przypadek zauważyłem reklamę perfumów/wody toaletowe Cristiano Ronaldo i z ciekawości sprawdziłem w jakich cenach chodzą i tutaj nic mnie nie zdziwiło ale strona na której można je kupić https://www.smyk.com/catalog/product/view/id/204695/?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_term=Cristiano+Ronaldo%2C+Legacy%2C+Woda+toaletowa%2C+50+ml_6031145&utm_content=MAMA+>+PERFUMY+>+PERFUMY+MĘSKIE&utm_campaign=feed

Ciekawie czy to nawiązanie do wieku jego fanów .....

6

Nie wiem czy było ;) ale dla mnie dobrze pasuje ;)

https://www.meczyki.pl/sportbuzz/zapora_nie_do_przejscia/111848

0

A tymczasem 22:16 w ręczną dla Hiszpanii

0

Link do meczu Realu kto zapoda?

0

Wg mnie Betis :)

0

Również poproszę

0

No i pięknie :)

1

Ronaldo śmiało może zostać gwiazdą tego typu filmów :



Jakby dobrze poskładać to pełnometrażowy by można było zrobić ;)

0

No ma jakieś dziwne loty ale ....... nie masz problem :)

0

Na pewno se "pluje w brodę " ale tego nie powie głośno.

0

Mi jest mega szkoda Isco :/

2

Nietykalni, Sekretne życie Waltera Mitty, Ukryte piękno (jak dla mnie obowiązek ), 7 dusz.

1

Najciekawsza będzie reakcja jak np strzelanie decydującej bramki czy po prostu coś bardzo ważnego taktycznie jakie będą komentarze

0

2

Passeratti b5 podstawa ;)

0



Właśnie przeglądałem przed chwilą ;)


Ale znalazłem coś lepszego:
;)

0

No niestety nie mam takiej opcji :) i też nie szukam zbędnych wydatków ;)

0

Ogólnie serdeczne dziękuję za wszystkie podpowiedzi :)

0

Moim faworytem jest 5 ale wolę miec pewność że później zapkace podatek od przychodu za cis co będę używać i będzie mi służyć niz leżeć i sie kurzyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?