piterheh86
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Suarez mógłby tyle nie upadać :|
1
Spacerek mówili ^^
2
No i Korona 2 Arka 0
0
https://noizz.pl/spoleczenstwo/uchodzcy-i-zyd-pieka-chleb-eksperyment-organizacji-chlebem-i-sola/6nv4wjd
A jaka by była wasza reakcja?
0
Dobrze znane ;)
1
Można słuchać różnej muzyki, spierać się kto lepiej a kto gorzej ale jednak wg mnie Andrea jest ponad wszystkimi (nie jestem ograniczony do jednego stylu muzycznego)
0
O dziękuję za radę :) nie spodziewałem się :P
1
Huawei p9 lite to ja odradzam. Mam osobiście i niestety im dalej w las tym bardziej się wiesza :(
1
Mi najbardziej przypadły 3:
- David Beckham classic
- Hugo Boss energise
- Mexx energizing
0
Nieważne kto zrobił, ważne kto wychował :)
0
O matko :| co mnie pokusiło żeby tam zajrzeć :| hańba mi :/
0
Dodaj teraz jeszcze że umtiti słabo zagrał chcąc siła wywrzeć podwyżkę xD
1
Był chyba kontakt ale przed polem karnym
0
Cosik Suarez dzisiaj jakiś taki nie taki ^^
0
Ale już były 2-3 takie komentarze także nie wywołuj wilka z lasu :P
0
Nie pisz tak, bo zaraz będzie że tylko na Barcę się spinają a reszcie to rezerwami grają ;/
3
Twoje zdrowie !
1
Naprawdę przykre rzeczy. Gościu nawet nie gra a to i tak przeszkadza :|
0
Mega się uśmiałem xD
0
Jedzą - czemu on w ogóle dostaje powołania?
0
Największy plus wg mnie pierwszej połowy
35
https://pliki.meczyki.pl/big/251/5ab025788e144.jpg
Może to i prawda xD
13
Vifon jest jego nowym sponsorem ;)
0
Włączyłem mecz akurat jak asensio w murze pokazali xD
2
Dajcie człowiekowi pracować :/ wiecznie źle, a po (mam nadzieję bardzo udanym sezonie) będziecie zadowoleni :|
0
Super podejście, niczym prawdziwy kibic z krwi i kości :|
1
Nie tyle co podnieta ale żeby przebudzić się akurat w takim meczu to coś pięknego a co do Messiego to magia, magia, magia i jeszcze raz magia
0
Czy ja dobrze usłyszałem "kołtinio"? ;)
2
Idealny moment na bramkę ;))) czapki z głów dla Messiego
0
Podrzuci ktoś link do meczu Sewilli?
Z góry dzięki