1

Suarez mógłby tyle nie upadać :|

1

Spacerek mówili ^^

2

No i Korona 2 Arka 0

0

Dobrze znane ;)

1

Można słuchać różnej muzyki, spierać się kto lepiej a kto gorzej ale jednak wg mnie Andrea jest ponad wszystkimi (nie jestem ograniczony do jednego stylu muzycznego)

(znalezione przez przypadek i z ciekawości na sadisticu)

0

O dziękuję za radę :) nie spodziewałem się :P

1

Huawei p9 lite to ja odradzam. Mam osobiście i niestety im dalej w las tym bardziej się wiesza :(

1

Mi najbardziej przypadły 3:
- David Beckham classic
- Hugo Boss energise
- Mexx energizing

0

Nieważne kto zrobił, ważne kto wychował :)

0

O matko :| co mnie pokusiło żeby tam zajrzeć :| hańba mi :/

0

Dodaj teraz jeszcze że umtiti słabo zagrał chcąc siła wywrzeć podwyżkę xD

1

Był chyba kontakt ale przed polem karnym

0

Cosik Suarez dzisiaj jakiś taki nie taki ^^

0

Ale już były 2-3 takie komentarze także nie wywołuj wilka z lasu :P

0

Nie pisz tak, bo zaraz będzie że tylko na Barcę się spinają a reszcie to rezerwami grają ;/

3

Twoje zdrowie !

1

Naprawdę przykre rzeczy. Gościu nawet nie gra a to i tak przeszkadza :|

0



Mega się uśmiałem xD

0

Jedzą - czemu on w ogóle dostaje powołania?

0

Największy plus wg mnie pierwszej połowy

35

13

Vifon jest jego nowym sponsorem ;)

0

Włączyłem mecz akurat jak asensio w murze pokazali xD

2

Dajcie człowiekowi pracować :/ wiecznie źle, a po (mam nadzieję bardzo udanym sezonie) będziecie zadowoleni :|

0

Super podejście, niczym prawdziwy kibic z krwi i kości :|

1

Nie tyle co podnieta ale żeby przebudzić się akurat w takim meczu to coś pięknego a co do Messiego to magia, magia, magia i jeszcze raz magia

0

Czy ja dobrze usłyszałem "kołtinio"? ;)

2

Idealny moment na bramkę ;))) czapki z głów dla Messiego

0

Podrzuci ktoś link do meczu Sewilli?

Z góry dzięki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?