piterheh86
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakie buty polecacie do biegania?
0
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/wczorajszy_mecz_sevilla_barcelona_w_skrocie/121085
No tak to wczoraj wyglądało ;)
1
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/ladny_gest_pilkarzy_w_serie_a/120967
Chyba o to chodzi :)
4
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/juz_dzis_wielki_final_copa_del_rey/120926
Ale wypasiona koszulka o_O mega zaje.....
3
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/james_o_celebracji_bramki_z_realem/120760
;);)
1
Legia w finale :/ 96 minuta i Niezgoda strzela na 2:1
6
Milik !!! 3:2 Napoli ;)
0
No to Panie i Panowie Wasze zdrowie :)
0
Rywal też może się nie zgodzić na walkę. Niby powinien mieć większe szanse ale po korniku jakoś tego nie było widać. Komentatorzy dobrze powiedzieli o zbyt gwałtownym zbijaniu wagi i jego skutkach.
0
Traci 30% wynagrodzenia na koszt rywala. Każda kategoria wagowa ma swój limit i np kornik waży za dużo niż kategoria w której walczy.
0
A ok, bo już myślałem że ominęła mnie informacja :) dzięki
0
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/andres_iniesta_odchodzi_z_barcelony/120188
To już potwierdzone?
0
Poszukuję linku dom meczu Arka - Lechia
1
Dziwny człowiek, tak to lubi a już Barcelonie nie będzie chciał :/
0
4:0 musi byc dla juve
1
No i tak trzeba to podsumować :) dziękuję za wszystkie opinie :)
0
No to jestem jakiś inny ^^ gdyż mi się bardzo podobają ;)
1
http://allegro.pl/buty-reebok-kublio-meskie-v53474-r-42-i7159743978.html#thumb/3
Co myślicie?
0
Ja biorę słuchawki, puszczam muzykę i zamykam się w "swoim" świecie.
0
Błąd jest w kalendarzu :) po prawej stronie przy rozpisce jest tasama data meczu leganes i rewanż z Roma ;)
1
Trzymam kciuki mocno :)
5
Ja ostatniego 08.11.2017 zapalilem
0
Poszukuję linku do żużla: Gorzów -Toruń
0
Ma ktoś może link na żużel?
0
Pytanie do właścicieli psów.
Co używacie na kleszcze? Krople czy obroża? Podajcie nazwę jak możecie :) z góry dzięki
2
No i dobra, można iść w miasto trochę się upić ;) pozdro
0
Też mi nowość ;)
0
Mi pierwsza w ogóle się nie podoba a drugą już nawet bardzo ;) sam szukam czegoś luźnego (już se zapisałem) ;)
0
Pytanie: wie ktoś może czy w zwykłym serwisie RTV będą w stanie naprawić kamerę samochodową?
Mam kamerę truecam a5s i problem z wyświetlaczem. W stanie spoczynku tzn gdy nie nagrywa wszystko jest ok ale gdy włącza się nagrywanie zaczynają być problemy i zakłócenia z obrazem i zaraz się wyłącza. :/
Sprawdzałem gdzie partnerskie serwisy i jest tylko kilka w Polsce i do każdegoam mega daleko.
0
Sędzia dzisiaj dobrze pracuje.