La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 728 Culés

7

Wiem, że tutaj zdania na temat rapu i tak dalej są podzielone, dlatego na sam temat muzyczny nie wchodzę - ale widział ktoś może teledysk do ,,DMT" Żabsona? Bo jestem pod ogromnym wrażeniem, że ktoś stworzył coś takiego i to jeszcze w naszym kraju. Sporo raperów z USA nie ma podjazdu do tego, co zrobił. Wizuale, cały teledysk to prawdziwa miazga. Brawo.

konto usunięte

2

@baddiekix Hejtowałem Żabsona często, bo to nie mój gust muzyczny był. Słucham tak na prawdę wszystkiego, ale On mi jakoś nie spodobał się jeśli chodzi o twórczość, ale ten teledysk na prawdę MISTRZOSTWO!

konto usunięte

0

@baddiekix Oglądałem, nutka jest mocno średnia, ale teledysk robi wrażenie, mimo że za cholere nie mam pojęcia co autor miał na myśli

konto usunięte

1

@baddiekix Generalnie Polscy raperzy robią jedne z lepszych teledysków (Żaba, Quebo, Multi i wielu innych) także aż to nie dziwi

konto usunięte

2

@baddiekix Omfgwtf is this shit....
Serio ? Miazga ? Czym niby miażdży ?
Muza niczym popsuta pralka. Wokal do bani. Teledysk o chuk wie czym.
No ale gimbaza to łyknie :>>>

2

@Pusshi DMT to substancja psychoaktywna, więc teledysk też taki wjeżdżający na banie trochę

konto usunięte

0

@kuba1794 To akurat zauważyłem :)

0

@baddiekix Jak poprzednicy - teledysk rewelacyjny ale co do muzyki to jednak wolę hh starej szkoły :)

0

@Pusshi Pewnie scenariusz pisany z małą pomocą DMT ;P

konto usunięte

11

@tombard Miłość miłość w Zakopanem tututu

konto usunięte

6

@baddiekix -Żabson jaki chcesz teledysk?
-Tak
:D

1

@Lord_Vader No Quebo zdecydowanie, chyba nikt tyle pracy w teledyski nie wkłada co on w tym kraju. No i fakt, u nas raperzy ładnie sobie z tym radzą (Otsochodzi też chociażby), ale no ten zrobił na mnie ogromne wrażenie.

2

@Lord_Vader >>>>>Raper
>>>>>Multi
Wybierz jedno ;)

konto usunięte

0

@baddiekix Merghani też fajne robi

konto usunięte

0

@Neymar1899 Może bardziej trap (chociaż dla mnie to mniej więcej to samo) xd

konto usunięte

2

@baddiekix Incepcja mocno zerżenieta od ejsapa rocky, natomiast tym ostatnim żaden raper z Ameryki, by sie nie powstydzil

konto usunięte

2

@Neymar1899 Multi... polska scena powinna wyjść i przeprosić, że pozwoliła wypuścić takiego łaka.

konto usunięte

0

@Escobarcelonista Robi fajną muzykę ( Pogba, Nowa Fala)

konto usunięte

2

@Escobarcelonista Akurat ten łak robi to samo co reszta "raperów" czyli "rapuje" w 80% o rzeczach i sytuacjach, które nigdy nie miały miejsca xD Nie żebym bronił, bo też gardzę i nie wiem kim on jest

konto usunięte

1

@Escobarcelonista Ja bym przepraszał za tps i inne dixony

konto usunięte

0

@Lord_Vader A czym się różnią Dixony od ludzi pokroju Multiego? Ludziom się wydaje, że robią inne, bardzo rózniace się od siebie rzeczy, a tak naprawdę to dwie strony tego samego gwna,,,

konto usunięte

3

@Lord_Vader Dodałbym wszystkie maliki, zbuki czy inne paluchy

konto usunięte

0

@krzychu1526 Ja tam przekonywać nie będę jak ktoś lubi pato rap to niech lubi jak ktoś słucha new schoolu to niech słucha

konto usunięte

1

@krzychu1526 Nawet te Dixony i Tpsy robią gorszę, bo na czasownikach z lat 90, a złożenie dla nich dobrego punchu jest Everestem, nie mówiąc o potrójnym jednym na 5 płyt. xD

konto usunięte

0

@Pusshi Ale Paluch jest spoko

konto usunięte

4

@Lord_Vader Dla mnie jest strasznie monotematyczny, nawija cały czas o tym samym i uznaję się za wielkiego twórce i obrońce polskiego rapu XD

konto usunięte

1

@Lord_Vader Kciuk, kolejny kasztan, ma przewózkę jakby wymordował połowę raperów będąc zarazem jednym z największych hipokrytów.

konto usunięte

0

@Socjopata Mi się tylko kilka piosenek podoba a tak poza tym nie mam opinii

konto usunięte

0

@Pusshi Może i tak nwm bo kilka przesluchałem

konto usunięte

1

@Lord_Vader Tylko Sentino Enrique Martinez nie wiesz z kim jadłem przy jednym stole xD


Dobranoc

konto usunięte

0

@Socjopata Lech Roch Pawlak pozdrawiam

konto usunięte

1

@Socjopata Gardze tymi wszystkimi "prawilniakami" którzy uważają, że mają jedyne prawo do nawijania.. Nie wychowałeś sie na blokach i nie jesteś patusem? Nie masz prawa rapować proste XDD

Komentarz usunięty przez użytkownika

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

0

@Lord_Vader Co ma twój daremny tekst do kontekstu ?

konto usunięte

0

@Socjopata Ja Filipka lubię

konto usunięte

0

@tombard To że nie podzielam twojej opinii

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?