pitus0606
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Opole
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BAN
0
IBRA
BOJAN PEDRO
KEITA MESSI
YAYA
ABIDAL PUYOL PIQUE DANI
VV
0
dla mnie zrezygnuje z
1- Diego Lopez
2- De Gea
3- Azpilicueta
4- Javier Martínez Aguinaga
5- Cazorla lub Pedro , choc ten 2 seoznem tym zasluzyl na bycie w kadrze
6- Guiza
0
no bedzie fajny meczyk ; )
z checia poogladam :)
0
ja również o co kolega SpliT
za jego gwiazdorstwo nienawidzialem go juz tam
i w zadnym wypad nie chcialem by dolaczl do Barcelony
0
ja kiedys derby BARCA B - ESPANYOL B
ogladalemna rojadirecta.com
moze leca tam tez inne mecze ; )
0
Jestem za ; D
Mata + Cesc i styka : DDD
0
za kazdym razem gdy ogladam gola Iniesty ciesze sie bardzo mocna
[oczywiscie juz nie tak bardzo jak za 1 razem gdy skakalem po pubie ze szczescia : D]
Dzisiaj wiem ze Barca awansuje
poprostuu moja wiara przerosla wiare ; D i ja to wiem ; D
pozdrowienia dla wszystkich kibicow ; )
0
ja tylko prosze o jedno
nich zagra YAYA to jest geniusz zarówno w defensywie jak i w ofensywie co wczoraj pokazal
Profesor!
a napewno awansujemy
ja to wiem!!
pozdro dla wszystkich kibicow ; )
0
Najbardziej efektowniej grajacy pilkarz na swiecie
Uwielbiam jego gre
Visca el Ronni : D
0
Ja nie musze wierzyc
Ja to wiem : )
Final czeka
Do boju Barca!
0
dodo6633
stary ogladasz mecze ligowe?
czy tylko na telegazecie?
kazdy wie co Barca umie zagrac u siebie
KAZDY ZNA MAGIE CAMP NOU
ja jestemm spokojny choc nie tak jak zawsze
ale wiem to poprostu wiem
ze Barca przejdzie ; )
VeB!!
0
Niby bzdury
ale jakby nie patrzec
kazdy z nas chce pojechac chyba na mecz Barcy do Kataloni
a bedac pierwszy raz moze nie wiedziec o takich rzeczach.
A dzieki takiemu newsowi zapamietacie to.
Lepiej czytac takie bzdury
niz potem zostac na jedenj z ulic Barcelony samemu bez pieniedzy , paszportu czy innych rzeczy.
Wiec dla mnie to tez sa bzdury ale szanuje tego newsa : )
0
Mi najbardziej w tym wszystkim szkoda Yay'i Toure
Jets swietnym pilkarzem a niestety chyba bedzie zmuszony opuscic CN poniewaz nie grywa tak duzo w tym sezonie , moze nie ma jakiejs wilekiej formy , ale nawet jak takowej nie posiaada w tym sezonie to i tak gra na wysokim poziomie. JEST ŚWIENTY, dla mnie obecnie najlepszy DM na świecie.
Patrzac na cesca to jezeli Barca by go sprowadzila to chyba skrzydlowy juz by nie przyszedl bo pzciez Iniesta albo Cecs by nie siedzieli na lawie, a DM musi byc czyli busquets , nie mowiac juz o SERCU drozyny jakim jest Xavi
Mimo tego bardzo chce zeby Cecs do nas dolaczyl
VeB!
0
busquetsa*
0
Keita powiniendostac 2 oceny
za gre w ofensywie - 3
i za gre w defensywie - 8
czesto wyreczal busqutsa w jego zadaniach
Pique uwazam ze tez powinnien nieco wyzej byc oceniony
0
kwiaatek
O ile mnie pamiec nie myli o XAVI nie gral z Interem na CN , Messi tez ; P
0
ale strzal prosto w niego tez trzeba umiec obronic
lekko bardziej rozsuniete nogi i juz moze pilka przeleciec przez środek i wpaść
Vicotr zasluguje na pewno na bycie chociaz numerem 2 w Hiszpani!
Choc...obecnie nawet Casillias jest w slabszej formie
ALE PRAWDA JEST TAKA ZE HISZPANIA NIE CHCE MIEC NA BRAMCE NAWET W SWIETNEJ FORMIE KATALONCZYKA , BO ONI MAJA SWOJEGO PUPILA Z NAZWISKIEM ; ))
Vamos VV!
0
Dobrze ze nawet w takim meczu o Polsce nie zapomnieli [*]
0
http://www.realmadrid.com/cs/Satellite/es/1330002280918/noticia/Noticia/En_recuerdo_de_las_96_victimas_del_accidente_aereo_en_Rusia.htm
Minuta ciszy chyab bedzie
0
michcio22
Dróżyna to większość , ale wpływanie na jej psychike , nie tracenie wiary i bycie z dróżyną jak najbliżej to też sprawia że Barcelona jest najlepsza , a to wszystko za sprawą Guardioli.
Guardiola jest stworzony do bycia trenerem Barcy poniewaz gral kiedys w tym klubie a ten klub jak wiemy ma od wielu lat tą samą politykę i styl.
Mozemy przypomniec mecz za ery Rijkarda kiedy Barcelona dostala po bolesnym szpalerze 4-1 i miała tych samych zawodnikow, tylko ze zrezygnowanych grą bo nie bylo motywacjii na ten mecz, wszycy mówili przed tym meczem ze wygramy dla kibicow ale niestety stalo sie co stalo.... swieza krew , trochche bardziej blizszy drozynie trener niz wczesniej i inne czynniki [ głowna zasluga drozyny ale nie mowmy ze Guardioli nie] sprawily ze rok pozniej ogladalismy Bogów Futbolu na Santiago Bernabeu miażdżąc ich 2-6!
VeB!
0
na pewno poakza Barce na polsacie
poniewaz CSKA gra u siebie
czyli mecz o 18:30
a po 2 z wiadomych wzgledow ciekawszy mecz zapowiada sie na Emirates
VeB!!
0
kostig
Wez stary chlopie jak sie nie znasz to poczytaj sobie o lidze Hiszpanskiej
w ktorej liczy sie pojedeynek miedzy soba, ale dopiero po 2 meczach wchodzi w gre[czyli real teraz jest liderem]
a przegralismy kiedys tak bo real mial lepszy bilans pojedynku miedzy soba, a nie dlatego ze mial lepszy bilans bramkowy
0
a dla mnie gol iniesty to jeden z najpeikniejszych momentow w zyciu
: D
chyba nigdy sie tak nie cieszylem
Viva Andres : D
Viva Barca!
0
piękne zdjęcie
Viva Gabi :D :)
0
Navarro i Rubio ich rozniesli
ladny mecz NDONGa ;)
pozdrawiam:)
0
RACING - XEREZ 1
ATALANTA - INTER 2
; D
0
bramkarz - Valdes lub Casillias[ casillias jest najlepszy ale tamten sezon należał do Valdesa a Ikre nic nie zdobyl :)"
prawy obronca - alves
srodkowi PIQUE , PUYOL
lewy - Evra
Prawoskrzydlowy- Ronaldo[specjalnie go dali na ta pozycje zeby nie mial za swietnych rywali zeby sie znalazl w tym skladzie]
Środkowy pomocnik - Xavi
Ofensywny-Gerrard
Lewy - Iniesta
Atak - Messi Rooney
0
YAYA najlepszy defensywny pomocnik na świecie
do końca jego kariery bedę to mówił:)
0
Bobr
to sa najlepsi komentatorzy
przewaznie ogladam Barce na ich kanale poniewaz swietny obraz na internecie jest
noo a ten jeden ma taki glos specyficzny i uwielbiam jak sie zachwyca gra Barcy
; D
swietnii sa xd