0

YAYA najlepszy defensywny pomocnik na świecie

go nie widać tak często jak np. Messiego przy piłce

ale one jest świetny

uwielbiam go

i nigdy bym nie chciał zeby odchodzil

VIVA EL YAYA!!

0

ja chciałem zagrać z Liverpopolem:(

Gdyż Barca i l'pool to najlepsze drozyny tego sezonu

wiec to byl by mecz...

a o zwycieztwo to ja sie nie martwie widzac gre Barcy!! : D

VeB!!

0

a z schalke przypadkiem nie strzelil BOJAN??

0

"Przypomnijmy, ze Duma Katalonii zmierzyła się z Realem Madryt."

tego chyba nie trzeba przypominac :DD

0

juz nie LFP

TYLKO BBVA:)

0

15goli na 14 meczy

bo ostatnio z valencja nie gral:)

0

świetny mecz:))

moze ktos powiedziec ze slabo grali

ale to nie wina Barcy

tylko REALU ktory ejhst slaby i gra taktyka 6-3-1

i jeszcze kosza kur** glupie....

MES QUE UN CLUB!!

BARCA

0

kiedys pytali kiedy jest ocena 10

pisali ze jak ktos zagra swietny mecz

CZY 4 BRAMKI W 45' nie wystarcza by dostac 10?

TO JEST GLOWNY CEL NAPASTNIKA

A ETO'O WYWIĄZAŁ SIE Z NIEGO TAK ŻE, nikt nie spodziewał sie tego

ZDECYDOWANIE ETO'O 10!!!

0

ajjj juz sie Gran Derby nie moge doczekac:)

pozdrawiam:)

0

Toure*

0

dla mnie TURE najlepszy zawodnik na boisku:))

kapitalnie gral

przynajmniej 7 a jak dla mnie 8/9 ocena:))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?