2

Ale tam będzie inba z przodu u nich. Mbappe i Vini to ta sama pozycja więc będą się gryźć strasznie. Z prawej Rodrygo nie do ruszenia a na fałszywej 9 Bellingham. Ja obstawiam, że Perez ostatecznie go nie sprowadzi zwłaszcza, że Mbippi już go raz "wydymał" i wybrał PSG.

1

Wszystkim, którzy gadają o tym, że Barcy nie stać na dobrego trenera przypominam, że Xavi obecnie zarabia 8 mln co wcale nie jest mało i za taką pensje można ogarnąć porzadnego trenera.

0

brakuje zawodnika meczu wg użytkowników :)

1

@bartas97 wspaniałego życia poza klubem :)

2

Renato Sanches jest w tragicznej formie fizycznej po kontuzjach, ostatnio Mourinho go wpuścił na boisko i zdjął po 20 minutach bo chłop nie dawał rady. Hojbjerg, Partey i Philips to chyba jedyne nazwiska z tej listy do rozważenia.

0

mam nadzieje, że Filck się już uczy hiszpańskiego

0

Lewy to sie powinien uczyć od Jansena jak grać tyłem do bramki

1

Bardzo szanuje Xaviego za zwięciestwo w lidze w poprzednim sezonie i to jak dobrze poukładał naszą obrone, która okazała się być najlepszą z top 5. Jednak w zespół wdarła się nie tylko stagnacja w ofensywie, ale co chyba najgorsze, regres defensywny mimo, że żaden z filarów obrony nie odszedł a nawet wręcz przeciwnie bo do drużyny przyszedł bardzo solidny i doświadczony Inigo oraz klasowy prawy obrońca czy Cancelo. Wydaje mi się niestety, że na ten moment Xavi osiągnął już swój sufit w Barcelonie.

0

dajcie mu dobrego trenera to się rozwinie xD

0

nie mogę przeboleć tych nagród dla bramkarzy xD

1

jakim cudem Ter Stegen dopiero 5 miejsce? Courtois, Bono wyżej to jest nieporozumienie

0

jak komuś przekazać, że gra słaby mecz bez mówienia mu tego? wpuść za niego Roberto w 60 minucie xD

0

ale nas real zmiecie, boje sie tego meczu

1

najgorsze jest to, że Porto wcale nie zagrało dobrego meczu a mimo to nie daliśmy rady kontrolować tego meczu

1

to barca gra czy getafe?

0

Cancelo dzisiaj potwornie irytuje niedokładnością podań i nonszalancją przez, którą tracił piłki w niebezpiecznych strefach

21

mają w tym EA wyobraźnie, Courtois lepszy niż Marc xd

0

@ViscaelBarca2007 o kim mowa?

1

@Herato Karius?

0

Oby Xavi oglądał mecz i zobaczył jak powinien ustawiać Gaviego żeby wydobyć z niego najlepsze cechy.

2

@sk13 dla zdrowia Lamine lepiej żeby jednak nie był podstawowym zawodnikiem. W tak młodym wieku można zajechać zawodnika i to bardzo. Przykład - Pedri. Początkowo niezniszczalny, grał wszystko od początku do końca a teraz co chwile kontuzje mięśniowe.

2

Mam nadzieje, że spróbują ściągnąć do nas Nico. Kontrakt wygasa w 2024 i na razie nic nie słychać o przedłużeniu więc możemy mieć bardzo budżetowe wzmocnienie ataku. Lewa strona z Balde i Nico to by była moc.

4

teraz to trochę szkoda, że Roque nie sprowadzili jednak w lecie xD

11

Wydaje mi się, że dołączenie arabskich klubów do LM równałoby się z jej końcem, ciężko mi uwierzyć, że europejskie ligi/kluby by nie protestowały przeciwko temu a nawet bojkotowały te rozgrywki.

12

może zaczniemy kupować w końcu pomocników, którzy potrafią szybko biegać

0

Sevilla w tym momencie jest w katastrofalnej formie (ostatnie miejsce w tabeli, 3 mecze 3 porażki, a ich gra wygląda bardzo słabo) więc wypożyczenie tam Fatiego może być strzałem w kolano (hehe), natomiast Brighton jest stabliną drużyną, która świetnie buduje młodych graczy. Mam nadzieje, że Ansu wybierze jednak wyspy i zagra w PL.

0

@MrKozamm falstarcie Arsenalu? Kanonierzy mają 7 pkt i 5 miejsce w tabeli, Brighton ma już mniej punktów od nich.

2

@Radek1337 ta i walkower za wystawienie 12 zawodników XDD

1

PSG się nam śmieje w twarz po prostu xD
niech jeszcze go sprzedadzą tam za mniej niż 80 mln to będzie już totalna kompromitacja

9

Myśle, że w ramach solidarności obaj trenerzy powinni 90% swojej pensji przekazywać na konto Barcelony aby wyciągnąć ją z długów. Dodatkowo Pep powinien oddać do Barcelony Cancelo, Bernardo Silve, Rodriego i Halaanda oraz przekonać City do opłacania ich pensji. Lucho powinien to samo zrobić w PSG oddając nam Mbappe i Hakimiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?