platki_owsiane
Dołączył/a: kwiecień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale tam będzie inba z przodu u nich. Mbappe i Vini to ta sama pozycja więc będą się gryźć strasznie. Z prawej Rodrygo nie do ruszenia a na fałszywej 9 Bellingham. Ja obstawiam, że Perez ostatecznie go nie sprowadzi zwłaszcza, że Mbippi już go raz "wydymał" i wybrał PSG.
1
Wszystkim, którzy gadają o tym, że Barcy nie stać na dobrego trenera przypominam, że Xavi obecnie zarabia 8 mln co wcale nie jest mało i za taką pensje można ogarnąć porzadnego trenera.
0
brakuje zawodnika meczu wg użytkowników :)
1
@bartas97 wspaniałego życia poza klubem :)
2
Renato Sanches jest w tragicznej formie fizycznej po kontuzjach, ostatnio Mourinho go wpuścił na boisko i zdjął po 20 minutach bo chłop nie dawał rady. Hojbjerg, Partey i Philips to chyba jedyne nazwiska z tej listy do rozważenia.
0
mam nadzieje, że Filck się już uczy hiszpańskiego
0
Lewy to sie powinien uczyć od Jansena jak grać tyłem do bramki
1
Bardzo szanuje Xaviego za zwięciestwo w lidze w poprzednim sezonie i to jak dobrze poukładał naszą obrone, która okazała się być najlepszą z top 5. Jednak w zespół wdarła się nie tylko stagnacja w ofensywie, ale co chyba najgorsze, regres defensywny mimo, że żaden z filarów obrony nie odszedł a nawet wręcz przeciwnie bo do drużyny przyszedł bardzo solidny i doświadczony Inigo oraz klasowy prawy obrońca czy Cancelo. Wydaje mi się niestety, że na ten moment Xavi osiągnął już swój sufit w Barcelonie.
0
dajcie mu dobrego trenera to się rozwinie xD
0
nie mogę przeboleć tych nagród dla bramkarzy xD
1
jakim cudem Ter Stegen dopiero 5 miejsce? Courtois, Bono wyżej to jest nieporozumienie
0
jak komuś przekazać, że gra słaby mecz bez mówienia mu tego? wpuść za niego Roberto w 60 minucie xD
0
ale nas real zmiecie, boje sie tego meczu
1
najgorsze jest to, że Porto wcale nie zagrało dobrego meczu a mimo to nie daliśmy rady kontrolować tego meczu
1
to barca gra czy getafe?
0
Cancelo dzisiaj potwornie irytuje niedokładnością podań i nonszalancją przez, którą tracił piłki w niebezpiecznych strefach
21
mają w tym EA wyobraźnie, Courtois lepszy niż Marc xd
0
@ViscaelBarca2007 o kim mowa?
1
@Herato Karius?
0
Oby Xavi oglądał mecz i zobaczył jak powinien ustawiać Gaviego żeby wydobyć z niego najlepsze cechy.
2
@sk13 dla zdrowia Lamine lepiej żeby jednak nie był podstawowym zawodnikiem. W tak młodym wieku można zajechać zawodnika i to bardzo. Przykład - Pedri. Początkowo niezniszczalny, grał wszystko od początku do końca a teraz co chwile kontuzje mięśniowe.
2
Mam nadzieje, że spróbują ściągnąć do nas Nico. Kontrakt wygasa w 2024 i na razie nic nie słychać o przedłużeniu więc możemy mieć bardzo budżetowe wzmocnienie ataku. Lewa strona z Balde i Nico to by była moc.
4
teraz to trochę szkoda, że Roque nie sprowadzili jednak w lecie xD
11
Wydaje mi się, że dołączenie arabskich klubów do LM równałoby się z jej końcem, ciężko mi uwierzyć, że europejskie ligi/kluby by nie protestowały przeciwko temu a nawet bojkotowały te rozgrywki.
12
może zaczniemy kupować w końcu pomocników, którzy potrafią szybko biegać
0
Sevilla w tym momencie jest w katastrofalnej formie (ostatnie miejsce w tabeli, 3 mecze 3 porażki, a ich gra wygląda bardzo słabo) więc wypożyczenie tam Fatiego może być strzałem w kolano (hehe), natomiast Brighton jest stabliną drużyną, która świetnie buduje młodych graczy. Mam nadzieje, że Ansu wybierze jednak wyspy i zagra w PL.
0
@MrKozamm falstarcie Arsenalu? Kanonierzy mają 7 pkt i 5 miejsce w tabeli, Brighton ma już mniej punktów od nich.
2
@Radek1337 ta i walkower za wystawienie 12 zawodników XDD
1
PSG się nam śmieje w twarz po prostu xD
niech jeszcze go sprzedadzą tam za mniej niż 80 mln to będzie już totalna kompromitacja
9
Myśle, że w ramach solidarności obaj trenerzy powinni 90% swojej pensji przekazywać na konto Barcelony aby wyciągnąć ją z długów. Dodatkowo Pep powinien oddać do Barcelony Cancelo, Bernardo Silve, Rodriego i Halaanda oraz przekonać City do opłacania ich pensji. Lucho powinien to samo zrobić w PSG oddając nam Mbappe i Hakimiego.