platki_owsiane
Dołączył/a: kwiecień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Lucas Wylewazquez
1
Znowu Tchuameni oszczędzony
2
Teraz dogrywka a w środę Inter.... Po prostu wspaniale.
0
Ja wierze, że Araujo może być nawet w top 3 obrońców na świecie, ale nie w tej Barcelonie i nie przy takiej taktyce.
11
Borussia i Aston Villa były bliżej remontady niż Real xD
19
tzw. karma panie Kylian
1
Araujo do widzenia i zapraszamy Panie Tah.
1
Ci komentatorzy są tak nudni, że aż człowiek zasypia
0
38 letni Lewy i gość, który strzela tylko jak w chodzi na boisko w 2 połowie no fantastycznie obsadzona pozycja w klubie, który chce walczyć o wszystkie trofea w sezonie xD
0
Atletico ma niesamowity gen frajerstwa xd
0
Raphinia wyobraź sobie, że gramy teraz z Benfica
0
nawet Xavi wiedzioł, że na wysokiego napastnika potrzeba Araujo na boisku
1
Araujo szybko Hansi!
4
Martwi ten spadek formy Casado. W grudniu to większość kibiców nie widziała jedenastki bez niego a teraz jest mega średni.
0
Musimy koniecznie na nowy sezon kupić nowego napastnika.
0
Araujo się cieszy teraz pewnie, że tym razem to nie on xD
4
Simeone zdjał swojego jedynego kreatywnego pomocnika i teraz nie ma kto rozegrać xD
1
już widzę jak Neymar zap***dala w maszynie Flicka xD
0
@GucioH wystarczyłoby wpuścić Casado zamiast Fermina i by było dużo lepiej
3
Flick zepsuł ten mecz zmianami. Wchodzi chłop 195 cm i zamiast wrzucić na niego Araujo to ten wpuszcza Gaviego, który jest w tragicznej formie i do tego Fermina za Pedriego nie wiadomo po co. Casado był potrzebny do walki w środku to go nawet Hansi na rozgrzewkę nie puścił.
1
ale zmianami wszystko spierdolił Flick
1
Gavi z piłką nic nie daje a i w odbiorze nie jest już tak dobry jak był kiedyś
1
kurde Balde stoi sam na tej lewej, nikt go nie kryje, ale i tak każde podanie na prawo do Yamala
0
City wygląda jakby grało bez 2 zwodników
3
Araujo zmieniony i gra od razu płynniejsza
0
Stevie Wonder dzisiaj sędziuje
0
Jakim cudem ten Mourinho nie ma jeszcze żótej kartki?! Dwa faule bez piłki na Lewym i teraz na Pedrim!
1
No i bardzo dobrze. Amorim ostatnio powiedział, że Marcus jest w tak słabej formie fizycznej, że wolałby postawić na 60 latka w pierwszym składzie niż na niego. Nie ma co szukać u Flicka z takim podejściem.
16
Niech Araujo idzie na szkolenie z zkładania pułapek ofsajdowych do Inigo
0
czy Cubarsi kiedyś odpocznie?