2

Lucas Wylewazquez

1

Znowu Tchuameni oszczędzony

2

Teraz dogrywka a w środę Inter.... Po prostu wspaniale.

0

Ja wierze, że Araujo może być nawet w top 3 obrońców na świecie, ale nie w tej Barcelonie i nie przy takiej taktyce.

11

Borussia i Aston Villa były bliżej remontady niż Real xD

19

tzw. karma panie Kylian

1

Araujo do widzenia i zapraszamy Panie Tah.

1

Ci komentatorzy są tak nudni, że aż człowiek zasypia

0

38 letni Lewy i gość, który strzela tylko jak w chodzi na boisko w 2 połowie no fantastycznie obsadzona pozycja w klubie, który chce walczyć o wszystkie trofea w sezonie xD

0

Atletico ma niesamowity gen frajerstwa xd

0

Raphinia wyobraź sobie, że gramy teraz z Benfica

0

nawet Xavi wiedzioł, że na wysokiego napastnika potrzeba Araujo na boisku

1

Araujo szybko Hansi!

4

Martwi ten spadek formy Casado. W grudniu to większość kibiców nie widziała jedenastki bez niego a teraz jest mega średni.

0

Musimy koniecznie na nowy sezon kupić nowego napastnika.

0

Araujo się cieszy teraz pewnie, że tym razem to nie on xD

4

Simeone zdjał swojego jedynego kreatywnego pomocnika i teraz nie ma kto rozegrać xD

1

już widzę jak Neymar zap***dala w maszynie Flicka xD

0

@GucioH wystarczyłoby wpuścić Casado zamiast Fermina i by było dużo lepiej

3

Flick zepsuł ten mecz zmianami. Wchodzi chłop 195 cm i zamiast wrzucić na niego Araujo to ten wpuszcza Gaviego, który jest w tragicznej formie i do tego Fermina za Pedriego nie wiadomo po co. Casado był potrzebny do walki w środku to go nawet Hansi na rozgrzewkę nie puścił.

1

ale zmianami wszystko spierdolił Flick

1

Gavi z piłką nic nie daje a i w odbiorze nie jest już tak dobry jak był kiedyś

1

kurde Balde stoi sam na tej lewej, nikt go nie kryje, ale i tak każde podanie na prawo do Yamala

0

City wygląda jakby grało bez 2 zwodników

3

Araujo zmieniony i gra od razu płynniejsza

0

Stevie Wonder dzisiaj sędziuje

0

Jakim cudem ten Mourinho nie ma jeszcze żótej kartki?! Dwa faule bez piłki na Lewym i teraz na Pedrim!

1

No i bardzo dobrze. Amorim ostatnio powiedział, że Marcus jest w tak słabej formie fizycznej, że wolałby postawić na 60 latka w pierwszym składzie niż na niego. Nie ma co szukać u Flicka z takim podejściem.

16

Niech Araujo idzie na szkolenie z zkładania pułapek ofsajdowych do Inigo

0

czy Cubarsi kiedyś odpocznie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?