La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1544 Culés

4

To nie zmiany Pedriego i Raphini są winne remisowi, a taktyka Atletico na 2 połowę. Barcelona nie odnajduje się w chaosie i szarpanej grze a pozwoliliśmy tak grać przeciwnikowi. Mi po prostu brakuje doświadczenia w tej drużynie, natomiast uważam że paradksalnie mamy większe szanse grając na Mwtropolitano i wierzę w awans do finału.

0

@GucioH wystarczyłoby wpuścić Casado zamiast Fermina i by było dużo lepiej

1

@GucioH i wpuściliśmy gaviego który wprowadza dużo chaosu zamiast Casado

0

@Czarny_ck Tak, bo problemem jest to że Olmo nie dogra 90 minut. A Casado to raczej zaFdJ by mógł wejść. Rozumiem, że duża część użytkowników uważa że Pedri albo FdJ mogą grać na 10 za Olmo, ale chyba Flick ma inne zdanie. A myślę że jednak zna się na swojej pracy :)

0

@GucioH FDJ to grać w tej drużynie może jedynie z Pedrim przy boku. Stracił podanie do przodu całkowicie. Na 10 to lepiej go nie ustawiać.

1

@GucioH akurat trzeci środkowy pomocnik by się przydał i Pedri na pseudo 10 mógł skończyć mecz
Zmiany były oderwane od tego co się działo i co było potrzebne w meczu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?