9 listopada 2008, 20:11
0
Co trzeba zrobić żeby mieć notę 10? Cztery bramki i dobra gra to za mało?!
7 listopada 2008, 14:48
Mówiłem oczywiście do arkasath, a nasz Polak też jst niezły; ale Valdesa to Barca wychowała:)
7 listopada 2008, 14:47
W sumie to cię popieram - to nasz wychowanek xD
29 października 2008, 18:04
Ktoś widział jak wychodziła gra Sylvinho w ataku?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Co trzeba zrobić żeby mieć notę 10? Cztery bramki i dobra gra to za mało?!
0
Mówiłem oczywiście do arkasath, a nasz Polak też jst niezły; ale Valdesa to Barca wychowała:)
0
W sumie to cię popieram - to nasz wychowanek xD
0
Ktoś widział jak wychodziła gra Sylvinho w ataku?
0
W sumie to cię popieram - to nasz wychowanek xD
0
Mówiłem oczywiście do arkasath, a nasz Polak też jst niezły; ale Valdesa to Barca wychowała:)
0
Ktoś widział jak wychodziła gra Sylvinho w ataku?
0
Co trzeba zrobić żeby mieć notę 10? Cztery bramki i dobra gra to za mało?!