0

Co trzeba zrobić żeby mieć notę 10? Cztery bramki i dobra gra to za mało?!

0

Mówiłem oczywiście do arkasath, a nasz Polak też jst niezły; ale Valdesa to Barca wychowała:)

0

W sumie to cię popieram - to nasz wychowanek xD

0

Ktoś widział jak wychodziła gra Sylvinho w ataku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?