O sobie
- Zainteresowania Sport, polityka, medycyna naturalna
- Ulubiony zawodnik Adriano Correia; Ronaldinho Gaucho
- Ulubione zespoły F.C Barcelona
- Barcelonie kibicuję od Od sezonu 2003-2004
Statystyki
- Dni w serwisie Ponad 5900
- Liczba komentarzy 23
- Polecenia 0
Komentarze
0
poczytaj trochę na ziemniakach tak nie urósł
0
guardiola zmienił na tyle futbol że jest on ukierunkowany na druzyne i kolektyw, zapomnieliscie jakie cuda można wyczyniać z piłka? ronaldinho kopał piłke z takim wdziękiem że za czasów rijkarda 60% ludzi przychodziło zobaczyć jak czaruje piłkę i biega między obroncami a ci się mu przyglądają bezradnie, neymar jest z tej starej brazylijskiej szkoły i będzie czarował, futbol to nie guardiola i jego wizja gry czyzbyscie o tym zapomnieli ???
0
jest programowany na 10 lat gry w barcelonie i ten potencjał inteligentny klub musi rozłożyć z głową a nie wszystko na jeden rok, sterydy mesiego już wyłażą na wierzch, życie i boisko zawsze wszystko weryfikuje i nie patrzy na sentymenty
0
człowieku, ten chłopak ma grać 10 lat w barcelonie i na to jest programowany jego organizm a nie ty tutaj wypisujesz ile rzutów z autu było z jego winy dotychczas, prosze cie nie rozmieszaj mnie wystarczy że felietonista ma dość nietypowe poczucie humoru w ogóle piszac takie teksty
0
co za subiektywny felieton, jakim cudem go udostepniliscie? na siłe szukacie sensacji i czarnych scenariuszy pisał to jakiś koleś od teorii spiskowych z wordpresa czy skopiowaliscie to z forum anty-neymar albo strony los blancos.pl gdzie takich ludzi zle życzących wszystkiemu co w kolorze blaugrana jest jak grzybów po deszczu? ludzie, po połowie brzuch mnie rozbolał ze smiechu.... ale koniec końców jestem zniesmaczony :))
chłopak ma dobrych nauczycieli życia jak napisał felietonista Marcin i to ojciec pomaga chłopakowi istnieć na salonach, widzi jak sie wpasować żeby pasować, pokorny, skromny wciąż się uczy, nie ogląda się wcale na messiego tylko go komplementuje i widac jest inteligentny, bo nie trzeba mieć wielkiego ego żeby być wielkim, swoim postępowaniem już zaszedł bardzo daleko, godnie zastapił mesiego strzela mase bramek + asysty, nie gada głupot tylko ciezko pracuje
ja felietonu nie napisze krótko podsumuje
haters gonna hate
VEB
0
Bramkarska klasa światowa, widać co aktualnie VV sobą prezentuje. Dobrze zapłacą dostaną bramkarza, myślę że do końca sezonu VV ładnie podbije swoją cenę rynkową.
0
róbcie zdjęcia puki macie okazje :D następna może sie nie zdarzyć bo Barcelona to nie Legia xDD
VEB!!!
0
A miał kończyć karierę w Barcelonie i służyć jako przykład dla następnych pokoleń? Kolejny będzie Iniesta, Messi? Puyol to serce Barcelony, ale jak widać serce można transplantować i wymienić. Mam nadzieję, że chociaż generał pokaże kto tu ma Barcelonę we krwi i jej oddany w 100%.
0
guardiola zmienił na tyle futbol że jest on ukierunkowany na druzyne i kolektyw, zapomnieliscie jakie cuda można wyczyniać z piłka? ronaldinho kopał piłke z takim wdziękiem że za czasów rijkarda 60% ludzi przychodziło zobaczyć jak czaruje piłkę i biega między obroncami a ci się mu przyglądają bezradnie, neymar jest z tej starej brazylijskiej szkoły i będzie czarował, futbol to nie guardiola i jego wizja gry czyzbyscie o tym zapomnieli ???
0
poczytaj trochę na ziemniakach tak nie urósł