0

poczytaj trochę na ziemniakach tak nie urósł

0

guardiola zmienił na tyle futbol że jest on ukierunkowany na druzyne i kolektyw, zapomnieliscie jakie cuda można wyczyniać z piłka? ronaldinho kopał piłke z takim wdziękiem że za czasów rijkarda 60% ludzi przychodziło zobaczyć jak czaruje piłkę i biega między obroncami a ci się mu przyglądają bezradnie, neymar jest z tej starej brazylijskiej szkoły i będzie czarował, futbol to nie guardiola i jego wizja gry czyzbyscie o tym zapomnieli ???

0

jest programowany na 10 lat gry w barcelonie i ten potencjał inteligentny klub musi rozłożyć z głową a nie wszystko na jeden rok, sterydy mesiego już wyłażą na wierzch, życie i boisko zawsze wszystko weryfikuje i nie patrzy na sentymenty

0

człowieku, ten chłopak ma grać 10 lat w barcelonie i na to jest programowany jego organizm a nie ty tutaj wypisujesz ile rzutów z autu było z jego winy dotychczas, prosze cie nie rozmieszaj mnie wystarczy że felietonista ma dość nietypowe poczucie humoru w ogóle piszac takie teksty

0

co za subiektywny felieton, jakim cudem go udostepniliscie? na siłe szukacie sensacji i czarnych scenariuszy pisał to jakiś koleś od teorii spiskowych z wordpresa czy skopiowaliscie to z forum anty-neymar albo strony los blancos.pl gdzie takich ludzi zle życzących wszystkiemu co w kolorze blaugrana jest jak grzybów po deszczu? ludzie, po połowie brzuch mnie rozbolał ze smiechu.... ale koniec końców jestem zniesmaczony :))

chłopak ma dobrych nauczycieli życia jak napisał felietonista Marcin i to ojciec pomaga chłopakowi istnieć na salonach, widzi jak sie wpasować żeby pasować, pokorny, skromny wciąż się uczy, nie ogląda się wcale na messiego tylko go komplementuje i widac jest inteligentny, bo nie trzeba mieć wielkiego ego żeby być wielkim, swoim postępowaniem już zaszedł bardzo daleko, godnie zastapił mesiego strzela mase bramek + asysty, nie gada głupot tylko ciezko pracuje

ja felietonu nie napisze krótko podsumuje

haters gonna hate

VEB

0

To jest niemiec nie ma nad czym się zastanawiać to wystarczający argument dla braku sympatii.

0

A miał kończyć karierę w Barcelonie i służyć jako przykład dla następnych pokoleń? Kolejny będzie Iniesta, Messi? Puyol to serce Barcelony, ale jak widać serce można transplantować i wymienić. Mam nadzieję, że chociaż generał pokaże kto tu ma Barcelonę we krwi i jej oddany w 100%.

0

Wspaniały trener o wielkiej klasie. Rotacje i inne manewry to eksperymenty, a eksperymenty nie muszą zawsze się udawać, stara się jak najlepiej wykonywać swój zawód i jeśli podejmie decyzję nawet błędną potem z honorem się przyznaje przed kamerami, nie plecie bzdur o arbitrach! Tym razem może trochę przekombinował wg mnie, ale to jest potrzebne naszej drużynie, każdy taki mecz tylko umacnia :)

0

Bramkarska klasa światowa, widać co aktualnie VV sobą prezentuje. Dobrze zapłacą dostaną bramkarza, myślę że do końca sezonu VV ładnie podbije swoją cenę rynkową.

0

Niech ta banda Pepa sie czym szybciej ulotni, liczę na to, bo takie gadanie pieszczochów zaczyna mnie drażnic na tej stronie. Większość kibiców teraz nawet nie pamięta różnokolorowej ery Rijjkarda albo nawet nie chce im sie przejrzeć, bo spuszcza sie nad pucharami i stylem Guardioli. Zycze mojemu klubowi jak najlepiej, ale Niech Barcelona skończy ligę w środku tabeli, w LM z grupy nie wyjdzie, w pucharze odpadnie z jakims uczniakiem - ucieszę sie z tego jako prawdziwy kibic, gdy będę widział jak zostaja sami prawdziwi kibice, a łachy topnieja jak śnieg. Byłbym szczęśliwy. A Ci wszyscy śmieszni Azjaci to nie fani Barcelony tylko stylu Guardioli, daje im wszystkim jeszcze sezon, dwa i skończy sie fascynacja.

0

Holenderska Barca, tak samo sie bawią piłka ze slabszymi drużynami jak Barca w Primera Division

0

Takiej klasy zawodnikiem jak Eto'o niejest nawet David Villa, jeśli Barca sprzeda go to będzie największa głupota..

0

Szkoda tego komentować..

Normalnie owned.pl ;/

0

Kibicuje Barcelonie od 8 lat a mam 17. Znam sie na tym klubie jak mało kto;p i popieram w 200% barceloniasza...

0

ciekawe co to za jeleń wymyślił ;D

0

lepszy od ciebie to on napewno jest tylko w tym różnica ze ty ćpałeś Diego a Leo nie.. ^^

0

barca to dobrz drużyna ale takich meczów sie nie przegrywa;/

0

a będzie grał messi z wisłą?? xD

0

róbcie zdjęcia puki macie okazje :D następna może sie nie zdarzyć bo Barcelona to nie Legia xDD

VEB!!!

0

do mateć - niestety ale pewnych rzeczy nie da sie ukryć :) hehe

0

lepiej siedzieć w domu i oglądać jak barca uczy grać wisłe w piłke xD

VEB!!!!!!!!!!!!!!

0

Silva - Henry (Bojan) - Messi :D

0

no to będzie pogrom :):):):)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?