co do Nigerii, to gdy stają sie starsi, chyba za bardzo patrza na swoje indywidualne osiągnięcia, każdy gra sam, aby wypromować własną osobę, a cierpi na tym siła druzyny, ktorą Nigeria rzeczywiście mogłaby mieć wielką
Kot w worku za 15 baniek chyba, oby sie rozkręcił, bo jeśli bedzie sie oswajał z hiszpania za długo, to możemy nie zobaczyć go w pełni dyspozycji... swoją drogą ciekawe, ze gracze z Arsenalu nie potrafią sie u nas odrazu zaaklimatyzować - Henry też rok temu sie na to skarżył :/
Kot w worku za 15 baniek chyba, oby sie rozkręcił, bo jeśli bedzie sie oswajał z hiszpania za długo, to możemy nie zobaczyć go w pełni dyspozycji... swoją drogą ciekawe, ze gracze z Arsenalu nie potrafią sie u nas odrazu zaaklimatyzować - Henry też rok temu sie na to skarżył :/
co do Nigerii, to gdy stają sie starsi, chyba za bardzo patrza na swoje indywidualne osiągnięcia, każdy gra sam, aby wypromować własną osobę, a cierpi na tym siła druzyny, ktorą Nigeria rzeczywiście mogłaby mieć wielką
Komentarze
0
link nie działa...
0
Rav
jak real odpanie z LM do UEFA to bedzie mógl sie "kopać" z Milanem ktory tam sobie w tym sezonie pogrywa chyba :P
0
co do Nigerii, to gdy stają sie starsi, chyba za bardzo patrza na swoje indywidualne osiągnięcia, każdy gra sam, aby wypromować własną osobę, a cierpi na tym siła druzyny, ktorą Nigeria rzeczywiście mogłaby mieć wielką
0
Kot w worku za 15 baniek chyba, oby sie rozkręcił, bo jeśli bedzie sie oswajał z hiszpania za długo, to możemy nie zobaczyć go w pełni dyspozycji... swoją drogą ciekawe, ze gracze z Arsenalu nie potrafią sie u nas odrazu zaaklimatyzować - Henry też rok temu sie na to skarżył :/
0
fffj ale przeciez wyrażnie jest napisane, ze tylko trenuje! czytałeś w ogóle tego newsa? bo jesli tak to pogratulować czytania ze zrozumieniem :D
0
fffj ale przeciez wyrażnie jest napisane, ze tylko trenuje! czytałeś w ogóle tego newsa? bo jesli tak to pogratulować czytania ze zrozumieniem :D
0
a kanały zaproponowane przez kuszo tez są złe? jest tego wprawdzie niewiele, ale zawsze szansa, że któryś bedzie dobry. co myślicie?
0
Rav
jak real odpanie z LM do UEFA to bedzie mógl sie "kopać" z Milanem ktory tam sobie w tym sezonie pogrywa chyba :P
0
Kot w worku za 15 baniek chyba, oby sie rozkręcił, bo jeśli bedzie sie oswajał z hiszpania za długo, to możemy nie zobaczyć go w pełni dyspozycji... swoją drogą ciekawe, ze gracze z Arsenalu nie potrafią sie u nas odrazu zaaklimatyzować - Henry też rok temu sie na to skarżył :/
0
co do Nigerii, to gdy stają sie starsi, chyba za bardzo patrza na swoje indywidualne osiągnięcia, każdy gra sam, aby wypromować własną osobę, a cierpi na tym siła druzyny, ktorą Nigeria rzeczywiście mogłaby mieć wielką