O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 6
  • Polecenia 0

Komentarze

0

link nie działa...

0

Rav

jak real odpanie z LM do UEFA to bedzie mógl sie "kopać" z Milanem ktory tam sobie w tym sezonie pogrywa chyba :P

0

co do Nigerii, to gdy stają sie starsi, chyba za bardzo patrza na swoje indywidualne osiągnięcia, każdy gra sam, aby wypromować własną osobę, a cierpi na tym siła druzyny, ktorą Nigeria rzeczywiście mogłaby mieć wielką

0

Kot w worku za 15 baniek chyba, oby sie rozkręcił, bo jeśli bedzie sie oswajał z hiszpania za długo, to możemy nie zobaczyć go w pełni dyspozycji... swoją drogą ciekawe, ze gracze z Arsenalu nie potrafią sie u nas odrazu zaaklimatyzować - Henry też rok temu sie na to skarżył :/

0

fffj ale przeciez wyrażnie jest napisane, ze tylko trenuje! czytałeś w ogóle tego newsa? bo jesli tak to pogratulować czytania ze zrozumieniem :D

Zobacz wszystkie

0

fffj ale przeciez wyrażnie jest napisane, ze tylko trenuje! czytałeś w ogóle tego newsa? bo jesli tak to pogratulować czytania ze zrozumieniem :D

0

a kanały zaproponowane przez kuszo tez są złe? jest tego wprawdzie niewiele, ale zawsze szansa, że któryś bedzie dobry. co myślicie?

0

Rav

jak real odpanie z LM do UEFA to bedzie mógl sie "kopać" z Milanem ktory tam sobie w tym sezonie pogrywa chyba :P

0

Kot w worku za 15 baniek chyba, oby sie rozkręcił, bo jeśli bedzie sie oswajał z hiszpania za długo, to możemy nie zobaczyć go w pełni dyspozycji... swoją drogą ciekawe, ze gracze z Arsenalu nie potrafią sie u nas odrazu zaaklimatyzować - Henry też rok temu sie na to skarżył :/

0

co do Nigerii, to gdy stają sie starsi, chyba za bardzo patrza na swoje indywidualne osiągnięcia, każdy gra sam, aby wypromować własną osobę, a cierpi na tym siła druzyny, ktorą Nigeria rzeczywiście mogłaby mieć wielką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?