0

link nie działa...

0

Rav

jak real odpanie z LM do UEFA to bedzie mógl sie "kopać" z Milanem ktory tam sobie w tym sezonie pogrywa chyba :P

0

co do Nigerii, to gdy stają sie starsi, chyba za bardzo patrza na swoje indywidualne osiągnięcia, każdy gra sam, aby wypromować własną osobę, a cierpi na tym siła druzyny, ktorą Nigeria rzeczywiście mogłaby mieć wielką

0

Kot w worku za 15 baniek chyba, oby sie rozkręcił, bo jeśli bedzie sie oswajał z hiszpania za długo, to możemy nie zobaczyć go w pełni dyspozycji... swoją drogą ciekawe, ze gracze z Arsenalu nie potrafią sie u nas odrazu zaaklimatyzować - Henry też rok temu sie na to skarżył :/

0

fffj ale przeciez wyrażnie jest napisane, ze tylko trenuje! czytałeś w ogóle tego newsa? bo jesli tak to pogratulować czytania ze zrozumieniem :D

0

a kanały zaproponowane przez kuszo tez są złe? jest tego wprawdzie niewiele, ale zawsze szansa, że któryś bedzie dobry. co myślicie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?