prorokkk
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
XXX
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ok....ale nie kazdy kto gra lepiej ten wygrywa...
0
czas sie ogarnac :)
0
hmm..czy to jest europejskie el clasico ?? mozna polemizowac na ten temat :)
0
zawsze fajnie sie ogląda taką pozaike :)
0
Panenka :D
0
hmmm z gry nic nie wynikalo ze zasluzyliscie na wiecej...ale wiadomo trzeba chwalic swoje nie cudze :)
0
to nowe przepisy...musi byc bardzo dobrze widoczny :D
0
Puyol juz sie msci za swoja kontuzje hehe :D
0
nie kazdy jest tak myslacy i inteligentny jak ty !!:)
0
Miki sie cieszy...wejdzie za darmo :)
0
Ze niby Neymar zarabia obecnie wiecej od Messiego ?? niewierze ! no chyba ze jakis sponsor mu placi z reklam....
0
viscaelbarca12, - czy to twoje kolego pieniadze ze tak mowisz ze tyle to za duzo na bramkarza ? hmm.dla mnie to moga i dac 100 mln a co jak maja kase to niech wydaja :)
0
po czesci sie zgodze z toba :) lecz powiem tak celowo prowokuje :) lecz robi to w bardzo inteligentny sposob :)
0
dla widowiska szkoda...ale aby zwiekszyc mozliwosc zwyciestwa to oczywiscie ze dobrze :)
0
a wiesz co to dysleksja ??? mozna przeczytac tysiace ksiazek i to nie pomoze.wiesz nie kazdy m usi czytac, nie kazdy lubi czytac...ale mowic ze sie nie czyta a wrecz chwalic sie tym to powiem Ci ze nie ma czym :)
0
nie mas zsie czym chwalic...ze nie czytasz lektor...
0
To i Miki sie zalapie :)
0
Lampe - szacunek Wenta - NIE za reprezentowanie niemiec
0
brac go !! a ze takie pieniadze ??? ja za to nie place...wiec moga dac i 100 mln....
0
jakie pocieszenie moze byc dla Polaka ze obcy kraj jedzie na mundial ???
0
nie. to nie znaczy ze Boruc jest slaby...ja nie powiedzialem ze Ter Stegen jest slaby...lecz ze pasterze strzelili mu bramke :)
0
pasterze z Wysp Owczych strzlili mu bramke :D
0
a ja pluje na trole internetowe typu Miki mesii
0
tak Adama Traore, Traore z Lechii i Miki Messi to jedna wielka rodzina :)
0
padnie szostka !! nie bedzie kumulacji :D
0
no co ty te pieniadze musza isc do klubu na bierzace wydatki a moze na transfery :D
0
dokladnie co ci przeszkadza miki ??? to jest troll i nie zwracaj na niego uwagi :)
0
Monaco -bardzo ladne miasto,wiadomo wiekszosc by tam chciala mieszkac, do tego klub dobry i duzo placi...czego chciec wiecej ??:)
0
zawsze mam beke jak ktos sie kluci w internecie hehe :)
0
agent pilkarza zawsze musi robic duzo suzmu wokul swojego pilkarza :)