0

ok....ale nie kazdy kto gra lepiej ten wygrywa...

0

czas sie ogarnac :)

0

hmm..czy to jest europejskie el clasico ?? mozna polemizowac na ten temat :)

0

zawsze fajnie sie ogląda taką pozaike :)

0

Panenka :D

0

hmmm z gry nic nie wynikalo ze zasluzyliscie na wiecej...ale wiadomo trzeba chwalic swoje nie cudze :)

0

to nowe przepisy...musi byc bardzo dobrze widoczny :D

0

Puyol juz sie msci za swoja kontuzje hehe :D

0

nie kazdy jest tak myslacy i inteligentny jak ty !!:)

0

Miki sie cieszy...wejdzie za darmo :)

0

Ze niby Neymar zarabia obecnie wiecej od Messiego ?? niewierze ! no chyba ze jakis sponsor mu placi z reklam....

0

viscaelbarca12, - czy to twoje kolego pieniadze ze tak mowisz ze tyle to za duzo na bramkarza ? hmm.dla mnie to moga i dac 100 mln a co jak maja kase to niech wydaja :)

0

po czesci sie zgodze z toba :) lecz powiem tak celowo prowokuje :) lecz robi to w bardzo inteligentny sposob :)

0

dla widowiska szkoda...ale aby zwiekszyc mozliwosc zwyciestwa to oczywiscie ze dobrze :)

0

a wiesz co to dysleksja ??? mozna przeczytac tysiace ksiazek i to nie pomoze.wiesz nie kazdy m usi czytac, nie kazdy lubi czytac...ale mowic ze sie nie czyta a wrecz chwalic sie tym to powiem Ci ze nie ma czym :)

0

nie mas zsie czym chwalic...ze nie czytasz lektor...

0

To i Miki sie zalapie :)

0

Lampe - szacunek Wenta - NIE za reprezentowanie niemiec

0

brac go !! a ze takie pieniadze ??? ja za to nie place...wiec moga dac i 100 mln....

0

jakie pocieszenie moze byc dla Polaka ze obcy kraj jedzie na mundial ???

0

nie. to nie znaczy ze Boruc jest slaby...ja nie powiedzialem ze Ter Stegen jest slaby...lecz ze pasterze strzelili mu bramke :)

0

pasterze z Wysp Owczych strzlili mu bramke :D

0

a ja pluje na trole internetowe typu Miki mesii

0

tak Adama Traore, Traore z Lechii i Miki Messi to jedna wielka rodzina :)

0

padnie szostka !! nie bedzie kumulacji :D

0

no co ty te pieniadze musza isc do klubu na bierzace wydatki a moze na transfery :D

0

dokladnie co ci przeszkadza miki ??? to jest troll i nie zwracaj na niego uwagi :)

0

Monaco -bardzo ladne miasto,wiadomo wiekszosc by tam chciala mieszkac, do tego klub dobry i duzo placi...czego chciec wiecej ??:)

0

zawsze mam beke jak ktos sie kluci w internecie hehe :)

0

agent pilkarza zawsze musi robic duzo suzmu wokul swojego pilkarza :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?