prorokkk
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
XXX
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i bardzo dobrze.super wiadomosc :)
0
Ogladalem !!! Valdes to wakabayashi !!
0
to jest niemiec !! zreszta sam mowi ze jest niemcem
0
to bylby grajek u nas :)
0
wcale sie mu nie dziwie jakby chcial odejsc...wiadomo ma szanse zagrac w innym dobrym klubie.rownie dobrze zarabiac a co najwazniejsze czesciej grac...
0
na gwiazdke czekaja :P
0
czas na Tate Martino teraz !!!:)
0
zgadza sie zejemy w Polsce a mowimy po angielsku ?! bardzo to kiczowate okreslenie...ale coz taka moda...
0
wow :) ile tutaj pionkow dajacych minusy ktorzy lubia jak inni mowia za nich :)
0
Panie Kulig...mnie w to nie mieszaj !! nie wypowiadaj sie ze "..co nas to..." jacy nas ??? mow za siebie
0
zmienil klub :)
0
dokladnie jak kolega wyzej :) jak zagra ktos slabo to nalezy nie bac sie i powiedziec ze ktos zagral slabo i dwrotnie jak ktos dobrze gra to nalezy chwalic...
0
hhmm rocznica takiego gola ??? i to Romario..??? mysle ze ten pilkarz byl tak wielki ze takich bramek to nastrzelal duzo...
0
Suchar jak z familiady :D
0
Suchar z Familiady haha :) dobre :)
0
Baby boom ??? zyjemy w polsce i przykro z eludzie nie uzywaja polskich wyrazow...Gratulacje dla Valdesa :)
0
tak ja mam..tobie tez radze sobie poszukac :)
0
na razie widac po tym ile gra ze wogole nie gwarantuje jakiegos poziomu...
0
e u mni ejest bardzo dobrze :)
0
byly nadzieje ze beda czestrze rotacje a na pewno rotowani beda wszysscy zawodnicy druzyny...niestety jest jak za Tito...ehh
0
czekamy az kolejne osoby napisza sklad oficjalny :)
0
no i super ! niech dochodzi do zdrowia :)
0
Valdes pokazal srodkowy palec Pique ?! wie ktos cos na ten temat ??
0
nawet jakby wszedl i przeczytal to olalby to i tyle :) ale kazdy pisze sklady i mozna popatrzec kto i jak ustawilby zawodnikow :) fajna zabawa z tego po prostu jest :)
0
łukasz nie zartowal..niestety taka prawda
0
Culé a muerte - co to jest ten tekst ???
0
niech sie ogrywa...a potem niech wroci do nas :)
0
jest zbyt znany i cwany aby mu cos zrobili...Jorge wzial wszystko na siebie...takei cwane bestie sa znich :)
0
Nowy Cesc :D
0
nie moge przestac o tym myslec...wariuje nie wiem co zrobic ze soba :)