0

i bardzo dobrze.super wiadomosc :)

0

Ogladalem !!! Valdes to wakabayashi !!

0

to jest niemiec !! zreszta sam mowi ze jest niemcem

0

to bylby grajek u nas :)

0

wcale sie mu nie dziwie jakby chcial odejsc...wiadomo ma szanse zagrac w innym dobrym klubie.rownie dobrze zarabiac a co najwazniejsze czesciej grac...

0

na gwiazdke czekaja :P

0

czas na Tate Martino teraz !!!:)

0

zgadza sie zejemy w Polsce a mowimy po angielsku ?! bardzo to kiczowate okreslenie...ale coz taka moda...

0

wow :) ile tutaj pionkow dajacych minusy ktorzy lubia jak inni mowia za nich :)

0

Panie Kulig...mnie w to nie mieszaj !! nie wypowiadaj sie ze "..co nas to..." jacy nas ??? mow za siebie

0

zmienil klub :)

0

dokladnie jak kolega wyzej :) jak zagra ktos slabo to nalezy nie bac sie i powiedziec ze ktos zagral slabo i dwrotnie jak ktos dobrze gra to nalezy chwalic...

0

hhmm rocznica takiego gola ??? i to Romario..??? mysle ze ten pilkarz byl tak wielki ze takich bramek to nastrzelal duzo...

0

Suchar jak z familiady :D

0

Suchar z Familiady haha :) dobre :)

0

Baby boom ??? zyjemy w polsce i przykro z eludzie nie uzywaja polskich wyrazow...Gratulacje dla Valdesa :)

0

tak ja mam..tobie tez radze sobie poszukac :)

0

na razie widac po tym ile gra ze wogole nie gwarantuje jakiegos poziomu...

0

e u mni ejest bardzo dobrze :)

0

byly nadzieje ze beda czestrze rotacje a na pewno rotowani beda wszysscy zawodnicy druzyny...niestety jest jak za Tito...ehh

0

czekamy az kolejne osoby napisza sklad oficjalny :)

0

no i super ! niech dochodzi do zdrowia :)

0

Valdes pokazal srodkowy palec Pique ?! wie ktos cos na ten temat ??

0

nawet jakby wszedl i przeczytal to olalby to i tyle :) ale kazdy pisze sklady i mozna popatrzec kto i jak ustawilby zawodnikow :) fajna zabawa z tego po prostu jest :)

0

łukasz nie zartowal..niestety taka prawda

0

Culé a muerte - co to jest ten tekst ???

0

niech sie ogrywa...a potem niech wroci do nas :)

0

jest zbyt znany i cwany aby mu cos zrobili...Jorge wzial wszystko na siebie...takei cwane bestie sa znich :)

0

Nowy Cesc :D

0

nie moge przestac o tym myslec...wariuje nie wiem co zrobic ze soba :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?