Użytkownik zbanowany
8 stycznia 2012, 21:22
0
8 stycznia 2012, 21:19
No właśnie też tak na tym myślałem zobaczymy za niecałe 12 min
8 stycznia 2012, 21:15
Raczej Czarnych
8 stycznia 2012, 21:11
Liczę na dużo goli w tym meczu. Ale wolę nie zapeszać!
8 stycznia 2012, 20:24
Stanowczo NIE!
22 grudnia 2011, 13:19
cesc w ataku Lol xd zobaczymy
15 grudnia 2011, 22:00
ja wylosowałem barcelonie Zenit
18 grudnia 2011, 11:56
goool, xavi
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
0
No właśnie też tak na tym myślałem zobaczymy za niecałe 12 min
0
Raczej Czarnych
0
Liczę na dużo goli w tym meczu. Ale wolę nie zapeszać!
0
Stanowczo NIE!
0
cesc w ataku Lol xd zobaczymy
0
No właśnie też tak na tym myślałem zobaczymy za niecałe 12 min
0
ja wylosowałem barcelonie Zenit
0
goool, xavi
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL