przybyl1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
aaa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
No właśnie też tak na tym myślałem zobaczymy za niecałe 12 min
0
Raczej Czarnych
0
Liczę na dużo goli w tym meczu. Ale wolę nie zapeszać!
0
Stanowczo NIE!
0
nareszcie powraca Liga BBVA będzie przynajmniej co oglądać dzisiaj realik licze na granade a jutro derby
0
c+sport Real Madryt-Fc Barcelona 1-3
0
zycze barcelonie zwysciestw w wszystkich pucharach jakie sa mozliwe
0
cesc w ataku Lol xd zobaczymy
0
LOl wlasnie sie dowiedzialem ze mecz real barca byl na tvp1 a ja ogladalem mecz w necie który sie zacianl zal GOOOOOL fabregas
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
0
goool, xavi
0
Messi
0
gooolll
0
ja wylosowałem barcelonie Zenit
0
buhahaa nie wieze wciaz wczoraj nie moglem ogladac drugiej polowy bo mi net nie dzialal nie moge uwiezyc ze wygralisjmy jestem szczesliwy
0
Ja sobie zrobilem wlasne losowanie i wylosowałem barcelonie Zenit
0
snilo mi sie dzisiaj ze byly gran derbi i barca wygrała 6-2 z realem