0

Mówicie że każda akcja to zawał serca, racja, ale popatrzcie w drugą stronę, kibice Realu mają to samo :) Co oczywiście nie zmienia faktu że potrzebni nam obrońcy na gwałt. Sam mecz genialny, z małą skazą w postaci Fabregasa i Pepe.

0

Przepraszamy że wierzymy w nasz ulubiony klub :(

0

Ta, Rosell nie dba o siebie bo ma 3-dniowy zarost. Jak tak można!?

0

Ludzie uwielbiają teorie spiskowe, wystarczy poczytać poniższe komentarze aby to zauważyć. Zapewne w internecie można znaleźć już wszystkie kombinacje ćwierćfinałów, oczywiście po samym losowaniu zostanie to, które zgadza się z tym prawdziwym, reszta nagle wyparuje. Jeśli UEFA rzeczywiście robi jakieś machlojki, to my nie mamy o tym pojęcia.

0

Tata powinien zostać i mieć wolną rękę jeśli chodzi o transfery i taktykę, wtedy pokazałby ile jest wart, bo tak naprawdę Neymar to był transfer zarządu, a nie jego. Nie ma znaczenia kto przyjdzie na ławkę jeśli sternicy dalej będą trzymali się kurczowo tiki taki i ograniczali pole manewru trenera. Jestem pewien że Martino, były piłkarz i doświadczony szkoleniowiec wysnuwa trafniejsze wnioski od kibiców którzy jedynie oglądają mecze i grają w fifę czy fm'a, a przecież uwagi tych drugich często okazują się właściwe. Problem w tym, że nie może zrobić wszystkiego po swojemu, bo ograniczenia narzucane są odgórnie.

1

Nie dość że w sztabie jest za dużo ludzi to do sprzeczki dochodzi pomiędzy byłym człowiekiem Vilanovy a panem którego zabrał ze sobą Martino, interesujące. Nie zdziwię się, jak hiszpańskie gazety zaczną pisać o konflikcie dwóch grup w sztabie szkoleniowym.

0

To co się dzieje z Barceloną przypomina mi eksperyment z podgrzewaniem żaby - kiedy wrzucisz żabę do wrzątku, ta zaraz z niej ucieknie, natomiast gdy umieścisz ją w letniej wodzie i zaczniesz podgrzewać, ta zostanie aż się ugotuje. Od kilku sezonów dzieje się coraz gorzej. Potrzebujemy zdecydowanych, drastycznym zmian na prawie każdej płaszczyźnie. Mam nadzieję że zarząd się "obudzi" i coś z tym zrobi. Oby.

0

Hehe, dzięki :)

0

Kiedy zarząd dojrzy że tiki-taka(dzisiaj to już bardziej tiki-sraka) odchodzi do lamusa tak jak to było z catenaccio? Chyba musimy przegrać srogo na wszystkich frontach żeby zostały podjęte jakieś działania.

0

Pojawia się pytanie, jak zmotywować wypalone gwiazdy? Obawiam się że dopiero po sprzedaniu Messiego zachciałoby im się biegać, wiedzieliby że każdy może wylecieć.

0

Dobrze grają chłopaki, taki zapał, chęć do gry! Mam nadzieję, że niedługo dostaną premię albo jakąś podwyżkę - należy im się.

0

Złote pokolenie nie będzie trwać wiecznie, niestety wracamy do normalności.

0

Minimum 4 piłkarzy takiej klasy za 50-60mln? Taka ofensywa na rynku jest tylko możliwa po sprzedaży Messiego, co jest wysoce nieprawdopodobne. Co do poszczególnych piłkarzy, nie będę pisał moich faworytów, bo to nie ma najmniejszego sensu. Tak długo, jak Tata będzie miał WOLNĄ rękę do transferów, popieram wszystkie jego decyzje, czy to sprzeda Messiego i zrobi rewolucje w Barcie, czy po prostu kupi 2 zawodników za te 60mln, ważne, żeby zrobił to według swojej i tylko swojej wizji.

0

Ewentualnie kup sobie heinekena i tam masz kod pod kapslem który możesz użyć na stronie sport.vod.pl.

0

Z tego co pamiętam Demichelis przeszedł do Atletico na zasadzie wolnego transferu, a tydzień później City go kupiło za kilka milionów. To się nazywa interes :)

0

Za dużo fify, zdecydowanie.

0

A właśnie ze pamiętam te prywatne samoloty, zegarki i biżuterie dla wszystkich, drogie kolacje, dyskoteki itd. Laporta - przyszedł do klubu jako wróg komercji, odszedł jako przyjaciel własnego luksusu. Pamiętam także, że miał ze sobą ekipę która miała mu pomóc z problemami finansowymi stworzonymi przez Gasparta. Wiesz kto w niej był? Rosell.

0

"Laporta wróć" Co, chcecie znowu widzieć Barcelone jako kolosa na glinianych nogach? Już był taki klub, Milan się nazywa, w latach 90-tych i na początku 21 wieku było pięknie, różowo i palce lizać, a co się stało potem? Berlusconi zaczął ciąć koszty, kluczowi gracze przechodzili na piłkarską emeryturę, pieniędzy było coraz mniej, aż po pewnym czasie gwoździem do trumny była sprzedaż ówczesnych największych gwiazd Rossoneri - Ibra i Thiago Silva. Obecnie ambitne transfery Milanu to kwota rzędu 6-10mln. Tego chcemy w Barcelonie? Chyba nie. To jest właśnie przedkładanie projektu sportowego nad projektem finansowym. Wiem, Rosell nie jest idealny, miewał wpadki, ale za jego kadencji bliżej nam do zdrowego projektu Bayernu aniżeli do tego "kolosa" z Mediolanu. Laporta, nawet się nie patrz w tę stronę!

0

1. Target Man
2. Motywacja
3. Strzały z dystansu
Tego mi zdecydowanie brakuje, bo nawet średniej klasy autobus to mordęga dla nas. A o City się nie boję bo to będzie otwarty mecz - całkiem inna para kaloszy.

0

Okropny ten portugalski translator.

0

Po pierwsze złota piłka jest nagrodą indywidualną, dlatego nie rozumiem dlaczego Ribery ma ją dostać. Chociaż był motorem napędowym Bayernu, to jednak Messi i CR7 stoją o klasę wyżej od Francuza.

0

Połowę płaci Barca, drugą płaci Tottenham. Rzeczywiście, paranoja.

0

Widocznie ludziom znudził się "arogancki" CR7 i teraz czas na Leo "Machlojke" Messiego.

0

Aż mi się przypominają machlojki typu "Patrzcie, post z 2011 roku przepowiedział przyszłość w 2012! Jak się potem okazało admin protalu przestawił datę postu." Głupota, niestety taka natura ludzka że ciągnie człowieka do teorii spiskowych.

0

Może niektórych zaskoczę, ale Thiago nie ma takiej swobody wypowiedzi jak Wy w komentarzach.

0

Jestem ciekaw, czy Barca Taty będzie miała kryzys gdzieś na przełomie stycznia i lutego(co się działo dość często w ostatnich latach), czy może "kryzys" już minął i od nowego roku zaczniemy grać jak na giganta europejskiej piłki przystało?

0

0

Tak jest, Bendtner na jokera Barcy!

0

Jeśli Tata wpoi Luizowi żeby nie pchał się często do ataku, to jestem jak najbardziej za.

0

Szczerze mówiąc to pierdzieli mnie to czy wygramy ten mecz czy nie, ja chcę widzieć ZAPAŁ DO GRY, a nie wypalone gwiazdeczki które grają bo muszą. Jak widać Guardiola dobrze mówił że potrzeba wietrzenia w składzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?