0

young22
coś pięknego? Przez takich kretynów jak Pepe i redaktor Mundo Deportivo znowu zobaczymy palca wędrującego do czyjegoś oka, piłki kopane w trybuny, chamskie zagrania, faule. Takie Gran Derbi jest super, co?

0

Dziennikarze potrafią być upierdliwi no ale z drugiej strony Stoiczkow to Stoiczkow.

0

Pierwsze spokojne Gran Derpi od dłuższego czasu, a Mou już wypuścił swojego pieska żeby zaostrzyć konflikt. Jakoś trzeba odreagować -8.

0

Pingwinek

Zarzucasz aszyjowi nieznajomość naszego języka a sam popełniasz błędy. Bynajmniej to nie przynajmniej, nie mówiąc już spacjach po znaku zapytania. Jak chcesz kogoś poprawiać to zacznij od siebie :). "Widać kłania sie język polski".

0

Liverpool, Arsenal albo Milan, bardzo bym chciał żeby Pep doprowadził jeden z tych klubów do świetności.

0

Nie wiem jak Was, ale mnie już powoli irytuje "Barca Messiego" i wystawianie skrzydłowego na szpicy a szpicę na skrzydło. Oglądaliście Gran Derbi? Tak? To widzieliście rajd Messiego na skrzydle, tam jest wg. mnie jego miejsce, jak za starych czasów. Do tego El Guaje, światowej klasy napastnik, marnuje się na ławie, a jak wyjdzie to nie gra na spzicy tylko jako snajper. Nie mówiąc już o naszym "pomocniczym środku obrony". Strasznie mi się to nie podoba.

0

To jest hipokryzja, co zrobił Ozil w polu karnym? A przepraszem, to było tylko zagranie taktyczne w celu wymuszenia karnego. Jak zawsze tylko Barca symuluje, reszta klubów to świętoszki. Wiem, że my święci też nie jesteśmy no ale ta manipulacja to jest przegięcie pały.

0

Symulacja Ozila rozejdzie się po kościach, a jak ktoś z naszych zasymuluje to każdy będzie to wypominać przez następne 25lat..

0

Tu nie chodzi o to, że Mou nagle dostał olśnienia. To jest ocieplanie stosunków pomiędzy Barcą a Realem, można zauważyć takie zachowania od początku sezonu zarówno ze strony Realu jak i Barcy.

0

BartokBarca,

Cesc.

0

Jeśli dla kogoś angielski nie jest przeszkodą polecam :
http://www.thefirstrow.eu/watch/144445/2/watch-sl-benfica-vs-fc-barcelona.html

0

Mam nadzieje zobaczyć w tym meczu takiego Alexisa, jakiego widziałem w Udinese.

0

No cóż, szkoda Pinto, w każdym razie mam nadzieje że w przyszłym sezonie zobaczymy rywalizacje V.V vs nowy bramkarz Barcy.

0

konrado6
Mam do Ciebie pytanie, bardzo mnie to ciekawi. Jeśli jesteś taki "stary", dojrzały itd. to czemu użerasz się z całą tą "dzieciarnią"? Ja, w wieku 20 lat patrząc na takiego 12 latka po prostu go ignoruje. Zakładam że masz 30+lat, zamiast pokazywać wszystkim jaki to Ty jesteś na poziomie, wziąłbyś się za napisanie obszernego listu z Twoimi propozycjami do redakcji na temat kometarzy. I proszę nie pisz że chcesz nauczać i pokazać gdzie jest miejsce młodzieży, bo śmiem twierdzić iż nauczycielem nie jesteś.

0

Kolejna fala hejtu. Widzę że artykuły skonstruowane są tak, aby pseudo-kibic po przeczytaniu samego nagłówka mógł od razu najeżdżać na CR. przeczytajcie ze ZROZUMIENIEM jego słowa w cudzysłowach, gdzie tu widzicie jakieś wywyższanie się? Pozdrawiam normalnych kibiców Barcy i Realu.

0

A ja pamiętam jak Puyol się wypowiadał o Ramosie jako o swoim idealnym następcy w Barcelonie. Coś jest na rzeczy?

0

Jeszcze brakuje tego żeby Palestyna zwróciła się do Realu i zamiast Gran Derbi będziemy mieć walki żydów z arabami.. Gość chce nagrać dokument dla swojego narodu a muzułmanie myślą że to jest jakaś "kolaboracja z wrogiem". Nie można mieszać religii do sportu.

0

Według mnie na tej stronie nie powinno być tych całych popapranych plusów i minusów, KingLeonidas wyraził swoje zdanie na temat tego newsa a banda dzieciaków zminusowała go jak jakiegoś trolla, porażka.

0

Myślałem że Pep będzie trenerem takim jak Wenger czy Ferguson, jednak chce pokazać że sukces jako trener Barcy to nie był przypadek. W sumie chciałbym zobaczyć w następnej edycji LM finał Pep vs Tito :D

0

Miejmy nadzieje że pogra jeszcze kilka soczystych sezonów, a za jakieś 10lat widzę Generała jako trenera Barcy.

0

OFICJALNE :

Na stadionie Rayo kable prowadzące do oświetlenia przegryźli 3 metrowi fani Realu Madryt . Władze Rayo walczą z tymi szkodnikami pięść w łape .

0

Jak tak dalej pójdzie to do czasu Gran Derbi Maschce i Song będą kontuzjowani a my będziemy grać "świeżakami" na środku obrony, nie mówiąc o innych pozycjach przy naszym szczęściu/fizjoterapeutach etc.

0

Wszyscy stawiają autobusy przeciw nam, a z naszą taktyką i aktualną grą potencjalnie słabsze kluby sobie radzą z nami, Tito musi wymyślić jak skontrować autobus.

0

@messisi, 0 sekund temu:
Nie przyszło Ci do głowy że za każdym razem ktoś inny pisze? Śmieszy mnie to że wszyscy zarzucają komentującym hipokryzje etc. Przecież komentujący to nie są 3 osoby na krzyż.

0

Nie wiem jak Wy, ale ja nie widzę Barcy w tej edycji LM, od czasu debiutu Pepa coraz więcej klubów wie jak z nami grać, na dodatek gramy gorzej(sami widzieliście jak to wyglądało wczoraj), do tego uciążliwe kontuzje, ogólnie będzie ciężko. Moimi faworytami oprócz Blaugrany są; Malaga oraz Juve.

0

Strasznie mi się nie podoba co się dzieje z obroną Barcy, Masche, Song, Adriano? Brakuje tu rasowych obrońców.

0

komentatorzy to jest porażka " ALE TEN"

0

Miejmy nadzieję że Tito wraz z Barcą rozwinie skrzydła i pokaże całemu światu że nie bez powodu jest następcą Pepa :)

0

Ja proponuje żeby Pyrzo(oraz inni) i adan23 porozmawiali sobie na skype albo jakimś team speaku, wtedy wyszłoby kto jest "gimbusem" :)

0

Na stronie polsat.pl jest Rangers-ManU, natomiast na cyfrowypolsat.pl oraz na innych stronach jest Barca-Pana. Według mnie to polsat.pl jest jakby takim głównym źródłem, cyfrowypolsat.pl jest tak jakby podstroną na której mogli jeszcze nie zaktualizować transmisji. Ale mam nadzieję że jednak zobaczymy Barce na polsacie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?