przyjemny
Dołączył/a: sierpień 2010
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wg. mnie Tito zachęca Deulofeu do dryblowania, z racji tego że w niedalekiej przyszłości chce mieć w składzie kogoś na wzór Ronaldinho. A ocena w tym meczu jak najbardziej słuszna.
0
Darowalibyście sobie te komentarze z serii "A nie mówiłem?". Pod każdym newsem ludzie publikują najróżniejsze wpisy a Wy sobie wybieracie jakąś część i się oburzacie miesiąc później pisząc, "jak można było tak napisać?!".
0
W Madrycie po meczu będzie nadal zimno, od -5 w porywach do -11. Real powinien liczyć na to, że wygramy z Atletico, to zwiększy ich szanse na wicemistrzostwo, bo przy naszej formie na mistrza nie mają co liczyć.
0
Jeśli Pep dojdzie do MC to myślę, że zobaczymy jak pół składu Citizensów leci na zbity pysk a przychodzi drugie tyle.
0
Już nie przesadzajcie. Messi>C.Ronaldo>Iniesta.
0
Wreszcie Juve się odrodziło, znakomicie. Jeszcze niech tylko Ajax i Milan się odrodzą to będę wniebowzięty.
0
xyzq
Oczywiście zgadzam się z Tobą. Ilość jadu w tych wszystkich pseudokibicach (no bo jak ich nazwać? antykibicami?) jest po prostu nieprawdopodobna. Wracasz z pracy, wchodzisz sobie powiedzmy na meczyki.pl i zamiast delektować się ostatnią kolejką La Liga dostrzegasz wszechogarniający natłok wyzwisk godzących wszystkich, czy to kibiców Barcelony, czy to Realu, a nawet piłkarzy. Takim osobom zadałbym pytanie: Czy stojąc vis a vis kibica/piłkarza powtórzyłby to co napisał w internecie? Szczerze wątpię.
0
Tempter
Współczuje kibicom Realu że taka osoba jak Ty śmie się nazywać kibicem Królewskich :D
0
Jak można nazwać "skurwysynem" kogoś, kogo się nie zna? Ludzie czują się zbyt bezpiecznie przez kabel. Słyszeliście kiedyś o szacunku do rywala?
0
Szczęście to ma Levante przez cały mecz, bramka wisiała w powietrzu od dawna.
0
"Niewykorzystane sytuacje się mszczą". Wkurwiłbym się gdybym był kibicem Realu :P
0
Ciechan_Wyborne
No pewnie! Busi z Alvesem schowaliby się w trybunach pod zadaszeniem, Messi zakopałby się w murawie a reszta pobiegłaby po parasolki montowane na plecach. No i jeszcze Pinto wybiegłby na środek i zaczął się tarzać niczym pies. A wszystko to w rozdzielczości HD.
0
blaugrana158
Czasy Figo i wielka miłość? Ja chyba w innym wymiarze żyje w takim razie.
0
To wygląda jak stereotypowy mecz z ligi angielskiej.
0
Nie wiem jak Wy, ale ja daję tyle czasu Tito, ile kibice Realu dali Mourinho, dopiero wtedy pokuszę się o ocenę jego teamu. Widzę, ze Vilanowa struga coś nowego z tego teamu, dlatego cierpliwie czekam na wyniki.
0
Robinho też miał być supergwiazdą, europejska liga go zweryfikowała i już nie było tak pięknie. Pożyjemy zobaczymy.
0
Raz że brakuje nam napastnika o profilu Ibry/Eto/Kluiverta a dwa, że nasza obrona wraz z bramkarzem to jedno wielkie sito. No i oczywiście nie możemy sobie klepać bez końca grając na autobus. Czy Tito nie widzi że ta taktyka jest nieefektywna?
0
To nie jest antyfutbol. Jeśli przez tyle lat Barca gra tak samo to się nie dziwcie, że nasi przeciwnicy dostosowują się i potencjalnie słabsze kluby z nami wygrywają. Skoro ultradefensywna taktyka to antyfutbol, tak samo możemy nazwać grę Barcy, która skupia się na posiadaniu piłki.
0
No cóż, "Afellay po wczorajszym meczu z Arsenalem, nie ustrzegł się pytań dziennikarzy czy chce na dłużej pozostać w Schalke. Skrzydłowy reprezentacji „Oranje” bez mrugnięcia okiem odpowiedział: -Tak! Granie w takim zespole jak ten daje mi bardzo dużo radości." Chociaż lubię Ibiego, wątpie żeby wrócił do nas.
0
sevs
Nie zgadzam się. Bramkarz musi czekać do końca, był tam niezły tłok, do tego takie wychodzenie jest bardzo ryzykowne. Obejrz sobie powtórkę jeszcze raz, to zauważysz że Maschce trącił piłkę w stronę drugiego słupka, gdyby nie to, V.V złapałby to bez większych problemów, można zaobserwować że Valdes już zbierał się w stronę prawego słupka.
0
http://satlive.pl/stream,id-121.htm
Nie, nie jestem spamerem, to nie jest moja strona. W miare dobra jakośc i nie zacina, przynajmniej mnie.
0
"Bez większych niespodzianek" A Bartra to co? Do tego jeszcze ta stronniczość, porażka.
0
A na każdą serie komentarzy przypada jeden hipster który myśli że jest od wszystkich lepszy. Powiedz mi, po co takie posty piszesz?
0
Wielka szkoda, mógł coś pokazać, zachęcić Tito do wystawienia go w 1 składzie a tu takie jajca..
0
De Gea do był dobrą opcją jak grał jeszcze w La Liga. SAF go nie odda.
0
guardiola89
Milan gra coraz gorzej, posada Guardioli w tym klubie dała by mu możliwość udowodnienia że sukces z Barcą to nie był przypadek.
0
RightToPlayTMPL
I czym się teraz różnisz od Ibry? I jeden i drugi prowokuje i wyzywa. On Barce i Balotelliego, a Ty użytkowników tej strony. Chyba byś nie chciał żeby ktoś nazwał Cię kaleką i idiotą :)
0
KingLeonidas
Z hipokryzją miałem na myśli posty akurat przed Twoim, w chwili pisania trochę się narobiło ich w krótkim czasie :). Mimo tego że bardzo lubię Zlatana za jego grę, muszę się zgodzić z tym że ego ma przerośnięte, jest hipokrytą i ma swoją kobiecą stronę :)
0
Ibra słaby, Ibra sprzedawczyk - śmieszni jesteście, motyw z hipokryzją już koledzy niżej wyjaśnili. Popatrzcie sobie jak gra Zlatan w tym sezonie, chciałbym go mieć w Barcie. Ibra się sprzedał? No tak, zapomniałem że transfery pomiędzy topowymi klubami w Serie A to rzadkość. A i może powiecie mi że Thiago Silva wraz z Zlatanem stwierdzili że już im się znudziło w Milanie i czas iść do Paryża? Nikt nie słyszał o problemach finansowych Milanu? Nawet Ibra mówił że chętnie wróci do Włoch. "Fani" na tej stronie są jak moherowe berety, źle się powie o klubie to od razu trzeba wyzywać, zresztą podobnie jest na stronach innych klubów.
0
olek1
Gdybyś zarabiał grube miliony, myślę że poświęciłbyś dla pracy (dodajmy do tego pracę którą kochasz) swoje przekonania polityczne. Gdyby taki Xavi powiedział że nie gra dla Hiszpanii, od razu jego wartość jako piłkarza poszłaby w dół. Nie mówiąc już o tym, że flagi na stadionie to jedno, a to co się dzieje w umysłach piłkarzy to drugie.