przyjemny
Dołączył/a: sierpień 2010
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Twój argument jest inwalidą. Pepe COŚ rzeczywiście zrobił, a jak na razie nie wiadomo czy Messi tak na prawdę podszedł do Arbeloi abo krzyczał na Karankę. I masz rację z tym testem IQ, hehe.
0
pecz01,
Jak są jakieś plotki transferowe to też wszystko łykasz? Czy tylko wybierasz to co Ci pasuje? A może jest jeszcze gorzej i połykasz w całości kiełbasę wyborczą serwowaną przez polityków?
Respi
No mnie czytając wypowiedź Xaviego przeszła myśl po głowie "Stary, po co się odzywasz?"
0
luti
Jak dla mnie, najbardziej zaskakująca jest reakcja kibiców Realu. Jak z jakiejś miernej gazety były newsy typu "Real w konflikcie, dwa obozy itd itp." to prawie nikt temu nie dowierzał, a teraz jak widzą news na podobnym poziomie, jednak z tą różnicą że mogą go wykorzystać w celu zbluzgania rywala to zaraz jest wielka krucjata na Barce czy tam Messiego. Oczywiście nie mówię że tak jest tylko po tamtej stronie, np. jak widzę pod słabą wypowiedzią Xaviego(nie oszukujmy się - powinien brać przykład od Puyola) jakieś posty w stylu "dobrze mówi, polać mu" to też mnie krew zalewa.
Kibice Barcy i Realu często przypominają mi moherowe berety albo jakichś ekstremistów chrześcijańskich i islamskich którzy żrą się cały czas.
0
mucha19945
Jestem za Danim rękami i nogami jeśli chodzi o rasizm, ale zarzuty o symulacji nie wzięły się z powietrza i do tego są słuszne. Śmiem twierdzić że aktorstwo na boisku to też jest "chamstwo piłkarskie", a jak chce się coś zmieniać na większą skalę to warto spojrzeć obiektywnie i zacząć od siebie.
0
A ja nie jestem zszokowany. To, że się posprzeczali w sferze sportowej, nie znaczy że się nie szanują. Tak jest u naszych polityków, zamiast kłócić się o jakąś sprawę naszego narodu to oni oczerniają się nawzajem, powinni brać przykład od Zlatana :P
0
batigol86
"Sreal"? Tak sobie myślę, albo kłamiesz co do daty urodzenia, albo dałeś się zmanipulować, jako dorosły facet tym toksycznym dzieciakom które rzucają błotem na lewo i prawo.
A co do newsa to Gran Derbi rządzi się własnymi prawami, więc jutrzejszy mecz jest wielką niewiadomą.
0
To nie jest żenujący wybór Realu. W końcu jest on wychowankiem tego klubu.
0
Dla wszystkich którzy dziwią się co to za imię: Gdyby nie Chrześcijańscy najeźdźcy to wiele z nas właśnie takie imię by nosiło. Jego pochodzenie jest Słowiańskie - czyli nasze.
0
Oczywiście jest świetnym bramkarzem, ale młody to już nie jest a do tego nie wiem czy wpasowałby się na trochę specyficzne stanowisko goalkeepera w Barcie.
0
xyzq,
Być może masz rację jeśli chodzi o tamtą stronę. Ja patrzę głównie przez pryzmat moich znajomych którzy kibicują Realowi, zawsze wypowiadali się z szacunkiem do rywala, no ale oni kibicują od ery Galacticos a nie od ery pewnego toksycznego Portugalczyka. Najsmutniejsze jest to, ze takich fanów-dzieciaków podjudza admin strony przekręcając wywiady itp. tworząc właśnie(jak ładnie to ująłeś) zagłębie debili.
0
Krolewski94,
Tylko weź sobie pod uwagę że na tej stronie i na rm.pl przewija się masa ludzi, więc generalizowanie na podstawie 50 komentarzy które akurat przeczytasz jest bez sensu. Każdy kibic ma inne odczucia, nie ważne za jakim jest klubem, a to, że poznałeś opinię malutkiego procenta fanów nie daję Ci prawa do szufladkowania całej reszty.
0
Nie ma co płakać, popatrzcie co się dzieje np. z Milanem i Liverpoolem, a co się stało z Villarealem i AS Monaco, a Wy tu już chcecie piłkarzy sprzedawać po pierwszej porażce ligowej w sezonie.
0
Mówi się trudno, ale i tak lepiej teraz w lidze niż za miesiąc w LM(mam nadzieję).
0
Robertfrbdg
A tych których wymieniłeś to opłaca się ściągać? Przepłacać grube miliony na bramkarzy którzy już są w wielkich klubach? Takie rzeczy to tylko w fifie.
0
Ja tu widzę plan Pepa. Wg. mnie chce trenować Bayern do momentu, w którym SAF odejdzie z MU, a Bundesliga będzie niezłym łącznikiem między La Ligą a BPL.
0
Haha, czy tylko ja słyszałem grupkę jakichś dzieciaków krzyczących "Messi, Messi, Meessi"?
0
Jak zadbacie o stabilny internet i AdBlocka to strony takie jak tv-on.pl będą chodziły bez zarzutu.
0
zdf
Na stronę Milanu też wszedłeś i to napisałeś, czy hejcisz tylko Barce?
0
Astad
A co to, jakiś regulamin kibica mi nakazuje kibicowanie tylko lokalnemu klubowi i jednemu zza granicy? Ja tam mam faworytów w większych ligach europejskich i nie umniejsza mnie to jako kibica, bo dlaczego niby? Wiadomo że tak na prawdę jesteś za jednym klubem, ale nie widzę problemu w lubieniu większej ilości jeśli to nie są lokalni rywale tak jak np. 2 Manchestery.
0
A ja tam liczę na mecz pełen emocji z happy endem, w końcu to Malaga.
0
No i co, powiedzmy że za 3 lata(co jest wysoce nieprawdopodobne) Cesc przejdzie do Arsenalu, a tam całkiem inny zespół niż ten z którym grał w momencie jego odejścia. Wenger powinien się starać zatrzymywać graczy którzy jeszcze u niego grają a nie ściągać tych, którzy odeszli już do innych klubów.
0
De Gea to jest następca van der Sara, a Neuer to nowy Kahn więc wątpię żebyśmy ich pozyskali, najlepszym wyborem byłby ter Stegen, młody talent ze średniego klubu.
0
Wg. mnie to prędzej Alves przejdzie do PSG niż Adriano.
0
Oczywiście że Villa był sobą, w końcu grał na środku ataku czyli tam, gdzie jego miejsce.
0
"Pep się nie sprzeda" itd. itp.
Jeśli ktoś zarabia 5mln+ rocznie(nawet mniej), to po co mu po jeszcze większej pensja? I tak może sobie kupić wszystko, no prawie że ktoś ma niepohamowaną żądzę na 10 willi a w nich po 30 samochodów. Wg. mnie zadecyduje tu sytuacja danego klubu, dlatego Chelsea z Romkiem na czele odpada.
0
ManCity,
"Nie macie prawa mnie oceniać, czy jestem sezonowcem, czy nie jestem."
No to mnie teraz rozbawiłeś, a czemu Ty możesz oceniać nas, lepszy jesteś, czy coś? Nie sądzę. Możesz mieć nawet 65lat, nie zmienia to faktu że Twoja logika jest na poziomie dziecka które wszystkich bije bez powodu, a jak ktoś mu odda to leci do mamusi.
0
ManCity,
A masz jakieś dowody na to, że "większość z nas" leci kibicować Realowi? Chodzisz od domu do domu i sprawdzasz, czy masz jakieś dane statystyczne które to potwierdzają? Jeśli nie, to Twój argument jest za przeproszeniem gówno wart. I skąd Ty możesz wiedzieć co my wiemy o piłkarzach BPL? O ironio, kibic City zarzuca komuś sezonowość :).
0
Co do tego filmiku, tak się witacie z kimś? Kładziecie rękę na ramieniu? Jakby chciał się przywitać to by wyciągnął rękę bardziej, albo coś do niego powiedział. Już nie mówię o tym że przed galą mieli masę czasu na przywitanie się, a chyba blisko siebie siedzieli. Kolejna marna sensacja taka jak ta z 15latkiem który rzekomo obalił Einsteina.
0
A Messi też może wyjścia nie miał, co? Analogicznie Leo też nie jest święty, mam przypominać chociażby wykopanie piłki w trybuny? Jeśli Iker nie jest dla Ciebie graczem "w porządku", to polecam wyjść z piaskownicy zwanej "Barcelona" i popatrzeć na to wszystko z dystansu zamiast rzucać piaskiem w przeciwnika.
0
FCBarcelona4Ever,
Już zapomniałeś o np. geście Casillasa w stosunku do swojego młodego, chorego fana? Czy może zignorowałeś ten fakt żeby dalej się dowartościowywać przez internet?