przyjemny
Dołączył/a: sierpień 2010
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja mam tylko nadzieję, że Barca z Milanem będzie grała w inny dzień niż Real z MU.
0
Meh, moje 2 ulubione kluby zmierzą się już w 1/8.
0
Czy w delegacji Juve yo był Pavel Nedved?
0
Barca-Porto
Real-Bayern
0
W 1/8 możemy trafić albo na "stałych bywalców" (czyli Milan i Arsenal) albo na strasznie niewygodnych przeciwników (tj. Porto,Galatasaray i Szachtar). Chciałbym, abyśmy trafili na Porto mimo wszystko, wydają mi najciekawszym rywalem na tym etapie rozgrywek. A co do innych par, chciałbym też zobaczyć mecz Bayern-Real już w ćwierćfinałach.
0
PabloResto
Haha, dawno temu jak uzyskałem pierwszy raz dostęp do internetu, myślałem że admin to jest jeden i ten sam gość(byłem b. młody). W sumie się nie dziwię, kibicujesz od Pepa i nie słyszałeś tego zwrotu w kierunku innego trenera.
0
Spokojnie, w sztabie Pepa zajmował się analizowaniem naszych rywali. Nie zawiedzie nas.
0
Nie płaczcie już tak z tym trenerem, Jordi Roura jest z nami od 2009roku.
0
A co ludzie mają pisać? Lepsze wypowiedzi na temat tymczasowego trenera niż spam ścierwem typu "[*]" albo 1000 takich samych komentarzy pt. "Wracaj do zdrowia, Tito"
0
Dostanie zakaz na stadiony. Jeśli oglądaliście mecz Borussia vs. Real i widzieliście gościa który podbiegł do C.Ronaldo...tak to ten sam koleś.
0
Skoro gość tak usilnie spamuje od dłuższego czasu na tej stronie to muszą mieć sporo przekierowań z fcbarca.com :P
0
Koniec kariery Puyola to będzie taki sam cios, jakim dla Milanu było odejście Maldiniego. No ale cóż, nikt nie gra wiecznie.
0
Jest różnica między klubami które grą wypracowywują majątek, a klubami które majątkiem chcą "kupić" grę.
0
Scorpion,
Przędzej uwierzę D.Silvie i Michu niż userowi-haterowi "Scorpion222". A symulacja zawodników to problem globalny, a nie tylko ligi BBVA. Powiesz mi, że taki Valencia, Nasri, Suarez i inni grają twardo i się nie wywracają w polu karnym rywala?
0
C+ Sport HD
0
Scorpion,
A uwierz że oglądam nie tylko La Ligę i nie widzę jakoś tej miażdżącej przewagi jaką Ty widzisz w BPL, zresztą wystarczy popatrzeć na ilość hiszpańskich drużyn po fazie grupowej LM.
0
Scorpion,
To w takim razie nie ma żadnej silnej ligi na świecie, jeśli Real nie jest przeciwnikiem dla Barcy w tym sezonie, to analogicznie MU jest w słabej lidze, tak samo jak Bayern. Nie ma to jak oceniać siłę ligi na podstawie połowy sezonu.
0
Piłkarz który grał we francuskich młodzikach i w ówczesnej drugoligowej Bastii ODpowiada na pytanie zadane przez FRANCUSKĄ gazetę że mógłby zagrać w PSG. Na prawdę dziwne, przecież jakby odpowiedział negatywnie, zaraz zrobiono by z niego niewdzięcznika w stosunku do francuskiej piłki nożnej. No ale tak, leci na kasę.
0
Był hate na Keite to teraz będzie na Songa. Mam nadzieje że udowodni swoją jakość i będzie godnym zmiennikiem Busiego, ba, może go nawet wyprze(Nawet do teraz nie mogę się pogodzić z tym, że sprzedaliśmy Yaye). Nie to że darzę Sergio nienawiścią, ale w moim mniemaniu te wszystkie symulki zostawiły na nim pewną skazę.
0
Taki "czołg" i "atomowa pchła" w jednym teamie, wyglądałoby to pięknie, jednak Messi powinien zejść mimo wszystko na skrzydło w takiej sytuacji.
Jeszcze taka mała dygresja. Uważam, że Atletico nie powinno sprzedawać Falcao. Rozsądna polityka klubu, transfery i w przyszłym sezonie klub z Madrytu może się bić z Realem i Barcą o mistrzostwo "na poważnie".
0
Wg. mnie C. Ronaldo to świetny piłkarz jednak Messi stoi klasę wyżej, zostawia w tyle i Iniestę i CR7.
GenerałXavi Żart? Ja bym to nazwał niekończącą się spiralą nienawiści na poziomie Messi-Ronaldo.
0
Nawet Cassillas się wypowiadał że są w stanie poświęcić ligę na rzecz LM, śmieszy mnie to bardzo. Trzeba było się tak wypowiadać na początku sezonu.
0
Jeszcze trochę poczytam tych komentarzy, to się dowiem że cała Barca, a w szczególności Messi nie nadaje się do BPL czy Serie A. Giovinco, Chicarito, czy jak kolega Ronnix wspomniał Sterling sobie jakoś radzą. W BPL nie grają same Andy Carrol'e.
0
kubuś,
Jeśli powiedzmy zjesz dużo czekolady i masz już dość,i zbiera Ci się na wymioty, jesz ją nadal? Na prawdę, jak Cię to nie interesuje to nie czytaj, a jeżeli skręca Cię sama myśl o tym, że Leo bije rekordy to chyba powinieneś udać się na śmietankową stronę.
0
Napisał sobie na tweeterze, nie wszyscy na to wchodzą, a opinia pozostaje.
0
Tak, macie rację. Szufladkujcie kibiców Realu bo jakiś dzieciak popisał pierdoły w internecie. Wejdźcie tu za 30 min, jak mecz nie będzie szedł dobrze, to będziecie mogli doszukać się analogii w komentarzu który podał ADrianM11 i tych napisanych przez naszych "orłów".
0
Deco pod naciskiem portugalskich dziennikarzy wybrnął z tego dyplomatyczną wypowiedzią, a Wy na nim już psy wieszacie. Czasem mam wrażenie, że ludzie myślą iż taki piłkarski delikwent wchodzi do redakcji gazety sportowej i wygłasza swoją prawdę objawioną.
0
@Caratan
Trzy pierwsze lepsze newsy o meczach.
http://www.fcbarca.com/44714-za-dobrze-do-przerwy.html
http://www.fcbarca.com/44832-messi-nie-cierpi-na-jet-lag.html
http://www.fcbarca.com/44970-lider-i-la-masia-bierze-wszystko.html
Jak to jest połowa komentarzy to ja jestem Generał Hammond z Gwiezdnych Wrót.
0
@Caratan
POŁOWA?! Po meczu 9/10 osób tutaj w komentarzach wypowiadała się pozytywnie na temat Ronaldo, no ale tak to już jest że człowiek widzi tylko negatywne rzeczy, a nie dostrzega tych pozytywnych. No prawie że w Twoim środowisku "koledzy" wrzucają na każdy klub który nie jest ich ulubionym, nie mówiąc już o głównym rywalu.
0
Piachu zmień sobie nick na www.livescore.com Jeśli ktoś jest w stanie wejść na komentarze na tej stronie, to na stronkę z wynikami też wejdzie.