przyjemny
Dołączył/a: sierpień 2010
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niektórzy to sobie powinni zrobić przerwę od piłki i w ogóle od internetu/tv. Kij z tym że hardkorowo odrobiliśmy straty i było 4:0, WAŻNE że był jakiś tam spalony i biedny kibic Realu może sobie teraz zapomnieć o czerwonej kartce na Nanim i dalej pierdzielić że sędziowie pomagają tylko Barcie. Phi!
0
florek81,
Piszesz to tak, jakby to wszystko od Milanu zależało kto przejdzie dalej w LM a Barca nie mogła z tym nic zrobić, trochę obiektywizmu.
0
Włoski bunkier + Messi na środku = przegrana, przynajmniej ja to tak widzę. Leo na skrzydle mógłby temu zaradzić, no ale zobaczymy co wymodzi Pan Roura.
0
arekdarth,
Muszę Cię zmartwić, leżałeś w śpiączce kilka lat.
0
Chciałbym poczuć znów to samo co w 2009r. po golu Iniesty z Chelsea. To będzie syty mecz z happyendem, mówię Wam!
0
Dwóch dzisiejszych Alexisów na skrzydłach, do tego Messi na środku i mamy szansę z Milanem.
0
Bardzo chciałbym zobaczyć teraz Messiego w drugiej połowie, i jak na to zareagowałby Alexis.
0
Ale ewenement, nie dość że Alexis strzela, to jeszcze z główki :D
0
Wpisz 13_pinto w wyszukiwarce.
0
Ja polecam wszystkim profil Pinto na facebooku, jak go przeglądam to od razu humor mi się poprawia :)
0
Lubię go, chciałbym żeby został, no ale niestety gra piach. Ja to widzę tak: 1. gramy dalej wyeksploatowaną tiki-taką - wtedy powinien odejść
2. Przychodzi trener z zewnątrz który wprowadza nowy styl gry - Alexis zostaje.
0
Nawet sobie nie potrafię wyobrazić jak tego małego krzykacza musiały skręcać kiszki co mecz skoro w ostatnich latach to Barca była górą. Real wreszcie okazał się lepszy więc to "coś" poczuło się zbyt pewnie i wyszła frustracja na wierzch. Na facebooku pewnie by tak nie napisało, tym bardziej powiedziało w "realu". Anonimowe ścierwo.
0
FCBarça culé,
W żadnym wypadku nie chodziło mi o staż jako kibic Barcy. Większość moich znajomych którzy śledzą piłkę nożną są kibicami albo Chelsea albo Realu, więc to co napisał kolega jest dla mnie śmieszne.
0
WybitnyMessi,
Gdybyś kibicował Barcie za czasów Rijkaarda to byś chyba zawału dostał.
0
Ze Scorpionem222 nie zgadzam się w pewnych kwestiach, ale to co teraz napisał to jest prawda w 100%. Bądźcie obiektywni, choć raz.
0
Antimadridista~,
Mimo to że nie znam hiszpańskiego, widzę różnicę pomiędzy Mou, który robi notatki i wprowadza je w życie, a Rourą który tylko krzyczy "Vamos, vamos"
0
Minusujcie mnie dalej dzieciaczki, trzeba to przyjąć na klatę i tyle. Jeśli Barca symuluje to potem się nie dziwcie że w spornych sytuacjach sędzia gwiżdże na naszą niekorzyść.
0
0
l0Messini,
Jak czytam posty takie jak twój to jestem za aborcją. Szacunku trochę, Barca też nie jest idealna.
0
Mou > Roura z Vilanovą na skype. Poza tym coraz bardziej wierzę w plotę o chęci wietrzenia składu przez Guardiolę. Pepa nie ma i wszystko się sypie, to pokazuje jakim on jest trenerem.
0
Kto go nienawidzi? To jest rywal w sporcie, nie wróg na wojnie. Nie patrz na innych przez pryzmat siebie samego.
0
Mam nadzieje że Tello i Thiago pokażą coś więcej w meczach z Realem i Milanem. W obecnej sytuacji przydałby się nam taki bohater jak Varane.
0
Iniesta jest świetny, ale to nie ten poziom co Zidane. Jak mamy porównywać Zizou z jakimś piłkarzem Barcy, to tylko R10.
0
W sezonie 10/11 mieliśmy wąziutką ławkę rezerwowych, mimo to rotacja była większa. Źle się dzieje.
0
Świetny artykuł. Zgadzam się z nim w 100%. Czekam dalej, mam nadzieję że doczekam się tego dnia, kiedy Messi zejdzie znów na skrzydło, a my będziemy mogli oglądać napastnika z prawdziwego zdarzenia. No i jak wykorzeniać tiki-takę, to też to przeklęte aktorstwo. Nienawidzę tego jak zawodnicy Barcy symulują, wręcz tym gardzę.
0
Jak Neymar przejdzie do jakiegokolwiek klubu w Europie, to chyba spędzi z pół roku na siłowni :P
0
Saviola88
To jak to jest że większość transmisji u mnie chodzi płynnie a sam kieruje się tylko jakością?
0
Saviola88,
Nie potrzebujesz żadnych pieniędzy, wystarczy że ogarniesz swój internet/komputer. Kiedyś oglądało się takie rzeczy na o wiele słabszym internecie i nie było żadnych problemów.
0
matifcb1899
Dokładnie, w obecnych czasach bardzo rzadko lagi są winą providera, problemem jest albo zasyfiony komputer albo nieumiejętność obsługiwania się siecią WiFi
0
No ja się nie dziwie że macie lagi jak pewnie siedzicie na wifi w bloku gdzie na 15 sieci 12 z nich jest na jednym channelu.