0

kibicbarsyod2012 - Teraz takie prześcieradła będą sączyć jadem przez pół roku aż do następnego GD, ehh...

0

No to Mou już nie jest taki "Special".

0

Monaco przede wszystkim ściąga piłkarzy z przeszłością w tym klubie, a bramka obsadzona będzie przez Ruffiera, który grał tam od bodajże 2002 roku, do tego jest numerem 1 na liście transferowej Monakijczyków, także wątpię żeby Valdes tam przeszedł.

0

A ja myślałem że wymiana Cesc-Handanovic to było przegięcie pały...

0

Cesc za Handanovicia, Tello za Reine, i co jeszcze? Marchetti za Pique? Buffon za Inieste? Będziemy mieli bramkarzy na lata, tylko trzeba ich zahibernować.

0

thexxx, wielki kibic Realu, który musi wyładować swoją frustrację na stronie największego rywala. Brawo yeti. Jak dostawaliście 6-2 i 5-0 też tak pisałeś że widać czarno na białym kto jest lepszy?

0

Pieniążków potrzebuje obrona i atak, a nie pomoc. Obstawiam że Isco przejdzie do City, a Nasri do Monaco.

0

Jeśli chcemy wyłożyć 15mln euro, to dlaczego akurat Reina? Poczekajmy z 3 lata, kupimy go na rezerwowego za mniej niż milion, tak jak Pinto.

0

Bzdura na bzdurze. Serce Barcy miało by przejść do Milanu, który całkiem niedawno pozbył się łatki "domu starców" z zamiarem stawiania na młodych zawodników? Bez sensu.

0

Nie potrzebujemy zmian? Okey, tylko się nie zdziwmy jak za kilka lat będziemy drugim Liverpoolem.

0

Poroniony pomysł, ale całe szczęście to Mundo Deportivo. Przecież widać nawet na boisku, że Cesc gra nie na swojej pozycji a Alexis ma potencjał, tylko "zamknął" go w sobie. Oczywiście o świętej krowie Pedro nie ma ani słowa, co z tego że gra piach od poprzedniego sezonu, ważne że jest wychowankiem. Villa miał swój epizod, tak jak Henry, lecz teraz niestety musi odejść.

0

Trąbili i trąbili w wywiadach że Messi jest naszą jedyną nadzieją tylko po to żeby go nawet nie wystawić na 20min, dobrze się dzieje.

0

Za każdym razem gdy Real przegrywa w ważnym meczu mam w głowie to:


Oczywiście Hades to Mourinho, Zeus to Perez a Kraken to Hala-Dzieci (bez obrazy dla normalnych kibiców).

0

"Więcej niż klub", tak się szczycimy! Rzeczywiście - załoga nurków, propagandziści którzy pieprzą od rzeczy w wywiadach, Xavi "byliśmy lepsi" Hernandez i półbóg Messi. Źle się dzieje, idziemy w złym kierunku.

0

Barca potrzebuje trenera z jajami. No i może zmiany sternika klubu.

0

Może by tak wrócił wreszcie na to skrzydło, zaczął się wracać i pracować jak reszta drużyny. Wielu kibiców Barcy zarzucało C.Ronaldo że gwiazdorzy, a tymczasem w 2013 roku crack Realu stara się jak może, biega ile tylko ma sił i do tego strzela bramki, a Messi? Stoi na środku, święta krowa i nikt nie ma jaj żeby nim potrząsnąć. Mówcie co chcecie, ja wolę Leo "rajdowca", który strzela mniej bramek lecz pomaga drużynie i jest pociechą dla oka.

0

Mam nadzieje że popatrzy na takiego Gaia Assulina i nie przyjmie oferty od City. Jest samolubny, to prawda, ale jeszcze się przyda.

0

Chude lata? Chyba nie zdajecie sobie sprawy jak wielką maszynerią jest Barca. Zarząd musiałby na własne życzenie zniszczyć klub. Co najwyżej przyszły sezon bez tryumfów, wtedy zmiana trenera a z nim obumierającego już stylu tiki-taki - tak to widzę.

0

Jakim trepem i desperatem trzeba być, żeby zakładać tutaj konto z myślą że za pół roku dostanie się możliwość minusowania?

0

Nie wiem co w tym meczu było gorsze, komentator, sędzia, czy może kontuzje? I jeszcze ta bramka na koniec... Cały ten mecz to jeden wielki bullshit.

0

A co w tym dziwnego? Ibra, czy nawet Ronaldo to dobre chłopaki, inna sprawa jak ich kreują media.

0

Wiem, pokazuję Ci tylko że to była ironia, tak samo jak Ty zaprezentowałeś swoją ironie komuś innemu. Heh, ja jestem napinaczem? To nie ja twierdzę że większość to głupcy :)

0

leazard
Teraz Cię zacytuję. "to akurat była ironia .."

0

No tak, łap za słówka, jakie to mądre. Wstaw sobie w miejsce tego kwejka "mądre artykuły od oświeconych ludzi" czy co tam wolisz. Wiesz dobrze o co mi chodzi, jesteś przecież elitą, mądrzejszym od wielu i prawdziwym Cule.

0

leazard,
Ty mi nie pisz o polityce, bo postrzegasz ją w czerni i bieli. Myślisz że taki pan górnik na emeryturze jest głupszy od Ciebie? Bo co, Ty czytasz "mądre" kwejki a on nie? Taka osoba czerpie informacje z radia/TV które wpajają mu to, co im na rękę i taki pan po prostu nie wie że ma inne możliwości poza PO i PiS. Dalej myślisz że jesteś mądrzejszy od niego? To idź i mu powiedz że robi źle, a nie narzekasz i siedzisz dalej na tyłku.

Problem z Twoją "teorią" jest taki, że to właśnie większość twierdzi, że "większość' jest głupia.

0

Haha, nie ma to jak pisać 3 posty pod sobą, pytać się w komentarzach o głupotę którą w google znaleźć można w 3 sekundy a na koniec jeszcze twierdzić, że większość piszących tu jest głupia ;D

0

benzemaozil,
Przepraszamy. Od teraz będziemy wypowiadać się bez żadnych emocji o naszym ulubionym klubie.

0

Dla adminów ban tego gościa to tylko jedno kliknięcie, on zaś musi rejestrować się, ustawiać bota/spamować tym cały czas. Swoją drogą nie wińcie go, to jego praca. Wiem, bo na praktykach spotkałem się z czymś podobnym.

0

To ja już wolę żeby finansowali średniaków i spadkowiczów, taki nakład pieniędzy dla najlepszych drużyn doprowadziłby do strajków całej reszty.

0

Sergio Ramos4,
Oczywiście że to był faul, nigdzie nie napisałem że nie był, zresztą i tak nie zrozumiałeś mojego przesłania. Powiedz mi, po co się tu zarejestrowałeś? Rozumiem jak przyjdzie jakiś kibic Realu i zacznie dyskutować w normalny sposób, ale ty? Raz piszesz o końskiej dawce koksu dla Messiego a potem że nie chcesz nikogo obrażać, rzeczywiście panie hipokryto. I skończ z tymi wielokropkami, bo nie masz pojęcia gdzie je usadowić w tekście.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?