Użytkownik zbanowany
22 marca 2017, 00:13
2
wypadek to bylo sprowadzenie Cie do paryza buhahahah
12 marca 2017, 23:55
0
a realowi jak zawsze sedziowie pomagaja to juz jest zenujace druzyna wrzutek i ramosa powinni miec 10 pktow mniej
12 marca 2017, 19:30
3
szkoda ze jego siostra nie urodzila sie w lipcu :/
12 marca 2017, 19:29
w bramce betisu gra gracz realu wiec bedzie gladkie 3-0
12 marca 2017, 19:22
gomes musi grac wkazdym meczu to jest buk futbolu !!
14 lutego 2017, 23:09
12
powtorka gwaltu w dzien kobiet ?
12 marca 2017, 18:10
10
przykre to ze bez neymara nic nie gramy arda albo denis nie umieja nawet jednego zawodnika przedryblowac zenada
19 lutego 2017, 23:42
z gowna bata nie ukrecisz
11 lutego 2017, 18:45
9
jak my moglismy przegrac z tymi pionkami u siebie to ja nie wiem,a szkoda bardzo bo w ostatecznym rozrachunku moze braknac tych 3 pktow
7 lutego 2017, 20:17
8
Masche powinien zagrac na defie skoro nie gra Busi a nie Rakietic
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
2
wypadek to bylo sprowadzenie Cie do paryza buhahahah
0
a realowi jak zawsze sedziowie pomagaja to juz jest zenujace druzyna wrzutek i ramosa powinni miec 10 pktow mniej
3
szkoda ze jego siostra nie urodzila sie w lipcu :/
0
w bramce betisu gra gracz realu wiec bedzie gladkie 3-0
2
gomes musi grac wkazdym meczu to jest buk futbolu !!
12
powtorka gwaltu w dzien kobiet ?
10
przykre to ze bez neymara nic nie gramy arda albo denis nie umieja nawet jednego zawodnika przedryblowac zenada
10
z gowna bata nie ukrecisz
9
jak my moglismy przegrac z tymi pionkami u siebie to ja nie wiem,a szkoda bardzo bo w ostatecznym rozrachunku moze braknac tych 3 pktow
8
Masche powinien zagrac na defie skoro nie gra Busi a nie Rakietic