2

wypadek to bylo sprowadzenie Cie do paryza buhahahah

0

a realowi jak zawsze sedziowie pomagaja to juz jest zenujace druzyna wrzutek i ramosa powinni miec 10 pktow mniej

3

szkoda ze jego siostra nie urodzila sie w lipcu :/

0

w bramce betisu gra gracz realu wiec bedzie gladkie 3-0

2

gomes musi grac wkazdym meczu to jest buk futbolu !!

1

enriqu musi odejsc !

0

ale z valencia bedzie manitka zobaczycie ! ;D

0

nic nie moze przeciez wiecznie trwac co zeslal los trzeba bedzie stracic...

10

przykre to ze bez neymara nic nie gramy arda albo denis nie umieja nawet jednego zawodnika przedryblowac zenada

0

bedzie manitka ;D

0

emery idz wez poduszke i sie wyplacz a jutro dostaniesz ******l od szejkow

0

ale jaja nie wierze

0

ale jaja co tam sie dzieje

1

zaraz gomes strzeli hatrika i bedzie

0

m co to ma byc odpadamy

0

gola gola barca gola

0

dajcie streama

0

moze ktos podac jakis dobry stream do meczu ?

1

jedziemy po manitke z nimi !

0

i tak dostana manitke !

0

do budy

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

teraz manitka w srode z celta skromnie 3-0 i w dzien kobiet gwalcimy psg !!!!!!1

0

pieknie teraz w sride poprosze o manitke

0

rudy gra na lewej czy jako 3 stoper ??????

0

pojedziemy ich 3-0 i simeone zamknie paszce

2

temu panu nalezy juz podziekowac...

0

moze smuda jak go zwolnia z lecznej ?

2

a ja sie zastanawiam co Ci sedziowie hiszpanscy sobie mysla jak ogladaja pozniej swoj mecz (o ile wogole to robia)

oj tam dzis tylko 10 bledow popelnilem i nie uznalem gola wiec nie bylo tak zle o i juz wplynela kasa na konto ze zwiazku gitara to ide pobalowac bo za 5 dni kolejna kolejka

3

lucho zjedz snikersa bo zaczynasz gwiazdorzyc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?