ptak222
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
dzis to trzeba wierzyc w walencje forza nietoperki !!!!!!!!!
0
to ze emerytury nie dostaniesz dziadku
1
teraz jestescie w jeszcze bardziej gownianej sytuacji
10
z gowna bata nie ukrecisz
8
gwizdza na niego bo jest drewniany a Ty nie mozesz sie pogodzic bo wydales na niego 35 baniek gomes to Twoj gwozdz do trumny lucho mam nadzieje nie zobaczyc juz wasz w koszulkach barcy od nowego sezonu
1
gomes boze widzisz i nie grzmisz...
1
Paco w 1 skladzie i walnie hatrika po golu dolozy Messi i Ney i mamy awans ! :D
12
powtorka gwaltu w dzien kobiet ?
0
gomes to nawet na pustaka nie trafi
0
aha enriqu na konferencji: kontorolowalismy mecz ale przeciwnicy mili farta...
0
neymar hahahahahahahha dno
0
hhahahahahahhahaha
0
enriqe mina jakby zabil kreta na drodze
0
dawac paco walnei hatrika
0
zaczeli grac zal
0
umtiti ty *****nie
0
dno dno dno dno dno dno
1
Enriqe latem:"mam najlepsza druzyne ze wszystkich jakie prowadzilem"
0
bedzie 5-0 pewnie
1
enriqe nota 0 :(
0
messi nota 1 suarez nota 1
0
ik lepiemy klepiemy i mecz sie skonczy
0
1 dobra akcja w 79 minucie zenada
0
enriqe pewnie siedzi jak zawsze i nic nie robi
0
gwalt w tv przed 23
0
enriqe jesli ma choc odrobine honoru powinien zlozyc rezyhnacje zaraz po tym meczu
3
Marc
Roberto Umtiti Pique Alba
Rakitic Busi Iniesta
MSN
i jazda po 3-0
3
hmm nie mozemy zajechac Roberto, w meczach typu Leganes na prawej powinien zagrac Digne wedlug mnie lub ewentualnie Mascherano w pozniejszej fazie sezonu jak wroci po kontuzji
9
jak my moglismy przegrac z tymi pionkami u siebie to ja nie wiem,a szkoda bardzo bo w ostatecznym rozrachunku moze braknac tych 3 pktow
1
lidera mamy za ch**a go nie oddamy !!!