2

dzis to trzeba wierzyc w walencje forza nietoperki !!!!!!!!!

0

to ze emerytury nie dostaniesz dziadku

1

teraz jestescie w jeszcze bardziej gownianej sytuacji

10

z gowna bata nie ukrecisz

8

gwizdza na niego bo jest drewniany a Ty nie mozesz sie pogodzic bo wydales na niego 35 baniek gomes to Twoj gwozdz do trumny lucho mam nadzieje nie zobaczyc juz wasz w koszulkach barcy od nowego sezonu

1

gomes boze widzisz i nie grzmisz...

1

Paco w 1 skladzie i walnie hatrika po golu dolozy Messi i Ney i mamy awans ! :D

12

powtorka gwaltu w dzien kobiet ?

0

gomes to nawet na pustaka nie trafi

0

aha enriqu na konferencji: kontorolowalismy mecz ale przeciwnicy mili farta...

0

neymar hahahahahahahha dno

0

hhahahahahahhahaha

0

enriqe mina jakby zabil kreta na drodze

0

dawac paco walnei hatrika

0

zaczeli grac zal

0

umtiti ty *****nie

0

dno dno dno dno dno dno

1

Enriqe latem:"mam najlepsza druzyne ze wszystkich jakie prowadzilem"

0

bedzie 5-0 pewnie

1

enriqe nota 0 :(

0

messi nota 1 suarez nota 1

0

ik lepiemy klepiemy i mecz sie skonczy

0

1 dobra akcja w 79 minucie zenada

0

enriqe pewnie siedzi jak zawsze i nic nie robi

0

gwalt w tv przed 23

0

enriqe jesli ma choc odrobine honoru powinien zlozyc rezyhnacje zaraz po tym meczu

3

Marc
Roberto Umtiti Pique Alba
Rakitic Busi Iniesta
MSN

i jazda po 3-0

3

hmm nie mozemy zajechac Roberto, w meczach typu Leganes na prawej powinien zagrac Digne wedlug mnie lub ewentualnie Mascherano w pozniejszej fazie sezonu jak wroci po kontuzji

9

jak my moglismy przegrac z tymi pionkami u siebie to ja nie wiem,a szkoda bardzo bo w ostatecznym rozrachunku moze braknac tych 3 pktow

1

lidera mamy za ch**a go nie oddamy !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?