ptak222
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a kto sedziuje jutro z Alaves ?
0
moze Paco strzeli hatrika w finale he he albo najwyzej zagramy messi ney i arda z przodu i tez powinno byc ok
0
i dobrze, strata czasu grac na tym stadionie
2
Podobno maja remontowac toalety w koncowce maja
0
a moze w Niecieczy ?
0
z Atletico 26 gramy w Madrycie a nie u siebie
1
mamy final ludzie piijemy !!!
0
Czy jest szansa że anuluja mu ta druga zolta kartke ?
0
jazda po awans !!!
8
Masche powinien zagrac na defie skoro nie gra Busi a nie Rakietic
0
Dawac po zwyciestwo
1
po Triplete !!!
0
i super ze przelozony bo Celta miala grac ogorami a tak pozniej przyloza sie na real i moze bedzie jakis remisik :)
0
czysty wslizg ! niech oddaja co zabrali !
2
0
Sociedad jak zawsze nadstawil pupke dla madrytu no i mamy -4 :(
0
Neymar za tydzien bedzie mial blizej do 30 niz 20 wiec nie wiem czy jest taki mlody juz jak na pilkarza
0
w tym sezonie (o dziwo) karny dla nas rowna sie gol, jedyny jakiego nie trafili to bodajze Neymar z City w lidze mistrzow ale bez znaczenia bo wynik byl 4-0
0
Malaga -2pkty, Villareal -2pkty, Vigo rowniez conajmniej minus 2 pkty, Betis -2pkty, Real Sociedad +1pkt= -7 pktow i jakze inne bylyby nastroje obecnie...
0
dobrze chociaz ze sevilla przegrywa oby madryt tez przegral albo zremisowal
0
Gdzie Barca nie moze tam sedzia nie pomoze :(
0
Neymar to dno kiedy on ostatnio strzelil gola nie z rzutu karnego ? i te jego wieczne kiwki bez efektow
6
gole dla Barcy beda zaliczane w tym sezonie tylko w przypadku jezeli nie bedzie sie dalo takiego gola nie uznac wyimaginowanym spalonym lub tak jak dzisiaj ewidentnym zlodziejstwem
1
Aleix chlopcze rozumiem jakby to byly centymetry ale to byl ponad metr...
0
ok obstawiamy co sie wydarzy w meczu za tydzien z bilbao:
1. nieuznany prawidlowy gol barcy
2. spalony ktorego nie bylo
3.Nieodgwizdany rzut karny dla Barcy
4. Uznana bramka dla rywali po faulu na naszym zawodniku lub po spalonym
5. Zolte kartki dla rywali po 10 ostrym zagraniu
6. Zolta kartka dla Barcy po 1 faulu
7. Wszystko powyzsze...
0
Jest jakas szansa zeby wynik zostal skorygowany na 1-2 ? Ewentualnie powtorzenie meczu od stanu 1-1 74 minuta czy kiedy ten gol padl?
0
mam nadzieje ze wprowadza te powtorki od nastepnego sezonu bo to jest kryminal! Nic teraz trzeba trzymac kciuki za Espanyol xD i Real Sociedad zeby urwali jakies pkty
0
czlowieku myslisz ze to przypadek za barca stracila 8 pktow przez sedziego w tym sezonie a real zyskal 8 ?
0
Enriqe prosze nie przedluzaj kontraktu... bo nei masz jaj
0
nie ma sensu tego ogladac mozna juz obstawiac real ze wygra mistrza w tym sezonie sedziowei robia wszystko zeby ta sie stalo