0

aha skonczyl nie no ta liga to dno

0

i bedzie lezal do konca czasu i koniec jak zawsze

2

no i co powinno byc 1-2 znow 2 pkty przes zesziowskie szmaty

0

brawo !!!!!!!!!!!!!!!!

0

jedyny ktory dobrze gra to alba reszta dno

0

znow sedziowie nas oszukali !!!!!!!!!!!!!!!!!!1

0

ku r de gol byl nie wierze

0

haha teraz graja zenada

0

brawo betis nasi chyba nie wstali z lozka jeszcze o tej porze

3

Wiadomo ile jeszcze bedzie pauzowal Iniesta ?

0

Alaves cisnelo dzisiaj Atletico moze to i lepiej ze na nich trafilismy hahahahha

0

bedzie dobrze, wygramy

1

na Betis proponuje Sergiego a na Atletico Vidala

2

jak dla mnie spoko godzina wsam raz na sniadanie i mecz xD

0

calkiem fajnie sie na udalo cale szczescie ze nie Ci ktorzy beda sedziowac 2 polfinal

0

trzeba wypatroszyc materace

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?