ptak222
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
aha skonczyl nie no ta liga to dno
0
i bedzie lezal do konca czasu i koniec jak zawsze
2
no i co powinno byc 1-2 znow 2 pkty przes zesziowskie szmaty
0
brawo !!!!!!!!!!!!!!!!
0
jedyny ktory dobrze gra to alba reszta dno
0
znow sedziowie nas oszukali !!!!!!!!!!!!!!!!!!1
0
ku r de gol byl nie wierze
0
haha teraz graja zenada
0
brawo betis nasi chyba nie wstali z lozka jeszcze o tej porze
3
Wiadomo ile jeszcze bedzie pauzowal Iniesta ?
0
Alaves cisnelo dzisiaj Atletico moze to i lepiej ze na nich trafilismy hahahahha
0
bedzie dobrze, wygramy
1
na Betis proponuje Sergiego a na Atletico Vidala
2
jak dla mnie spoko godzina wsam raz na sniadanie i mecz xD
0
calkiem fajnie sie na udalo cale szczescie ze nie Ci ktorzy beda sedziowac 2 polfinal
0
trzeba wypatroszyc materace