0

A gdzieś tutaj jest napisane, że Barcelona się nim interesuje? o.O

0

Liczę na kolejny ''udany'' mecz Coupet'a :D

0

Looky, ja tak nie uważam. Myślę, że zespoły grające ostatnio z Barcą, czy to w lidze hiszpańskiej czy LM grają bardzo wysoko i nie pozwalają już spokojnie rozgrywać piłki Barcelonie. Stąd też ta ''luka'' w pomocy, o której mówisz. Poprostu zespoły wiedzą, że z Barcą trzeba grać ostro, wysoko i jak widać, przynosi to porządany efekt.

Pozdrawiam

0

On mówi enjoint :D

0

!fcbcampeones!

Hala sportowa w Barcelonie lub w okolicach się zawaliła.

0

damioon, twój link nie działa/wygasł

0

kaniu01 - naucz sie czytać ze zrozumieniem. to jest news ze strony realu.

0

ManUfan idź te swoje '' ;] '' powysyłaj kolegom na gadu-gadu. Ronaldo wygrał i się chłopak podniecił i od razu się zalogował na stronie Barcy i chwali się jaki to Ronaldo nie jest. Kogo to obchodzi? Chcesz prowokować? Zapraszam cię na onet.

Tyle w tym temacie, bywaj zdrów.

0

Baros, może i nie, ale szczere. Chyba się zgodzisz z tym?

0

I co? już sikacie z podniecenia? Teraz bedzie vamos barca a wczesniej JAKI ŻAL ?

0

Przyzwyczaili się dzieciaczki do 5:0 to teraz macie i płaczcie w wasze poduszki z podeszwami z róznowymi miskami :)

0

Już się popłakaliście z komentarzami?

0

Maiky, przykro mówić ale sam robisz błędy :) Chodzi mi o wyraz: egoistą, który napisałeś przez ''om''. Mniejsza o to.

Teraz będzie żałował, że odszedł i bardzo dobrze, bo nie pasował do Barcy.

0

KrZySieQ, kto to jest Pepe? On trenuje Barcę?

0

Pato? z jakiej racji?

0

Valencja? Loool....

0

Getafe - Real - 3 : 1, pewny wynik. Dziś był konkretny meczyk, dużo walki, pełna koncentracja. Oby więcej takich meczów, szkoda, że o tak późnej porze :)

0

Mushroom - chcę, żebyś oddzieliał słowa przecinkiem w normalny sposób bez spacji, bo to nie wygląda po profesorsku.

0

masq, jeśli myślisz, że jesteś fajny robiąc pojazd po Ronaldinho - mylisz się. To się robi żałosne i nikogo nie śmieszy.

Pozdrawiam.

0

W newsie jest dużo błędów: głownie brakuje końcówek, np. ę,ą...

0

songo12, czytanie ze zrozumieniem -_-

0

masq, ty wiesz co piszesz? Benzema lepszy od Eto'o?

0

wątpię, żeby Alves zagrał...

0

LOL Preza, ładna kompromitacja... Klasyczny hat-trick jest wtedy, gdy 1 zawodnik strzeli 3 bramki w 1 połowie. Pewnie dla Ciebie 'klasyczny hat-trick' oznacza 3 bramki w 10 min? :)

0

KARIERĘ, redaktorze, karierĘ... Co do samej treści to rzeczywiśie Gaizka w swojej karierze był dobrym grajkiem :P

0

rdam, kłania się rozumowanie tekstu :P w 34 kolejce zdobył swoją 10 bramkę w lidze.

0

Może Nowak potrenuje Barcę w MLS? :)

0

Jak narazie brakuje ostatniego podania, a Athletic moim zdaniem szybko straci siły i w końcówce na pewno coś ustrzelimy.

0

Też chciałbym, żeby Edmilson zagrał z Barcą :) Może jakiś kiks?

0

Nie znam piłkarza Ronadlinho, a taki jest w tytule newsa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?