pucek1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rz-wa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A gdzieś tutaj jest napisane, że Barcelona się nim interesuje? o.O
0
Liczę na kolejny ''udany'' mecz Coupet'a :D
0
Looky, ja tak nie uważam. Myślę, że zespoły grające ostatnio z Barcą, czy to w lidze hiszpańskiej czy LM grają bardzo wysoko i nie pozwalają już spokojnie rozgrywać piłki Barcelonie. Stąd też ta ''luka'' w pomocy, o której mówisz. Poprostu zespoły wiedzą, że z Barcą trzeba grać ostro, wysoko i jak widać, przynosi to porządany efekt.
Pozdrawiam
0
On mówi enjoint :D
0
!fcbcampeones!
Hala sportowa w Barcelonie lub w okolicach się zawaliła.
0
damioon, twój link nie działa/wygasł
0
kaniu01 - naucz sie czytać ze zrozumieniem. to jest news ze strony realu.
0
ManUfan idź te swoje '' ;] '' powysyłaj kolegom na gadu-gadu. Ronaldo wygrał i się chłopak podniecił i od razu się zalogował na stronie Barcy i chwali się jaki to Ronaldo nie jest. Kogo to obchodzi? Chcesz prowokować? Zapraszam cię na onet.
Tyle w tym temacie, bywaj zdrów.
0
Baros, może i nie, ale szczere. Chyba się zgodzisz z tym?
0
I co? już sikacie z podniecenia? Teraz bedzie vamos barca a wczesniej JAKI ŻAL ?
0
Przyzwyczaili się dzieciaczki do 5:0 to teraz macie i płaczcie w wasze poduszki z podeszwami z róznowymi miskami :)
0
Już się popłakaliście z komentarzami?
0
Maiky, przykro mówić ale sam robisz błędy :) Chodzi mi o wyraz: egoistą, który napisałeś przez ''om''. Mniejsza o to.
Teraz będzie żałował, że odszedł i bardzo dobrze, bo nie pasował do Barcy.
0
KrZySieQ, kto to jest Pepe? On trenuje Barcę?
0
Pato? z jakiej racji?
0
Valencja? Loool....
0
Getafe - Real - 3 : 1, pewny wynik. Dziś był konkretny meczyk, dużo walki, pełna koncentracja. Oby więcej takich meczów, szkoda, że o tak późnej porze :)
0
Mushroom - chcę, żebyś oddzieliał słowa przecinkiem w normalny sposób bez spacji, bo to nie wygląda po profesorsku.
0
masq, jeśli myślisz, że jesteś fajny robiąc pojazd po Ronaldinho - mylisz się. To się robi żałosne i nikogo nie śmieszy.
Pozdrawiam.
0
W newsie jest dużo błędów: głownie brakuje końcówek, np. ę,ą...
0
songo12, czytanie ze zrozumieniem -_-
0
masq, ty wiesz co piszesz? Benzema lepszy od Eto'o?
0
wątpię, żeby Alves zagrał...
0
LOL Preza, ładna kompromitacja... Klasyczny hat-trick jest wtedy, gdy 1 zawodnik strzeli 3 bramki w 1 połowie. Pewnie dla Ciebie 'klasyczny hat-trick' oznacza 3 bramki w 10 min? :)
0
KARIERĘ, redaktorze, karierĘ... Co do samej treści to rzeczywiśie Gaizka w swojej karierze był dobrym grajkiem :P
0
rdam, kłania się rozumowanie tekstu :P w 34 kolejce zdobył swoją 10 bramkę w lidze.
0
Może Nowak potrenuje Barcę w MLS? :)
0
Jak narazie brakuje ostatniego podania, a Athletic moim zdaniem szybko straci siły i w końcówce na pewno coś ustrzelimy.
0
Też chciałbym, żeby Edmilson zagrał z Barcą :) Może jakiś kiks?
0
Nie znam piłkarza Ronadlinho, a taki jest w tytule newsa :)